Zuzana, sestra mafiána a zločinca Igora Matoviča, komentovala súčasnú vládu

Zuzana, sestra mafiána a zločinca Igora Matoviča, komentovala súčasnú vládu

Zuzana, sestra Igora Matoviča, opätovne prehovorila a tentoraz si vzala na mušku aj členov hnutia OĽANO. „Dokedy sa budú vraj „Obyčajní ľudia“ – poslanci a ministri s platom 5 000 – 6 000 € vyvyšovať nad naozaj obyčajných ľudí s platom 500 € a hovoriť o nich, že sú luza a opice? To ste sa tam, vážení Obyčajní politici, už všetci odtrhli z reťaze?“ spýtala sa premiérova sestra, ktorá naráža na ministra obrany arogantného primitíva Jaroslava Naďa z OĽaNO.
Práve Naď totiž nazval účastníkov utorkového protivládneho protestu, “opicami a psychopatmi”. Viacerí ho vyzvali, aby sa za svoje slová ospravedlnil, on to však vytrvalo odmieta. Namiesto toho, aby sa konečne ospravedlnil, tvrdí, že urážky adresoval výtržníkom, ktorí na protestoch zranili policajtov a vešali sa na bránu Úradu vlády. Matovičova sestra aj preto odkázala OĽaNO, že ľudia potrebujú pochopenie a nie „primitívne posmešky, a ponižovanie“ a za ne sa môžu hanbiť.
Už v nedávnej minulosti sa Matovičova sestra nechala počuť, že o dobrovoľnosti testovania, ktoré pod psychopatickým vyhrážaním sa a šikanou i vydieraním donútil Slovákov testovať, má vážne pochybnosti a prekáža jej aj to, že Matovič na svadbe nemal rúško a pritom donútil celé Slovensko ho všade nosiť.
Ako je to s Matovičovým biznisom?
Podľa slov Zuzany je to práve ona, kto prišiel s nápadom podnikať a najmä ona rozbehla firmu, na ktorej Matovič zbohatol. Neskôr si Zuzana otvorila obchod s parfumami, ktorý však pre premiérových neprajníkov musela zavrieť, pretože jej rozbíjali okná a kradli veci.
Premiérovu radosť z dobrej účasti na celoplošnom testovaní považuje Zuzana za chrapúnstvo, keďže mnohí sa ho zúčastnili pod hrozbou sankcií. Servítku pred ústa si nedáva ani keď ide o koaličných partnerov. „Banda vydieračská berie 5 000 eur, vozí si v štátnych limuzínach k*rvy za naše dane a vraj ,prázdna špajza“ a zákaz vychádzania,‘ povedala na margo dopravnej havárie mafiána Borisa Kollára a jeho “kamošky”, ktorá ale v aute nemala čo robiť.
(SCa)
Příspěvek Zuzana, sestra mafiána a zločinca Igora Matoviča, komentovala súčasnú vládu pochází z ČeskoAktuálně.cz
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější