Přes 400 muslimů na klanovém pohřbu v Brémách: Koronová pravidla se na migranty nevztahují

Přes 400 muslimů na klanovém pohřbu v Brémách: Koronová pravidla se na migranty nevztahují

http://v4novaevropa.cz/wp-content/uploads/2020/11/00-81.mp3Píše
anonymousnewsStovky muslimů z celé Evropy cestovaly v pondělí do Brém na klanový pohřeb. Bylo také upuštěno od vymáhání jakýchkoli koronských předpisů ze strany bezpečnostních orgánů – protože muslimští hosté se ukázali jako „nedotknutelní“ – stejně jako použití vodních děl.
od Marilly Slominské
Pohřeb se stovkami muslimských truchlících v pondělí na hřbitově v Brémách-Vegesacku způsobil velkou policejní operaci. Podle policie jde o pohřeb hlavy klanu z Libanonu. Více než 400 hostů z celé Evropy se tísnilo před hrobem hlavy klanu.
Došlo k různým porušením omezení kontaktu kvůli koroně a hygienických pravidel, která jsou nyní s plnou přísností prosazována mezi německými občany. Ale protože to byla otázka nedotknutelných muslimů a arabského klanu, policie se zdržela prosazování pravidel – například když občané pokojně demonstrovali proti opatřením Corona – za použití vodních děl.
Členové klanu porušují pravidla Corony
Jak uvádí MK , policie mluvila s někým z vedení – bratrancem zesnulého – a požádala ho, aby podle toho ovlivňoval chování truchlících. Klan již v sobotu upoutal pozornost kvůli nepovolenému vzpomínkovému obřadu v Blumenthalu. Stany byly postaveny na dvorku a shromáždilo se zde až 50 lidí.
„Policie mluvila se smutečními hosty, kteří byli většinou nerozumní.„ Důstojníci napsali 33 hlášení o porušení pravidel Corona. A ne, ani zde nebyla použita žádná vodní děla nebo byli lidé sraženi k zemi brutální policejní silou.
Již v polovině listopadu ukončila policie muslimskou vzpomínkovou akci v mešitě v centru Brém, které se zúčastnilo asi 80 členů klanu. Pravidla týkající se koronové vzdálenosti také nemohla být dodržena, protože členové rodiny byli zmláceni kvůli sporu. Policie musela muslimské shromáždění uklidňovat.
The post Přes 400 muslimů na klanovém pohřbu v Brémách: Koronová pravidla se na migranty nevztahují appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější