Přichází ta doba, o které se už dlouho říká “a bude hůř”

Přichází ta doba, o které se už dlouho říká “a bude hůř”

 PPC/FB
Biden, zkorumpovaný čínský otrok, obviňuje “bílého rasistu” Trumpa, že zabil 220.000 Američanů prostř ednictvím své netečnosti při prosazování omezení proti onemocnění COVID-19. Přitom tahleta pomalu chodící lumpárna dobře ví, že zdravotní péče je výsostně věc každého státu federace. A také není bez zajímavosti, že jsou to právě “spravedlivé” demokratické státy, ve kterých je daleko nejvíce mrtvých.


Biden, politický flegmatik, obklopený skutečnými pistolníky, mluví o demokracii, kterou Trump prý nenávidí, přitom jeho politickou squadru, bez které se neobejde, tvoří Antifa a Black Lives Matter , tedy takové formace, které nenávidí americký ústavní pořádek a kapitalistický motor americké prosperity. Rabování a násilí v šesti stech amerických městech charakterizoval, jako následek “systémového rasismu”.
Hnilobou zkažený socialista Biden miluje Ameriku natolik, že raději navýší počet soudců Nejvyššího soudu USA, než aby respektoval jeho rozhodnutí. Takový je to zloduch.
Biden, milovník svobody a ochránce slabých, podporuje úplně všechny druhy zabíjení nenarozených, hlasoval i pro ty návrhy, ze kterých se dělalo zle i Hannibalu Lecterovi. Na druhou stranu chrání práva žen natolik, že si jich už desítky stěžovalo na “nemístné dotýkání”. Dokonce i ta stará bolševická pila Pelosiová, předsedkyně Sněmovny reprezentantů, si na něj stěžovala a označila ho za “nemocného” a že “by s tím měl něco dělat”.
Biden je tak upřímným vyznavačem tradičních amerických hodnot, že se postavil na hlavu a reprezentuje politický směr, který kvalitu člověka určuje měrkou rasy, pohlaví a sexuální orientace . Čím větší magor a uchylák, tím má více práv. A když je ještě k tomu černý, tak může úplně všechno.
Tradice amerického snu jsou přitom jiné: Rovnost příležitostí a rovnost před zákonem. Každý, kdo je pracovitý a schopný může svůj sen zažít. Nikdy v dějinách nebyl americký sen dlážděn takovými bezcennými hovny. Selekce “dobrého Američana” prizmatem oběti rasismu, xenofobie a opovržení, zavání více národním socialismem, než sociální demokracií, která se i v Evropě válí ve skutečných sračkách eko-multikulturalismu a s neobyčejnou nenávistí trestá všechny, kteří nenávidí to správné.
Označovat Trumpa, přesvědčeného ekonomického liberála a skutečného republikána mezi mnoha pouhými předstírači, je na pár facek , než důvod k trpělivé debatě argumentů.
Doba, kdy se v rámci demokratické diskuze připouštělo, že socialisté jsou jen jedním z politických soupeřů, ale jinak jde o demokraty každým coulem, skončila. Je zřejmé, že oni pravidla zkrátka nectí, jen nás okrádají o svobody a o peníze. Jak dlouho ? Tady už legrace končí …

Kupte si knihu Davida Horowitze “Nepřítel uvnitř”. Vyjde v lednu:
https://www.frontpagemag.com/…/fighting-words-david-horowi…/Papus Gery Cigikos

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější