Česká televize jako za bolševika

Česká televize jako za bolševika

ANTONÍN FRYČ
Česká televize začíná připomínat Československou socialistickou republiku před koncem svého socialistického řádu v roce 1989. Stejně jako tenkrát, kdy bolševici  pomalu již ležíce na lopatkách ještě kopali, vyhrožovali a nechtěli se vzdát svých výsostných pozic a prebend z nich pocházejících, tak i dnešní „demokraté pravdy a lásky“ v totalitní České televizi bojují za to, aby ČT zůstala jejich majetkem, který neprávem uzmuli v roce 2001 občanům ČR při tzv. spacákové revoluci.

Ředitel televize vystupuje před koncesionáře úplně stejně, jako kdysi tajemník KSČ Štěpán před dělníky v ČKD. Stejně arogantně mluví o tom, že občanům, tedy koncesionářům není nic potom, kolik berou „hvězdy“ veřejnoprávního média občany placeného, že jim není nic do toho, co za jejich peníze ČT nakupuje, s kým a za kolik uzavírá smlouvy a za co tedy vlastně jejich peníze utrácí. Tenkrát Štěpán hulákal, že děti nebudou mluvit do toho, kdo má být ve vládě, dnešní Štěpán, tedy ředitel Dvořák nechce zřejmě nechat občany, aby mohli přes své zvolené zástupce ČT kontrolovat.
Tenkrát byl soudruh Štěpán podporován Lidovými milicemi. Soudruhu Dvořákovi slouží jako Lidové milice část umělecké sféry vedené Aňou „Proletářkou“ Geislerovou, politické neziskovky parazitující na penězích občanů a část politiků úzce s ČT provázaných a spolupracujících na bruselské propagandě, jíž se ČT stala hlásnou troubou. Doufejme, že tak jako zavanul v roce 1989 čerstvý vítr svobody, který alespoň na pár let vyhnal bolševiky a socany od vesla, tak že stejný vítr zavane i na Kavčích horách a pošle ty marxisty v čele s Dvořákem tam kam patří. Tedy do brusele a ČT bude znovu skutečně veřejnoprávní médium.

Antonín Fryč

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější