Pokud si nenecháte do těla vpíchnout vakcínu, nesmíte do našich letadel! Australský QANTAS jako první na světě zavede orwellovskou leteckou přepravu, jakou jste ještě nikdy nezažili! A neprojedete se ani novým autem, Ursula von der Leyen představila emisn

Pokud si nenecháte do těla vpíchnout vakcínu, nesmíte do našich letadel! Australský QANTAS jako první na světě zavede orwellovskou leteckou přepravu, jakou jste ještě nikdy nezažili! A neprojedete se ani novým autem, Ursula von der Leyen představila emisn

Pokud si nenecháte do těla vpíchnout vakcínu, nesmíte do našich letadel! Australský QANTAS jako první na světě zavede orwellovskou leteckou přepravu, jakou jste ještě nikdy nezažili! A neprojedete se ani novým autem, Ursula von der Leyen představila emisní normu Euro 7, což bude znamenat likvidaci automobilek v Evropě, protože elektromobily nikdo nekupuje, prodávají se jen díky dotacím, ale na ty většina států EU ekonomicky nedosáhne! Vize digitální ekonomiky a 4. průmyslové revoluce s člověkem jako otrokem a vězněm, který se nebude moci svobodně pohybovat a cestovat bez dozoru a ani po vlastní ose!
Když jsem před 2 lety ve své knize Human Ex Machina psal o tom, že v éře 4. průmyslové revoluce se stane elektřina novým zlatem a novou komoditou nahrazující ropu ve smyslu krve globální ekonomiky, mohlo to v roce 2018 znít jako sci-fi. Podrobně jsem popisoval, jaké události se začnou odvíjet v naší iteraci, a že procesy řízení povedou k izolaci jedince, aby se nemohl pohybovat, aby nemohl jezdit vlastním autem, aby nemohl létat, aby byl izolován doma, aby pracoval z domova, aby se učil z domova.
Už před 2 lety jsem vysvětloval, že cílem globalistů není vyměnit současná auta se spalovacími motory za elektrická v poměru 1:1 z toho důvodu, že nikde v Evropě globalisté ani na sekundu a ani na okamžik neplánují výstavbu nových stovek jaderných elektráren, aby utáhly miliardy megawattů, které budou v následujících dekádách potřebovat stovky milionů elektrických aut, která nahradí ta stará na fosilní paliva. Tomuto principu se říká “energetická rovnice” a na mainstreamu o ni prakticky nikdy neuslyšíte.
Cestující, kteří poletí s Qatnas, se v blízké době budou muset nechat očkovat
Energetická rovnice vyjadřuje vztah mezi jednotkou výkonu zařízení, tedy automobilu, a na straně druhé zdroje, ze kterého je energie pro výkon zařízení čerpána. Pokud by měla být auta v Evropě vyměněna za elektromobily v poměru 1:1, potom by v Evropské unii muselo být podle nedávné reportáže v německé televizi postaveno celkem 120 nových jaderných elektráren o celkovém ročním výkonu přibližně 1 800 až 2 500 TWh. To odpovídá zhruba ročnímu výkonu 100 Temelínů. Zároveň by ale těchto 120 nových elektráren nesmělo vyrábět elektřinu pro nikoho jiného, na žádný jiný účel, jako je třeba elektřina pro domácnosti, železnice, průmysl atd.
Musely by pokrývat výhradně nabíjení elektromobilů v Evropě. Jak sami tušíte, takový monstrózní plán je vyloučený, nerealizovatelný, ale přesto nevyhnutelný, pokud se mají vyměnit spalovací auta za elektrická v poměru jedna ku jedné. A tady nastává hluboké a děsivé mlčení jak Evropské unie, tak i automobilek, tak i ekologických aktivistů. Ano, energetická rovnice nemá řešení pro výměnu spalovacích aut za elektrická v poměru 1:1 v Evropě. A všichni doufám už chápete, co to znamená.
Elektromobilita přinese do Evropy ohrožení národní energetické bezpečnosti jednotlivých zemí
Jakmile dojde k ukončení výroby aut se spalovacími motory a posléze dojde i k zákazu starších vozů s těmito motory, pro velkou část populace to bude konec svobody pohybu po vlastní ose. Nebudou mít totiž peníze a prostředky na vlastní elektrické auto. Nepůjde ani tak o to, že by nešlo snížit výrobní ceny elektrických aut na cenu těch spalovacích, postupně by se dokázaly automobilky na tyto ceny dostat na rovném a nepokřiveném trhu, jenže energetickou rovnici nelze obejít. Lidé nezačnou kupovat elektrická auta, protože nikde nejsou rychlonabíječky s opravdu rychlým nabíjením a v opravdu velkém počtu. Už dnes se lidé přetahují o nabíjecí místa.
Nejde ani o to, že by nešlo na každou benzínovou pumpu nainstalovat stejný počat stojanů na elektro, jako je stojanů na tekutá paliva. V tom není ten problém. Problém je s energetickou rovnicí. Ta energie pohánějící auto se skrývá ve dvou podobách. Jedna podoba je 1 litr benzínu či nafty v kanystru. Druhá podoba je 1 kWh v drátu, rozuměj v rozvodné síti. Zatímco dodávky ropy od těžaře přes rafinerie až do nádrže auta jsou za 100 let dokonale propracované, a to včetně meziskladů, v případě elektřiny nic takového neexistuje a existovat nebude, protože je to fyzikálně vyloučené.
Alan Joyce, výkonný ředitel QANTAS
V dnešní době každá suverénní země má tzv. národní bezpečnostní politiku. A do této politiky spadají i národní strategické rezervy paliv, které obsluhuje v ČR společnost Čepro, která má strategické zásobníky ropy a paliv v Kralupech nad Vltavou. Výhoda ropy je v tom, že se dá skladovat a když přijde krize, je možné do těchto rezerv sáhnout. Jenže, kde se dá skladovat elektřina pro nabíjení aut? Nedá se skladovat v žádném zásobníku, v žádné nádrži, s výjimkou ztrátového ukládání do přečerpávacích vodních nádrží. Elektřina se prostě nedá racionálně a bezztrátově skladovat.
Pokud jednotlivé země přejdou na elektromobilismus, vystaví se riziku ztráty národní strategické bezpečnosti, protože v případě útoku na velkou elektrárnu v zemi, která zajišťuje nabíjení stovek tisíc nebo milionů aut, dojde ke kolapsu dopravy a zásobování v celé zemi, která nebude mít jiného řešení, než přesměrování elektřiny z jiných zemí, a to po celou dobu, kdy elektrárna nebude v provozu. Takové země tak ztratí svoji národní bezpečnost, stanou se závislými na dodávkách elektřiny z cizích zemí. Jinými slovy, proces nasunování elektromobility je procesem zbavování jednotlivých národních zemí jejich energetické a palivové bezpečnosti a suverenity.
Šéfka EU šokovala automobilky návrhem na Euro 7 normu v roce 2025, která není fyzikálně dosažitelná pro spalovací motory. Lidé budou bez aut, začínají přiznávat ekonomové
Není proto divu, že šéfka Evropské komise Ursula von der Leyen oznámila [ 1 ], že v roce 2025 by měla začít platit nová emisní norma Euro 7, která požaduje tak brutální snížení emisí dusíku ve spalovacích motorech aut, že toho nelze fyzikálně nijak dosáhnout a nelze to ani kompenzovat produkcí elektromobilů, aby se to vyvážilo, protože o elektrická auta není zájem, protože si je kupují lidé pouze na dotace.
A dotační trh má jeden problém, který jde i proti zájmu automobilek. Na stará auta se totiž vyrábí náhradní díly a součástky, což je pro automobilky velký kšeft a business . Tím, že si člověk koupí spalovací auto, tak to znamená, že bude potřebovat náhradní díly, dříve či později. A na tom automobilky vydělávají peníze, to jsou tzv. after market prodeje. Jenže, dotace na elektrické auto se poskytují jen naproti potvrzení o likvidaci starého spalovacího auta, které tak neskončí v bazaru, ale jako šrot.
Měření emisí
Automobilka tím ztratí after market . A elektrická auta mají příliš malou poruchovost pohonné trakce, protože namísto složitého motoru a převodovky je v autě primitivní elektrický motor z pračky, ovšem poněkud vetší. Převodovka není v elektrickém autě vůbec žádná. Pokud se něco v autě může pokazit, je to obvykle nějaká elektronika, čidla nebo senzory, ale pro automobilky to nepředstavuje žádný pořádný kšeft. Zapomeňte na výměny rozvodů, na výměny olejů, filtrů (s výjimkou klimatizace). Tohle všechno u elektrických aut padá, není to tam.
Jak budou končit spalovací auta, automobilky začnou cítit poklesy tržeb v after market sektoru, to samé servisy a opravny aut. Automobilky tak budou situaci řešit tak, že svůj zisk budou tlačit přímo do ceny auta , které bude dotované tak dlouho, jak to jen půjde. A až to nepůjde, automobilky to semele. Ve výsledku tak bude na ulici jezdit určité penzum elektrických aut, které budou oblepovat pár nabíjecích stojanů ve městech a zbytek lidí bude jezdit MHD a na delší trasy si budou lidé elektrická auta půjčovat. Člověk bude zbaven svobody pohybu po vlastní motorizované ose.
Při cestě letadlem vás bude na letišti přepážce u odbavení čekat i očkování, jinak neodletíte
Ale to není všechno. Člověk by mohl mít pohnutky, že bude cestovat za svobodou do dalekých zemí. A tomu potřebují globalisté zabránit. Určitě jste viděli programovací sérii filmů The Hunger Games, kde civilizace byla rozdělena do distriktů s různou sociální úrovní, s různými úlohami práce a výroby, přičemž mezi distrikty nemohli lidé cestovat. Bylo to možné pouze vlakem, pokud měl člověk povolení. Hollywood v této filmové sérii pouze předpověděl, co chystají globalisté.
Svět bude rozdělený do domínií, resp. distriktů, resp. regionů, mezi kterými bude cestování nesmírně obtížné a komplikované, ve skutečnosti nežádoucí. Cestování mezi kontinenty se má stát tak obtížné a frustrující, že bude dostupné jen pro prověřené a spolehlivé osoby. Australská letecká společnost QANTAS proto oznámila [ 2 ], že na paluby svých letadel pro všechny mezinárodní lety bude pouště jenom očkované cestující. Kdo nebude očkovaný, QANTAS ho na palubu nepustí. Nebude stačit ani negativní test, člověk bude muset mít vakcínu.
Ředitel Alan Joyce na tiskovce oznamuje, že aerolinky budou vyžadovat vakcinaci cestujících
Podle informací bude QANTAS nabízet očkování přímo na svých přepážkách na letištích, kdy vakcína bude připočtena k ceně letenky a pasažér si ji online dopředu objedná a na letišti dostane očkování po předložení cestovního pasu. Není dosud jasné, jestli QANTAS bude akceptovat nějaké digitální covidové pasy, protože zatím žádné mezinárodní pasy neexistují a podle všeho bude QANTAS spoléhat pouze na vlastní očkování pasažérů na přepážkách, minimálně v prvních letech, než se mezinárodní společenství domluví na nějakém globálním covidovém pasu, který by uznávala většina států a zemí. QANTAS si sám povede databázi svých očkovaných cestujících. Ti tak budou nepřímo nuceni do budoucna létat jen s QANTAS, aby se nemuseli očkovat znovu u jiné letecké společnosti, která nemusí potvrzení o očkování od QANTAS akceptovat.
Dokud nebude mezinárodní covidový pas, do té doby de facto nikdo těmto potvrzením věřit nebude a bude snaha očkovat cestující přímo před nástupem do letadla, a to i přesto, že třeba osoba již očkovaná je, ale nemá v ruce potvrzení přeložené do angličtiny, anebo potvrzení aerolinky z dané země neuznávají kvůli vysoké míře korupce, tedy ve strachu, že potvrzení je vydané ad-hoc za úplatek lékaři, ale dotyčná osoba očkována nebyla, pouze má potvrzení o očkování. QANTAS tomu tak bude chtít podle všeho předejít a bude lidi přeočkovávat. Jaké důsledky to může mít pro organismus člověka, to snad nemusím zdůrazňovat.
Globalisté se snaží zamezit kontaktům a návštěvám mezi obyvateli jednotlivých distriktů planety Země stejně, jako to předpověděla sága The Hunger Games. Lidé mají být jen doma, chodit do práce a z práce, s nikým se nestýkat… nepřipomíná vám to něco?
Tyto děsivé procesy na letištích povedou k tomu, že velká část lidí nikam létat nebude, prostě si místo zahraniční dovolené v daleké cizině za mořem raději zvolí dovolenou v dojezdové vzdálenosti vlakem, autobusem, případně elektrickým autem. Lidé tak budou omezeni svým cestováním na distrikt, resp. region a daný kontinent, ve kterém žijí.
Dojde tím k naplnění modelu The Hunger Games, kde jednotlivé distrikty se odloučí od sebe, komunikace a návštěvy mezi lidmi zaniknou , zůstane jen elektronická komunikace, protože cestování po vlastní ose bude zrušeno a cestování přes hranice a pomocí letadel a vlaků bude mít příliš mnoho překážek. Elektrická auta nebudou, pokud budou, tak daleko nedojedou. Při překročení hranic vás budou testovat jak laboratorní myši, nebo budou do vás vpichovat vakcíny, přímo na přechodu, přímo na letišti na přepážce.
Lidé budou nově létat nejen s aerolinkou podle výběru, ale i s vakcínou podle výběru
Nebude to ale povinné, řeknou vám, že je to dobrovolné, že nemusíte podstupovat testy a vakcinace, že prostě se můžete otočit a vrátit se domů, nikam neodcestujete. Budou vám argumentovat stejně jako slovenský premiér, že nikdo nikoho nenutí, ale kdo se nechá testovat, bude svobodnější a mít výhody než ten, kde se nenechá testovat a očkovat. QANTAS je první, protože Austrálie se stává fašistickým státem a laboratoří globálních sionistů na zavádění fašistických procesů řízení v zemi, proto mně to nepřekvapuje.
Jakmile se to osvědčí příští rok, převezmou to všechny aerolinky, přímo na přepážkách budou lidem píchat jehly do ramene. A bude to dobrovolné, protože dobrovolně se budete moci rozhodnout, že nikam nepoletíte. Great Reset tak zcela změní společnost, ve které svoboda jako pojem úplně zanikne a transformuje se do consent tyranny , tedy do tyranie se souhlasem, která nově bude vydávána za “svobodu”. A důkazem toho je i celoplošné “dobrovolné” testování pře Vánoci v ČR podle vzoru okopírovaného ze Slovenska. Testování v ČR bude podle Andreje Babiše dobrovolné [ 3 ] a stejně tak i dobrovolně vás nepustí firmy do práce, pokud se “dobrovolně” neotestujete. Máme už první informace o firmách v ČR, které toto aktivisticky mají nachystané podle vzoru firem ze Slovenska. Velký reset právě dorazil i do ČR.
-VK-
Šéfredaktor AE News
Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce  zbývá 5 dní  a zatím jsme vybrali jen cca.  54%  z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s hysterií okolo Covidu-19. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější