Nejstarší kniha světa odhaľuje tajný záměr „sebězničení člověka“

Nejstarší kniha světa odhaľuje tajný záměr „sebězničení člověka“Výsledkom majú byť obrovské mestá s biorobotmi a úplne zničená príroda, píše portál  Zen.yandex.ru.
Názov najstaršej a najtajomnejšej knihy ľudstva by v preklade z pradávneho jazyka mohol znieť ako „Cybná stanica“. Nikto nevie vek tejto knihy ani to, kto ju napísal. Prvú zmienku o nej možno nájsť u gréckeho filozofa  Apollónia z Tyany  z 1. storočia nášho letopočtu. Objavil ju na svojej ceste po Indii v jednom z chrámov. Keď ju prečítal, doslova sa znovu zrodil.
Filozof nielen údajne pochopil pôvod tajných procesov na Zemi, ale zmenil sa na presvedčeného ezoterika. Ihneď po návrate do vlasti ale záhadne zomrel. To isté sa stalo s ďalšími, ktorí sa s knihou zoznámili.
Kniha o zániku ľudstva po „potope“
Ruský výskumník, cestovateľ, biológ a antropológ  Georgij Sidorov  hovorí, že „strofy“ zo starodávneho jazyka prakrit znamenajú „stop“. Odtiaľ pochádza aj moderné slovo „stanica“. A druhá časť názvu je slovo pre „chybu“ alebo „zlozvyk“. Vlastne to znamená to isté, ako v našej dobe.
Všetko dohromady znamená „Kniha o zastavení rozvoja civilizácie pre nejakú chybu alebo zlozvyk“. Názov hovorí za všetko. To je aj odpoveď na otázku, prečo každý, kto sa dotkne starodávneho poznania, čoskoro zahynie. Súčasní ľudia jednoducho nesmú poznať pôsobenie skrytých síl hýbajúcich spoločnosťou. Tých síl, ktoré zo zákulisia vedú človeka  k sebazničeniu .
Více info na hlavnydennik.sk
The post Nejstarší kniha světa odhaľuje tajný záměr „sebězničení člověka“ appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější