Pravý prostor slaví 8. narozeniny

Pravý prostor slaví 8. narozeniny

KAREL KŘÍŽ
Ano, dnes je to právě 8 let, kdy poprvé vyšel náš internetový deník. A za redakci chceme v prvé řadě poděkovat. Poděkovat všem našim čtenářům, kteří z původně malého zpravodajského serveru udělali svým zájmem dnešní respektovaný informační portál, snad jediný na českém internetu reálně pravicového zaměření a pohledu na svět. Portál s nejsvobodnější diskusí pod články. Portál, který je trnem v oku všem komunistům, neomarxistům, eurohujerům, zeleným fanatikům, islamistům, sluníčkovým cenzorům, elfům, fízlům i udavačům. Portál, který se nebojí stát zveřejňovat primárně názory, jenž jsou v dnešním multikulturním socialismu nepohodlné, nenáviděné a cenzurované. Portál, který na to doplácí likvidačním přístupem velkých reklamních korporací, které jej totálně odstřihly a nedovolí mu si na svoji činnost tímto vydělat. Portál, který musí každý den bojovat o svůj život. Portál, který to ale nikdy nevzdá.

A tak hlavně zájem čtenářů nám dodává každý den novou krev do žil. Dosahujeme čtenosti, o které si může mnoho státními milióny dotovaných serverů nechat jen zdát. To nám ukazuje, že naše cesta započatá před osmi lety je správná. Že existuje v české společnosti stále ještě velká skupina lidí, kteří to cítí jako naše redakce … napravo v politickém spektru se všemi tradičními hodnotami, které k tomu patří: svoboda, volný trh, malý efektivní stát, produktivní vytváření hodnot a celkově život bez byrokracie, dotací, pozitivní diskriminace, školské inkluze a dalších šílených vymyšleností dnešních neomarxistických vládců. Jdeme tímto proti hlavnímu proudu masových médií, proti vládnoucím papalášům, proti šedým eminencím globální politiky. Není to vůbec jednoduché. Pák na naší likvidaci mají mnoho a hojně je používají. Musíme o svoje místo na slunci každý den bojovat. Vydržíme to jen proto, že náš deník čtete. Ještě jednou děkujeme.
Co nás ale velmi trápí je zneužívání svobodné diskuse na PP . Cestu si sem našlo mnoho bolševických trollů, kteří na svých názorově spřízněných serverech nemají takovou svobodu jako zde. Tak ji u nás zneužívají. Provokují, spamují, útočí. Nenávidí náš názorový proud a tímto způsobem se tady snaží co nejvíce škodit. Skoro to pak v diskusích vypadá, že PP čtou převážně komouši. Není to pravda. Normální lidé nám píšou do emailu, že se jim článek líbil, ale do diskuse se právě z důvodu výskytu rudých trollů nezapojí. Je jich hodně. A nás toto velmi mrzí.
Pravý prostor vznikl právě proto, aby poskytoval prostor pro co nejsvobodnější diskusi, která je krví informačního a zpravodajského portálu. Chceme i nadále v diskusi dávat prostor všem názorům, ale s bolševickými provokatéry budeme dále postupovat dle jejich vlastní medicíny. Žádný prostor zde již dále nedostane troll, který napíše komentář typu: “Smrt židům, křesťanům atd.”, nebo vulgární útok na autory článků. Nenecháme rudé noky náš deník zničit.
Za minulý rok jste možná také jako naši čtenáři zaregistrovali ještě jeden příběh, kdy se Pravý prostor dostal do ohrožení . Jeho hlavní postavou je psychpatický fízl, udavač a patologický lhář Bořivoj Holínek. Tento manipulátor exhiboval na PP dlouhá léta. Lhal, provokoval, udával. Měli jsme s ním nekonečnou trpělivost, ale pohár přetekl. Byl zablokován. Bohužel ani tak si stále nedává pokoj. Náš deník stále pečlivě monitoruje, archivuje (právě hlavně komentáře různých trollů) do svých složek a na základě toho o nás pak rozšiřuje dezinformace na sociálních sítích a podává na nás trestní oznámení. Nijak se už ani netají tím, že tak činí, aby PP zlikvidoval a stejně tak i jeho šéfredaktora. Policie se k tomu všemu zatím staví velmi rozumně, ale … jeden nikdy neví. Snad to frustrovaného mentálního bolševika časem přestane bavit a najde si jiný objekt své nenávisti.
Tolik k tomu co nás zlobí. Ale jsou i drobné a větší radosti. Čtenost PP stále roste, jeho dceřiný projekt blog Vox Populi  se velmi dobře etabloval na blogerském poli, dokonce i další PP projekt eshop politicon.cz s tričky s názorem vykazuje velmi solidní čísla. Toto vše nás naopak velmi těší a pomáhá nám udržovat Pravý prostor v chodu. Jsme rádi, že naše každodenní usilovná mravenčí práce nepřichází nazmar a také přináší drobné i větší radosti nemalému okruhu našich spoluobčanů.
Nicméně i přes tyto dobré zprávy  však musím z celého srdce poděkovat těm, kteří nás podporují finančně a jejichž jména vidíte pod každým článkem. Bez nich bychom toto všechno nedokázali. Výdělky ze všech našich aktivit samy o sobě pokrýt náklady na provoz, které se stále zvyšují, zatím ještě nedokáží. Nemluvě o tom, že nás čekají nutné velké investice do chodu serveru, který pomalu ale jistě začíná nestíhat objem informací i návštěvnost. Proto si velmi vážíme každého dárce, který nám pomáhá a je nám velkou ctí, že tito skvělí lidé existují. I díky nim tady pořád jsme. A doufáme, že ještě dlouho budeme. Děkujeme.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější