Kdo lže a krade
RSS

Kdo lže a krade

Asi všichni víme, jak to pokračuje – do pekel se… V současnosti dochází k okradení cca tří milionů lidí, kterým se stát protiprávně rozhodl krátit důchody. Ale ono to není krácení, ale spíše normální krádež/zlodějina. Je to změna v průběhu hry, kdy asociální vláda pod vedením slabocha Fialy – okrade ty, kteří se nemohou bránit a ještě u toho hlasitě lže.
Katastrofální ekonomický vývoj v naší zemi nezpůsobili ti, kterým se teď chystají, a to v legislativní nouzi, krátit důchody, ale líní a neschopní politici Fialovy vlády, a to s podporou svých poslanců.
Na začátku roku si politici bez mrknutí oka zvýšili platy o několik desítek tisíc. Nejsou tohle ty „ekonomické škody“, jak sprostě nazval lidovec Výborný zákonnou valorizaci důchodů? To se tehdy nevědělo, že je státní kasa prázdná?
Jistěže vědělo, ale vláda si vezme vše, co jí dovolíme. Svoji neschopnost a lenost vykupuje nesmyslným rozhazováním peněz, financováním války v cizí zemi, nesmyslným zbrojením atd. Oni vědí, že to víme, ale také vědí, že se v této zemi nestávkuje.
A ještě vědí, že kdo lže a krade, tomu se nic nestane, má-li v parlamentu většinu.
Je neuvěřitelné, co si vláda dovoluje, ale také to, co si lidé všechno nechají líbit. Všichni také vědí, že s jídlem roste chuť. Co bude na řadě po krádeži části důchodů příště?


Nejčtenější za týden