„VOLBY“ V USA

„VOLBY“ V USA
Stále platí to, co jsem napsal 4.11. v 7 hodin 59 minut, v bodě č. 5 na své zdi, tedy v době, kdy bylo v USA spočítáno teprve malé množství hlasů a o manipulacích se teprve říkalo, že by nějaké být "asi" mohly.
"Volby" v USA nejsou událostí, ale procesem. INFORMAČNÍM PROCESEM. Protože se ale většina lidí na tento proces dívá jako na událost, tak ztrácejí svůj čas a energii stupidními debatami o tom, jestli zvítězil Trump či Biden a který z nich je lepší alternativou a který horší a tak jim zcela uniká informační základna, kterou celý tento proces nese/přinesl a který je tou JEDINOU a hlavní globální operací, kterou již většina světa ve svých hlavách automaticky přijala, ale jen na nevědomé úrovni, tak moc je to kvalitní manipulace.
Hlasy ještě nebyly ani zdaleka spočítány a z alternativních médií v USA se již nesly hlasy o "ukradených" volbách a to i s konkrétními čísly "mrtvých duší", s překročenými počty hlasujících oproti registrovaným voličům, záměrným započtením Trumpových hlasů Bidenovi atd. Prakticky okamžitě poté vše podpořil Trump svými tweety, pak to podpořil svými tvrzeními Pompeo, následně přišel právník Giuliani s prvními žalobami a dalšími "siláckými" řečmi. A do toho opět alternativní média s dalšími "důkazy" o manipulacích, které se nesly, okamžitě otitulkované snad ve všech jazycích světa, po virtuálním světě. Zajímavé je, že alternativní média od sebe jednotlivé informace nekopírovala, ale doslova vytvářela své vlastní (takže se jednalo o předem připravenou akci) a tvořila tak velmi silné informační pole: VOLBY JSOU ZMANIPULOVANÉ, DÍVÁTE SE NA PUČ!!! Skoro první kdo zareagoval oficiálně nějakým komentářem byl představitel nového HEGEMONA, tedy Číny, prezident Si, který prohlásil něco v tom smyslu, že je zajímavé, že s demokracií má nejvíce potíží země, která ji nejvíc propaguje. Komu to řekl? Lidem u nich doma, protože i tam je obrovské množství osob, které roky spolupracovali s US státními elitami, díky nim vydělaly miliardy a proto ve spolupráci chtějí pokračovat. Co si z toho výroku měli odnést po Západu volající lidé? Něco v duchu: tihle ubožáci co se hádají o průběh voleb, podvádí a špiní se navzájem, jsou vašimi páníčky? Chceme tady "demokracii"? A jakou vlastně? Vždyť v USA ukazují, že "existovala" jen do té doby, kdy všichni svorně papouškovali stejné lži!!!
A co se děje v RF? Totéž co v Číně. Tamní mainstream převzal informace hlavně z alternativních zdrojů USA a od Trumpa (proč také ne, když je stále prezidentem USA?) a říká totéž, čím naprosto decimuje jakékoliv snahy po "majdanu" volajících nebožáků, kteří se shlédli ve "velikosti" USA a kteří by za pohlazení po hlavě od svých páníčků klidně utopili Rusko v krvi jeho občanů. "Tohle chcete? Těmhle šaškům, kteří neuměj spočítat férově hlasy (a to kdysi obvinili nás z manipulací v jejich volbách) věříte? Tohle jsou ti vaši páníčci? Tuto "demokracii" chcete nastolit u nás? Děláte si legraci? Nestydíte se, vy naivní pitomci, co pro pár dolarů prodáte vlastní národ i se svou duší?" Je to vynikající nástroj jak vzít potenciál všem vlastizrádcům a jejich užitečným idiotům.
Ve Spojených státech nevyhlásila vítěze volební komise, ale média, přesněji mainstream, tedy hlavní proud (dez)informací, stále ovládaný neokony a jdoucí proti Trumpovi, což je pro mnohé opět důkaz manipulací, protože takový postup je prostě podivný a do očí bijící.
Díváme se na PROCES, který má za cíl zcela zdiskreditovat USA a to na ideologické i knceptuální úrovni (!!!) v očích celého světa a nějaký Trump a Biden jsou pouze herci v této divadelní hře. Nejde o to, kdo z nich je "vítěz", jde o to, že záměrem je celá tato nastolená situace a její okolnosti, nikoliv "jen" nějaké "volby". Vždyť je to dokonalý útok na státní zřízení USA. Kým jsou USA bez té jejich (vylhané) "demokracie"? Kým? Bez ideologie a hodnot a bez koncepce jak ovčany řídit, ztrácíte nad řízením kontrolu a ztrácíte STÁTNOST!!! Volby jsou základním pilířem fungování demokratického státu a zde se doslova řve o tom, že tato země tento pilíř vůbec nemá!!! Jaký vnitřní pocit máte, když se nyní řekne: Demokratické volby v USA? Jaký? A přesně podobný pocit mají i lidé v jiných zemích, proto jsem v úvodu psal o "dokonalé manipulaci", o úplné změně vnímání paradigmatu. Vždyť o falši a podvodech hovoří přímo nynější prezident USA!
Proč Trump na poslední chvíli odstavuje vedení Pentagonu proto, aby mohl hekticky stáhnout US army ze světa? Vždyť Biden může za několi týdnů vše znovu obnovit, vše vetovat, nebo snad ne? Proč taková snaha? Protože pokud se Biden (ve skutečnosti klany co za touto nulou, s uměle nastřelenými vlasy, stojí) ujme moci, tak mu bude nějakou dobu trvat, než vše znovu personálně obsadí svými lidmi, než vše zastabilizuje a na to bude potřebovat měsíce. Co se během té doby má přihodit v USA než to dokáže? Není to snaha Globálních elit, jejichž je Trump kádr, získat čas na to, aby svou pitomostí nemohl Biden rozjet válečnou katastrofu hned první dny v úřadu? Evidentně se nepředpokládá, že bude mít Biden čas vůbec něco takového udělat.
Další kádr GE Zeman, již Trumpa ve svém rozhovoru pro Parlamentní listy odepsal. Pochopil, že v nadcházející hře se s ním nepočítá a že pád bývalého Hegemona se bude odehrávat rukama Bidena? Znalec KSB generál Petrov již v 90-tých letech tvrdil, že USA čeká naprosto stejný osud jako SSSR. Vidíte tu paralelu? Nejdříve přijde likvidátor systému, tedy velmi schopný rozvraceč Gorbačov (Trump) a po něm přijde ubohá loutka, ochlasta Jelcin (Biden). Asi je to jasné, byť Biden asi nepije, ale za to moc rád děti.
Proč myslíte, že právě v této době, se Zeman veřejně snaží zlikvidovat šéfa BIS, který za svou lokajskou službu získal ocenění od USA, jehož přijetím prokázal, že nepracuje pro naše zájmy, ale cizí? Proč právě teď, když se mění celosvětový obraz vnímání USA?

Máte pocit, že "problémy" okolo ČT, tedy hlásné trouby US státních elit u nás, právě v této době, jsou také náhoda?

Vždy se opakují metody, které již jednou fungovaly. "Volby" v USA mají za cíl těžce poškodit tuto zemi, zcela zpochybnit jejich řád, ideologii "demokracie" a hodnoty, které prosazovaly. Díváme se na proces, který stále pokračuje a bude pokračovat, ať už bude v Bílém domě jakákoliv osoba, s jakoukoliv mírou chápání. Je naprostou ztrátou času řešit, kdo je z obou kandidátů lepším nástrojem GE, protože i člen US státních elit, se může v rozvratu hegemonie dokonale hodit. Vždyť i ten jinak tupý Jelcin, za sebe sehnal náhradu - Putina, o kterém byl hluboce přesvědčen, že to bude jen další nástroj liberalismu a neokonů v RF. "Volby" v USA ve skutečnosti vyhrály Globální elity a to ještě v době, kdy se pořádně nezačalo počítat a proto jsem o tom psal tak brzy.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější