Jak se baví internet: Maká a nekecá
RSS

Jak se baví internet: Maká a nekecá

PP/EMA
„Kapitáne,“ přiřítí se na můstek námořník, „potápíme se! Díra na pravoboku!“ „Nepanikařte!“ říká kapitán, aniž by vytáhl dýmku z úst. „Je na palubě kněz?“ „Ne, jen rabín.“ „Přiveďte ho!“ Když přivedou rabína, ptají se ho: „Řekněte, rebe, co máme dělat? Potápíme se!“ „Máte internet?“ zeptá se rabín. „No, zatím ano.“ „Prodejte loď!

Předěláme každé dílo, hru novou i prastarou, na jevišti randit bude Kleopatr s Cézarou. Kleopatr, to dá rozum, černý bude jako viks, Cézara zas velmi tlustá, hubenou vzít byl by kiks. Romeo se s Juliánem na balkónu políbí, homofob a zpátečník je, komu se to nelíbí. Romeo být ovšem musí, bez pardonu pouze Rom, Julián, jenž býval holka, zašeptá mu, že je v tom. Faustinu, co Goethe napsal, svádět bude ďáblice, do squatu pak odnese ji, šťastné budou velice. Hamleta je nerozhodná, co se týká pohlaví, váhá mít či nemít ňadra, chlapem být ji nebaví. Čapkův Loupežník se přežil, nyní přijde na řadu mladá, škaredá a hloupá z finančního úřadu. Tři sestry, co napsal Čechov, nelze v jedné hře už mít, ze dvou uděláme chlapy, jenom Máša může zbýt. Anorektičkou být musí, nebo spíše na drogách, nikdo normální být nesmí v našich progresivních hrách!

Poslanec a neúspěšný kandidát na prezidenta dokázal, že opravdu nekecá a maká. Už před prezidentskými volbami tvrdil, že má v plánu v Praze uspořádat mírový summit, na který se sjedou důležití světoví státníci a ujednají mír na Ukrajině. Zdůvodňoval to tím, že má ve světě spoustu kontaktů, má telefony na důležité lidi, navíc se s nimi osobně zná a se všemi se vyfotil.
Tehdy jeho prohlášení nebral nikdo vážně. Všichni ho měli jenom za tlučhubu, co si vymýšlí a dělá se mnohem důležitějším, než ve skutečnosti je. Nyní však zatnul tipec všem těm, kteří mu nevěřili.
„Návštěva amerického prezidenta Bidena v Kyjevě je samozřejmě moje zásluha. Já vám říkal, že tyhle věci umím a že to dokážu. Přišlo mi, že se situace na Ukrajině nijak nevyvíjí, tak jsem vzal telefon a zavolal. Samozřejmě, že nemůžu zavolat přímo prezidentovi USA. To se nesluší. Zavolal jsem asistentce svého velikého kamaráda, francouzského prezidenta Macrona, aby mu vzkázala, že volal Babiš a že chce, aby Biden přijel do Kyjeva. Potom už to vzalo rychlý spád,“ usmíval se Andrej Babiš, který zprostředkoval a zařídil návštěvu Bidena v Kyjevě.
Médiím se podařilo zjistit, že se Babiš skutečně dovolal na sekretariát francouzského prezidenta a že zde zanechal onen vzkaz.
„Pan Babiš sem volal. Ostatně on sem volá několikrát denně. Nikdo jiný nevolá tak často jako pan Babiš. Dokonce jsme museli najmout člověka, který se stará jenom o telefonáty od pana Babiše,“ vzpomíná Bridgete Bourdeux, šéfka francouzské prezidentské kanceláře.
„Pan Babiš většinou volá, aby se zeptal, jak se má pan Macron a co zrovna dělá a jestli nechce někdy zajít na pivo. Bývá často neodbytný. Několikrát volal pozdě v noci a celý rozrušený se ptal, proč mu pan Macron nevolá zpátky. Jednou dokonce poslal smskou takzvaný dickpick,“ zavzpomínala šéfka francouzské prezidentské kanceláře.
Na předmětný telefonát ohledně výzvy k zavolání Bidenovi si však paní Bordeux vzpomíná.
„Je to tak. Mimo jiné volal, že je potřeba zavolat Bidenovi a ať to pan Macron zařídí. Pan Macron má bohužel už víc než půl roku zakázáno telefonovat, protože pokaždé, když telefonoval Putinovi, všechno akorát zhoršil, takže pouze napsal smsku německému kancléři Scholzovi, aby telefonát Bidenovi nějak zprocesoval.
Potom už stačilo, aby Scholz zavolal britskému premiéru Sunakovi a ten přes své kontakty v Kanadě informoval mexického prezidenta. Ten posléze volal Bidenovi,“ upřesnila šéfka francouzské prezidentské kanceláře.
„Samozřejmě že to nebylo napřímo. Když ale mexický prezident řekl Bidenovi, že volal Babiš, ten na nic nečekal, nastoupil do airforce one a letěl přímo do Kyjeva. S tímto přístupem je mírový summit v Praze zase o kousek blíž,“ potvrdil médiím Juchelka, který má nově v ANO na starost potvrzování věcí médiím.


A pár tweetů od Dojnice:
Když vám někdo začne rozhořčeně vysvětlovat, že podnikatelé si ty luxusní auta „vodepíšou z daní,“ většinou se několika cílenými otázkami dopracujete ke zjištění, že ten člověk si představuje, že když si podnikatel koupí auto za milion, tak odvede na daních o milion míň.
O víkendu očekávají meteorologové silné sněžení. Pokud někam musíte autem, doporučuje se mít sněhové řetězy, lopatu, sněžnice a sušené maso na tři dny.
Petr Pavel při své dnešní návštěvě Šluknovska kouřil, ale nešluknoval.
V těchto dnech si připomínáme 25. výročí dvou zázraků. Prvním bylo vítězství našich hokejistů v Naganu a druhé znovuvzkříšení Michala Davida na Staroměstském náměstí.
Jak teď koukám pořád na nějaký detektivky, ať to byl Docent nebo ta kriminálka Budějovice, tak si říkám, jestli si nemám koupit čtyřkolku kombíka… jen tak pro všechny případy, kdyby se člověk někdy potřeboval zbavit těla…
Podle mě má ta umělá inteligence ještě nějaký mouchy. Na otázku, kdy bude inaugurace prezidenta Pavla mi odpověděla, že nebude, protože prezidentem je od. r. 2018 Miloš Zeman a na otázku, jestli ve Žďáru n. S. sněží, že neví, ať se podívám na nějaký meteorologický server.
The post Jak se baví internet: Maká a nekecá first appeared on .


Nejčtenější za týden