Šok pro demokraty! Soud v Pennsylvánii zastavil prohlášení Bidena jako vítěze, přijal argumenty obžaloby a začal vyšetřování volebního podvodu

Šok pro demokraty! Soud v Pennsylvánii zastavil prohlášení Bidena jako vítěze, přijal argumenty obžaloby a začal vyšetřování volebního podvodu

COM/IVAN BLAHO
Soud v Pennsylvánii včera zastavil vyhlášení vítěze voleb v tomto státě.  Bidenovi vítězství pozastavil, přijal argumenty obžaloby a začal vyšetřování volebního podvodu. Trump má tak stále naději na cestu k vítězství, avšak čas hraje proti němu.
Guvernér Pennsylvánie Tom Wolf už  obvinil  soudce z Pittsburghu, že vydal bezprecedentní příkaz, který zastavil další kroky při certifikaci volebního vítězství Joea Bidena.
Navrhovatelé požadovali, aby bylo odloženo i shromáždění volitelů . Hlasování volebního kolegia je naplánováno na 14. prosince.
Pennsylvánie v úterý potvrdila Bidenovo vítězství o 80 555 hlasů, guvernér Wolf krátce na to jmenoval volitele za tento stát.  Soud však tento proces zastavil s tím , že ještě zbývá podniknout další kroky ke zdokonalení certifikace výsledků voleb. Další jednání je stanoveno na pátek o 11:30.
Cílem tohoto rozkazu je narušit probíhající proces jmenování prezidentských volitelů a vylučuje certifikaci jakýchkoliv dalších výsledků z voleb.

Žalobci tvrdili, že je možné vydat příkaz, i přesto, že došlo k certifikaci, a poukázali na to, že zůstává několik formálních kroků včetně vydávání pověření zvoleným kandidátem.

“Povinnosti státu týkající se finalizace úplných volebních výsledků nejsou ani zdaleka dokončeny,” uvedli v úterý v návrhu.

Ivan Blaho

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější