UFO spatřeno nad Hawajem. Záhadná záře světel + VIDEO

UFO spatřeno nad Hawajem. Záhadná záře světel + VIDEOTisíce lidí zhypnotizovala záhadná záře světel, která se v sobotu 24. října vznášela po havajské večerní obloze. Fotografie a videa z řady světel zaplavily sociální média a mnozí věřili, že pozorování může být cokoli z vesmírné lodi nesoucí další pozemské bytosti. do meteorického roje.
University of Hawai ‚i v Mānoa Institute for Astronomy profesor Richard Wainscoat věří, že diváci byli svědky návratu použitého raketového posilovače použitého k vypuštění venezalánského satelitu Venesat-1 již v roce 2008. Použitá raketa obíhá Zemi od startu a pomalu ztrácí nadmořskou výšku k tření s řídkou atmosférou na oběžné dráze nízké Země. V sobotu provedl posilovač konečné oběžné dráhy. Píše portál Hawaii.edu

„Vidění reentry je pro konkrétní místo, jako je Hawai ‚i, relativně vzácné, protože reentry můžeme vidět, pouze pokud k nám dojde relativně blízko,“ vysvětlil Wainscoat. Reentries jsou běžným jevem, obvykle jeden až dva týdně probíhají někde kolem Země. Podle Wainscoata, i když je možné, že velké pevné kousky přežijí reentry, většina objektu shoří a veškeré přežívající zbytky obvykle spadnou do oceánu nebo na neobydlená místa.
The post UFO spatřeno nad Hawajem. Záhadná záře světel + VIDEO appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější