Lord Sumption odsoudil „kontrolní zrůdy“ politické, akademické a byrokratické třídy, „kteří se chovají, jako by naše životy patřily státu“.

Lord Sumption odsoudil „kontrolní zrůdy“ politické, akademické a byrokratické třídy, „kteří se chovají, jako by naše životy patřily státu“.

http://v4novaevropa.cz/wp-content/uploads/2020/11/00-76.mp3Píše
BREITBARTLord Sumption, který v letech 2011 až 2018 působil jako soudce Nejvyššího soudu Spojeného království a je stále členem soudního dodatkového panelu, napsal, že „debata o tom, zda nám mají dovolit mít rodinné Vánoce, dokonale vystihuje, co je špatné na tom, jak tato vláda zachází“ s pandemií koronaviru, citoval v článku pro Mail on Sunday .
Významný právník a historik řekl, že ti, kdo se chtějí „izolovat pouze jídlem“, by měli být respektováni, ale že existuje „mnoho odlišných odpovědí na dilemata kovidních Vánoc“ – a že v konečném důsledku není důležitou otázkou, zda ti, kdo se chtějí spojit se svými rodinami, nebo ti, kdo chtějí omezit vnější kontakt, činí prozíravější volbu, ale „zda bychom měli mít možnost zvolit si sami.”
„Ale pro jakobíny z Vědecké poradní skupiny pro mimořádné situace (SAGE) a kontrolní zrůdy na ministerstvu zdravotnictví je jejich jediná odpověď,„Odkázal na frakci, která po svržení monarchie převzala kontrolu nad Revoluční Francií, a brzy nato zřídil Výbor pro veřejný pořádek a začal terorizovat všechny, kdo zpochybňovali její agendu, aby se jí podrobili.
Sumption pohrdal zejména premiérem Borisem Johnsonem, jehož politika je podle jeho názoru spíše cvičením v „řízení vztahů s veřejností“ než pokusem o dobrou vládu.
„Boris Johnson ví, že omezení přes Vánoce by byla hluboce nepopulární, široce ignorovaná a katastrofická pro maloobchod a pohostinství.
„Takže brzy oznámí jejich dočasné pozastavení a bude se chovat, jako by naše životy patřily státu a Vánoce byly z jeho strany projevem shovívavosti,„ předpověděl soudce.
Dále však předpověděl, že „kontrolní zrůdy a zbytek brigády z pytloviny a popela budou požadovat odplatu“ poté, když tvrdil, že někteří „už teď naléhají na dva, tři nebo dokonce pět dní mimořádného uzavření za každý den propuštění během Vánoc. ”
Breitbart London již dříve uvedl, jak veřejné zdravotnické zařízení naznačilo, že cena za pouhých pět dní uvolněných omezení během Vánoc může být stejně vysoká jako další celý měsíc uzavření.
Na závěr Lord Sumption odsoudil „trvání státu na donucování veškeré populace“ jako „morálně a ústavně neobhajitelné v zemi, která ještě není totalitním státem, jako je Čína.”
„Vláda si naši důvěru nezískala. Dříve nebo později lidé převezmou zpět kontrolu nad svými životy a udělají správnou věc, ať už ministři řeknou cokoliv,„ dodal.
Někteří komentátoři se však domnívají, že stát nejde dostatečně daleko, pokud jde o zavedení omezení pro občany, a tvrdí, že jakékoli řeči o uvolnění během vánočního období jsou nezodpovědné.
„Takže všichni dostanou k Vánocům Covida!„ zvolal britský hostitel Dobré ráno Piers Morgan v reakci na zprávu, že Johnson uvažuje o 24hodinovém uvolnění takzvaného „pravidla šesti“ na Štědrý den.
„Ten chlap je génius,“ dodal sarkasticky.
Pan Morgan nebyl vždy tak oddaný věci sociálního distancování, nicméně trval na tom , že je na svého syna „pyšný“ za to, že se v červnu zúčastnil shromáždění Black Lives Matter v Londýně.

Proud of my son for attending the #BlackLivesMatter protest which he found profoundly inspiring. He told me he maintained social distancing as best he could in the large crowd. Not easy given many others weren't, but I'm glad he tried. https://t.co/rdaIDaP9br
— Piers Morgan (@piersmorgan) June 4, 2020

The post Lord Sumption odsoudil „kontrolní zrůdy“ politické, akademické a byrokratické třídy, „kteří se chovají, jako by naše životy patřily státu“. appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější