Hon na islamofoby u nás pokračuje, další jdou před soud

Hon na islamofoby u nás pokračuje, další jdou před soud

SLOVANKA
Všichni jste si už jistě dávno všimli alarmující skutečnosti, kdy se velmi silně selektuje tzv. “povolená” a “nepovolená” nenávist. To je nyní viditelné především na mnoha soudních verdiktech v různých kauzách, které se jakkoli dotýkají islámu a stávající islamizace Evropy. Na velmi rozporuplné rozsudky našich soudů, které silně nadržují muslimům a naopak islamofobii nemilosrdně trestají, jsem upozornila zde. Dnes jsem narazila na informaci, že jsou stíháni další dva “islamofobové”, kteří se nějak negativně vyjádřili k muslimům v souvislosti s útoky ve Vídni.
Než půjdu k věci, tak bych chtěla vás všechny, kdo jste zvyklí se účastnit diskuzí, upozornit na to, že tyto případy nejsou zdaleka ojedinělé. Mimo těch několika, o nichž jsem psala před časem, došlo postupně i k dalším soudním řízením, kdy byl verdikt jako přes kopírák – tříměsíční podmínka s tím, že posledně už soudkyně vyhrožovala, že příští “islamofob” již s podmínkou neunikne. Uvědomte si, že naše vláda je silně proislámská, ostatně, pochybuji, že má kterákoli země EU na ministerstvu vnitra tak velkého zastánce islámu jako je tomu u nás.
Tedy vy všichni, kdo komentujete světové dění – zejména pak stávající islamizaci, či třeba islámské útoky – si musíte dávat velký pozor na to, co napíšete. Cenzorské Al Hamajdovo komando nikdy nespí, autocenzuru musíme ostatně používat všichni, přičemž dnes už by mohli trestat na základě “předsudečné nenávisti” i jen za náznaky nějaké nekalé myšlenky vůči systémem extrémně protěžovaným muslimům.
Opavská policie nyní stíhá na základě udání jednoho muže (51 let) a jednu ženu (36 let), kteří si – nezávisle na sobě – dovolili v diskuzi vyhrožovat muslimům, když komentovali útok ve Vídni. Logicky musel většinu z nás útok zasáhnout. Vždyť se nám tak blízko od našich hranic opět projevilo “náboženství míru” takové, jaké skutečně je. Násilné, expanzivní a nenávistné. Pak je snad normální, že mnohým lidem v afektu uniknou i ostřejší slova!!
Tedy tito dva “islamofobové” jsou další v řadě těch, kdo si dovolili psát hanlivě o muslimech a čeká je soud. Dnes už nemůžete ani vyjádřit nenávist k těm, kdo ji mohou vyjadřovat vůči vám jak je jim libo. A nenávist vůči káfirům vyjadřují dnes a denně, zcela nerušeně, ve svých mešitách.  Můžete zde ovšem přát smrt třeba prezidentovi, to je povoleno. Podobně, jako mohou muslimové kázat nenávist proti nám. Jejich nenávist vůči bezvěrcům je přece normální kulturní obohacení, je to projev svébytnosti a náboženského přesvědčení. A v tom oni mají plnou svobodu. Dokonce u nás může muslim někoho opakovaně fyzicky napadnout a je jisté, že sedět nepůjde, jak ukázal poměrně medializovaný případ z Plzně.
Zkuste se někdy podívat na Facebook Al Jazzíry krátce po jakémkoli islámském útoku v Evropě . Uvidíte tam oslavné ódy na útočníky, samozřejmě tyto příspěvky jsou také náležitě “olajkované”.  Většinou se tam diskutuje anglicky (tudíž do diskuzí se přidávají i nemuslimové), takže kdo tento jazyk umíte, neváhejte se tam po dalším útoku v Evropě nahlédnout. A ubezpečuji vás, že tyto muslimy, slavící vraždění bezvěrců, na Facebooku nikdo neblokuje tak, jako vás. Když jsem se na komentáře stran útoku Čečence na učitele dívala týden po útoku, tak u starého článku tyto komentáře, oslavující stětí hlavy rouhači,  stále setrvávaly.
Předpokládám, že nakonec dostanou tito dva “islamofobové” stejný trest, jako všichni předtím (a že jich už byla pěkná řádka, náš vrchní islamizátor se prostě činí) – tedy 3 měsíce podmíněně. Přece jen už ovšem naposledy u nějakého jiného soudu prohlásila jistá soudkyně, že další islamofob půjde sedět “natvrdo”, je tedy jen otázkou času, než k tomu dojde. Za podobné výroky v diskuzích totiž můžete dostat až 3 roky nepodmíněně.
Přitom jistý muslim odešel od soudu za to, že posílal peníze ISIS a doma uchovával propagandistické materiály této teroristické organizace, také s tříletou podmínkou. Tedy pošlete-li pár desítek nebo stovek tisíc ISIS nebo Al Kajdě a k tomu se budete kochat pohledem na stínání hlav bezvěrcům, budete považováni za stejně nebezpečného jako člověk, který napíše jeden “islamofobní” komentář. 
Islámská ideologie nám dnes a denně ukazuje svoji nenávist. Není dne, aby nebyl někde ve světě někdo zabit ve jménu Alláha, ve jménu této nenávistné ideologie. Přesto my musíme povinně tuto ideologii ctít a obdivovat stejně, jako její uctívače. My je povinně musíme ctít, oni nás mohou beztrestně nenávidět.
Pokud by měli naši předkové k islámu stejný přístup, jaký má k němu  náš současný politický systém, EU, naše ministerstvo vnitra a soudy, pak by nebyla žádná bitva u Vídně a dnes by zde vládla šaría. A soudkyně , která nedávno vyhrožovala nepodmíněným trestem, by dnes seděla doma zabalená v burce a čekala by na další ránu od svého pána. Korán přece povzbuzuje k bití žen. To je ale dle této soudkyně zcela v pořádku.
A na závěr se můžete podívat na to, jak u nás vypadá nenávist povolená..

 

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější