Socialistická Internacionála blahopřeje Bidenovi

Socialistická Internacionála blahopřeje Bidenovi

CATHOLIC OBSERVER
Dopis Socialistické Internacionály:
Socialistická Internacionála
Uvítání vítězství pro Bidena v USA
7. listopadu 2020
Demokratický kandidát na prezidenta Joe Biden překročil práh hlasů Sboru volitelů potřebný k tomu, aby vyhrál prezidentské volby. Krom toho získal bývalý vice-prezident největší většinu hlasů, jaká kdy prezidentskému kandidátu v historii USA připadla. Takto většina amerického lidu zvolila budování konsensu a empatie nad animozitou a podílem. Gratulujeme Joe Bidenovi zvolenému za prezidenta, jeho spolukandidátce Kamale Harrisové, a Demokratické straně k jejich úspěšné kampani.
Ve volbách, lámajících rekord, přesáhla volební účast bezprecedentní úroveň. Jedním z význačných rysů těchto voleb je zvýšená účast amerického lidu v demokratickém procesu, a volební autority napříč země třeba pochválit za jejich obětavou oddanost v zajištění toho, aby byly spočítány všechny platné hlasy, zvláště ve světle výzev představovaných konáním voleb za výše pandemie koronaviru a nepodloženým uváděním v pochybnost demokratického procesu úřadujícím prezidentem.
Joe Bidenem přijatý závazek vládnout v zájmu všech Američanů bez ohledu na příslušnost k politickým stranám je chvalitebný a značně kontrastuje se současnou administrativou.
Po čtyřech letech, během nichž sledovalo vedení USA úzký přístup ke klíčovým globálním záležitostem, jsou priority zvoleného prezidenta vítanou změnou, s jeho závazkem zastavit a zvítězit nad pandemií COVID-19,bojovat za klimatickou změnu, budovat hospodářskou prosperitu, zajistit pro všechny zdravotní péči, eliminovat systémový rasismus, bránit lidská práva a práva žen a posílit demokracii. To jsou společné výzvy a ty nemohou být vyřešeny, když budou národy pracovat osamoceně.
Vítězství Joe Bidena nabízí příležitost posílit mnohostrannost ve světě, který ji velice potřebuje ku prospěchu všech. My sociální demokraté z celého globu jsme přesvědčeni, že výsledek těchto prezidentských voleb bude mít mnoho pozitivních dozvuků jak pro USA, tak pro svět, a přejeme prezidentu vítězi voleb hodně úspěchů.

Zdroj: http://www.usasurvival.org/blog/socialists-welcome-biden-win(překlad Catholic Observer)

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější