VIDEO: Advokátka Donalda Trumpa na tiskové konferenci vylíčila, jak se falšovaly americké prezidentské volby pomocí hlasovacích strojů, na kterých běží software vyrobený původně pro Hugo Cháveze firmou, kterou ovládá pravá ruka George Sorose! Do strojů lz

VIDEO: Advokátka Donalda Trumpa na tiskové konferenci vylíčila, jak se falšovaly americké prezidentské volby pomocí hlasovacích strojů, na kterých běží software vyrobený původně pro Hugo Cháveze firmou, kterou ovládá pravá ruka George Sorose! Do strojů lz

VIDEO: Advokátka Donalda Trumpa na tiskové konferenci vylíčila, jak se falšovaly americké prezidentské volby pomocí hlasovacích strojů, na kterých běží software vyrobený původně pro Hugo Cháveze firmou, kterou ovládá pravá ruka George Sorose! Do strojů lze zadávat povely pro překlápění hlasů pomocí nastavených koeficientů pro každého kandidáta, operátoři dostávali školení, jak zahazovat hlasy pro Donalda Trumpa, jak ručně vkládat stovky tisíc umělých hlasů, jak skenovat hlasy s předtištěnými puntíky pro Joea Bidena! Operátoři vkládali totožná umělá čísla v různých státech, pro Trumpa snížená, pro Bidena zvýšená! Záhadné mlčení vládních úřadů naznačuje, že systém používá CIA ve světě na ovlivňování voleb jinde!
Advokátka amerického prezidenta Sidney Powell měla společně s Rudym Giulianim již ve čtvrtek 19. listopadu tiskovou konferenci v centrále Republikánské strany (RNC) a na této tiskovce vypustila očekávaného “Krakena”, tedy zásadní informaci o falšování amerických voleb.  Neměl jsem čas na zpracování jejího projevu dříve, takže přináším její projev s českými titulky až teď o víkendu, ale myslím, že to stojí zato. Sidney Powell totiž odhalila, že systém amerických voleb ve skutečnosti řídí a ovládají podivné a na zahraničí napojené firmy, které mají neprůhlednou vlastnickou strukturu , která mizí ve spleti offshore společností a není jasné, kdo je vlastně majitelem firem.
Sidney Powell, advokátka
Společnosti mění svá obchodní jména, mění kanceláře, mění názvy, mění vlastnické struktury, a přesto mnohé americké státy tyto volební mašiny nakupují a ohrožují tím bezpečnost Spojených států. Kauza v USA připomíná v ČR známé cínovecké lithium, kde jsme jako první v ČR mediálně informovali o tom, že vlastnické struktury údajně australského těžaře končí ve skutečnosti v nepřehledném spletenci offshore firem vedoucích až na Britské Panenské ostrovy. Tady v případě amerických voleb ale jde o více, nejde jen o nějakou těžební surovinu, ale rovnou o změnu politických procesů v USA skrze ovlivnění výsledku voleb.
Vedení firmy Dominion se odmítlo dostavit ke kongresovému slyšení a podle informací je na útěku
Sidney Powell na tiskové konferenci vysvětlila, že všechny americké firmy, které se točí okolo voleb a elektronického sčítání hlasů, jsou de facto vzájemně propojeny. Firma Dominion Voting Systems je prázdná schránka, která funguje jako bílý kůň. To potvrzuje i zjištění, že firma ihned po skončení amerických voleb vystěhovala své kanceláře v Torontu, které sdílela s Open Society Institute George Sorose.
Jednatelé a šéfové firmy Dominion Voting Systems nejsou k nalezení a jen pár hodin před kongresovým slyšením v Pensylvánii zrušili svoji účast, nedostavili se [ 1 ] a podle informací na americké alternativě jsou na útěku.  Situace se tak dramaticky eskalovala a lidé okolo Trumpa už mluví o tom, že FBI by na představitele Dominion Voting Systems měla vydat zatykače. Firma totiž působila jako přikrývka pro úplně jinou firmu, a to Smartmatic Technology. Ta je totiž skutečným výrobcem softwaru do volebních strojů. Jenže, je to daleko komplikovanější.
Prezentace firmy Dominion
Samotné volební stroje vyrábí firma Sequoia, která je iterací Dominionu se stejným názvem, jenom první slovo je jiné, Sequoia Voting Systems. Dominion Voting Systems, Sequoia Voting Systems a Smartmatic Technology je spletenec vzájemně provázaných firme se společným a nepřehledným spletencem vlastnictví vedoucích k offshore společnostem. Sequoia se soustředí na výrobu hardwaru, samotných volebních strojů, Smartmatic vyrábí software do těchto strojů a Dominion se snaží tvářit jako nová firma poté, co Sequoia v letech 2004 až 2006 měla několik skandálů. Dominion je tak nastrčená nová firma, která nabízí to samé zboží, co nabízela Sequoia.
Americké volby sčítá software, který vznikl ve Venezuele a dnes výrobce kontroluje George Soros
Nejdůležitější na falšování voleb je ale software. A ten vyrábí Smartmatic. Tato firma původně vznikla ve Venezuele a na příkaz Hugo Cháveze vyrobila hlasovací systém, který by uměl upravovat hlasy. O volebních podivnostech v zemích Latinské Ameriky se vyprávějí celé historky, takže to by nikoho nepřekvapilo. Chávez si prý takto ošetřoval volby, i když daleko více na voliče fungoval štědrý sociální systém a přerozdělování zisků z ropy. Tuhle agitku proti Chávezovi můžeme klidně přejít s konstatováním, že účel světí prostředky a je jasné, že když americké volby jedou na venezuelském softwaru, je to opravdu skandál pro Američany.
Mark Malloch Brown (s mikrofonem), pravá ruka George Sorose
Jenže, zajímavější je to, že tento software a volební systém se po Chávezově smrti dostal do USA a firma Smartmatic se dostala pod křídla společnosti SGO Corporation Limited, které šéfuje lord Mark Malloch-Brown, což je pravá ruka George Sorose , protože je to bývalý viceprezident George Soros Investment Fund a rovněž současný člen představenstva Open Society Institute George Sorose, přesně té společnosti, která sdílela v Torontu kanceláře s Dominion Voting Systems, ještě před 2 týdny.
Další zajímavou postavičkou je jistý Eric Coomer. Ten je držitelem několika patentů společnosti Smartmatic. Jenže, tento Eric Coomer se jaksi netají svojí nenávistí k Donaldu Trumpovi a na webu Antify si pustil ústa na špacír a začal se tam chvástat, že nikdo nemusí mít strach, že by Trump vyhrál volby, že to mají ošéfované , že Smartmatic s Trumpem “vyjebe” a sklidil za to spoustu lajků od dalších členů Antify. To jenom, abyste měli představu, kdo stojí za firmou Smartmatic, která sčítá hlasy amerických voličů.
Trumpovi a Bidenovi vkládali stejná čísla ve 2 různých státech s odstupem 12 minut
Dalším zjištěním je, že operátoři Dominion měnili dávkově hlasy a přičítali hlasy Bidenovi pomocí stejných čísel. Ve dvou různých státech, s odstupem 12 minut, přidali Bidenovi stejný počet hlasů, jako dostal Biden v jiném státě před 12 minutami, a to samé se stalo u Trumpa , kdy v jednom státě mu ubyly hlasy v daném počtu, a o 12 minut později mu ubyly hlasy ve druhém státě. Toto všechno mají advokáti zmapované a doložené svědecky, což jasně ukazuje na umělé zásahy do volebního systému, ke kterým došlo po přerušení sčítání o volební noci ze 3. na 4. listopadu. Donald Trump totiž měl být původně poražen jen pomocí překlápění hlasů, jenže to funguje pouze v případě, že rozdíl mezi dvěma kandidáty je malý a těsný.
Rudy Giuliani na tiskovce u tabule se státy, ve kterých se falšovaly hlasy
Jenže Donald Trump vítězil masivně o stovky tisíc hlasů, a na to překlápění hlasů nestačilo. Proto muselo dojít v noci k náhlému zastavení sčítání hlasů ve stejný okamžik a naráz v celkem 5 amerických nerozhodnutých státech, v tzv. swing states. Ve všech se používají počítačové systémy vybavené programy firmy Smartmatic a běžící pod obchodními značkami Dominion, Sequoia a několik dalších. Zvenku ty stroje vypadají různě, ale uvnitř je software Smartmatic.
Sidney Powell upozornila, že nechápe, proč vládní orgány nezakročily, věděly v předstihu, že americké volby mohou být zmanipulovány, že je ovládají zahraniční firmy s neprůhlednou strukturou v cizině. Jenže mlčení amerických orgánů ukazuje na to, že tento volební systém používá CIA v mnoha podobách, pod mnoha názvy, pod mnoha krytími schránkových společností, v mnoha vazalských zemích po světě , kde potom CIA pomocí tohoto volebního softwaru ovlivňuje volby ve 3. zemích.
Globalisté dostávají pomocí peněz a manipulování voleb k moci své lidi, myšleno Antifu, BLM a pirátské strany po celém světě
A proto není zájem dělat vlny okolo firem Dominion, Smartmaitc, Sequoia a dalších, které skrze spletence firem vedou přes Venezuelu až do Londýna k siru Malloch-Brownovi a k Georgi Sorosovi, ale i k jeho Antifě, kterou hlavně v USA štědře sponzoruje. No, jak myslíte, že se Ivan Bartoš a jeho Piráti dostali v roce 2017 v ČR do poslanecké sněmovny? Rozbili doma prasátka a složili se na volební kampaň za několik stovek milionů, že až Babišovi to vrtalo hlavou, kde na to vzali? Nenechte se vysmát, bez podpory kapitálu od oligarchů, globalistů anebo od lidí jako je Soros se nikdo do Knessetu nedostane. Čas od času se stane, že by se do funkce nebo do parlamentu mohl dostat někdo, kdo je pro světové sionisty opravdu nebezpečný, neuplatitelný, má obrovskou podporu goyim. Takový člověk buď skončí jako JFK, anebo se volby musí opakovat, anebo jsou volby ukradeny.

Jednáme v polovičním režimu.
— Dominik Feri (@DominikFeri) November 20, 2020

Existují ještě 4. varianta, že se volby úplně zruší, resp. odloží. To je instrument, který se používá až ve chvíli, kdy selžou předchozí 3 metody, protože 4. metoda je přiznáním selhání hry na demokracii. Není vyloučeno, že globalčiky mají tuto variantu připravenou pro rok 2021 v ČR při volbách do českého Knessetu. Už dnes si totiž poslanci vytírají s celkem 10 miliony voličů pozadí, kdy se čeští poslanci podle tweetu [ 1 ] Dominika Feriho dohodli, že kvůli koronáči nebudou chodit do práce v plném počtu, do sněmovny jich bude chodit jenom polovina, ale plat budou brát pořád všichni.
Panečku, zkuste to říct ve firmě, v podniku, že nebudete chodit do práce, že kvůli koroně bude chodit k výrobnímu pásu jenom polovina lidí a zbytek bude v bufetu, anebo rovnou zůstane doma. Ano, čeští poslanci se takto rozhodli, a SPD se k nim připojila, ani neprotestovala! Korona sem, korona tam! A tupí goyim jim to platí ze svých daní! Takže, globalčiky mají své marionety sociálně distancované i v Knessetu. Nedovedete si představit, co chystají s obyčejnými lidmi, když se právě rozhodli americkému lidu ukrást volby!
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce  zbývá 8 dní  a zatím jsme vybrali jen cca.  43%  z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s hysterií okolo Covidu-19. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější