Papež prsaté krásce „Lajknul“ fotku a všiml si to celý svět

Papež prsaté krásce „Lajknul“ fotku a všiml si to celý světÚčet pápeža Františka na sociálnej sieti instagram sa postaral o rozruch, keď  „olajkoval“  lascívnu fotografiu modelky v bikinách. Nie je však jasné, či  „Lajk“  z účtu hlavy katolíckej cirkvi bol náhodný alebo úmyselný. Krátko potom, čo si to všimli užívatelia sociálnych sietí a médiá, pápež príspevok  „odlajkoval“ .   Kto je Natalia Garibottová, obdarená dievčina, ktorú   „lajkol“   pápež?
Pápež František, vlastným menom Jorge Mario Bergoglio, bol tak  „pristihnutý“  pri  „lajkovaní“  sexuálne dráždivej fotografie modelky menom Natalia Garibottová. Oficiálny účet pápeža Františka na Instagrame sa vďaka tomu dostáva na titulné stránky. Upozornili na to používatelia sociálnych sietí.
Konkrétne si všimol účet Barstool Sports, ktorý zdieľal záznam obrazovky zobrazujúci pápežov instagramový nick v sekcii lajkov pri fotografii modelky. Účet zdieľal záznam s dodatkom  „Pope Francis is horny as hell“   (Pápež František je pekelne nadržaný) .  „Aspoň idem do neba“  Na obrázku je modelka Natalia v podväzkoch v minisukní s upnutým topom. Keď bola Garibottová informovaná o  „Lajku“  na jej fotke od pápeža Františka, pobavilo ju to.  „Aspoň idem do neba,“  poznamenala po tweetu používateľa Barstool Sports, ktorý na reakciu pápeža Františka medzi ďalšími tisíckami upozornil.
Incident spôsobil konflikt medzi užívateľmi twitteru, pretože niektorí v tejto otázke vyzvali pápeža, aby záležitosť vysvetlil. Iní kritizovali užívateľa Barstool Sports za jeho komentár proti pápežovi. Jeden z užívateľov ho požiadal, aby tweet okamžite odstránil.
 Brazílčanka sa pózovaním  živí 
Ďalší z účtov poukázal na fakt, že František má 83 rokov a v komentári odkazoval na oznámenia pápeža Františka, v ktorom vyhlásil, že  „masturbácia už nie je hriechom“ .
Brazílčanka Garibottová, ktorá na Instagrame vystupuje pod nickom @nataagataa, má na sociálnej sieti cez 2,2 milióna sledujúcich a živí sa tzv. Glamour modelingom, teda pózovaním v spodnom prádle a plavkách.
Dvadsaťšesťročná žena si tak údajne zarobí okolo 570 tisíc dolárov ročne.
zdroj: stcity.sk
The post Papež prsaté krásce „Lajknul“ fotku a všiml si to celý svět appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější