Blesk fotografie koupil a ministr Prymula padl na politickou provokaci

Blesk fotografie koupil a ministr Prymula padl na politickou provokaciV Interview ČT24 odvysílaném v pátek 30. října 2020 hovořil až 28. 10. 2021 na Hradě vyznamenaný komentátor Českého rozhlasu Petr Nováček, který Zuzance, jak důvěrně oslovoval redaktorku Tvarůžkovou, prozradil, jak to bylo s pořízením inkriminovaných fotografií Prymuly na Vyšehradě.
Jak je známo, po tajemné schůzce, kterou organizoval místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek, který na ni pozval Romana Prymulu, následovala po neuvěřitelném tlaku médií a naočkovaných politiků výměna na místě ministra zdravotnictví. Křeslo ministra převzal podle prezidenta Zemana odvahou vybavený Jan Blatný, na kterého se však hned den po jmenování ministrem nyní sesypala minulost. Blatný totiž vnímal Andreje Babiše před dvěma lety patrně zcela jinak než nyní, když se přidal svým podpisem k manifestu Milionů chvilek žádající v roce 2018 odstoupení Andreje Babiše v manifestu popsaného v těch nejhorších barvách. Blatný zcela nehájený pověstnými sty dny do 24 hodin po jmenování ministrem na vlastní kůži poznal, že ti, co spravují databázi Milionů chvilek s podpisy soukmenovců požadující demisi vlády Andreje Babiše s podepsanými jmény mohou kupčit.

Stále však nejsou jasné podrobnější informace o tom, co se přesně na Vyšehradě odehrávalo, kam Faltýnek pozval ministra Prymulu. Nováček v pořadu ČT24 řekl, že si na schůzku s Prymulou Faltýnek přivedl i vlivného právníka z Prostějova, odkud je právě Jaroslav Faltýnek.

„Blesk ty fotografie nepořídil, Blesk ty fotografie koupil. Víte, co to znamená? Ministr zdravotnictví padl na politickou provokaci,“  řekl Zuzance ve studiu ČT24 komentátor Českého rozhlasu Petr Nováček.

zdroj: prvnizpravy.cz
The post Blesk fotografie koupil a ministr Prymula padl na politickou provokaci appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější