Jak se baví internet: Místo čertů bude letos chodit Blatný s Babišem

Jak se baví internet: Místo čertů bude letos chodit Blatný s Babišem

EMA
Představte si, mojí ženě minulý týden padlo do oka zrnko písku …, musel jsem ji vzít k lékaři … stálo mě to dobrých dvacet dolarů!
To nic není! Mojí ženě padl do oka ​kožich! … a stálo mě to dobré tři tisíce dolarů!

Přijde Maradona k nebeské bráně a svatý Petr se ho ptá:
“A ty jsi kdo?”
“Maradóna!”
“No a to jako co?”
“No jsem Maradóna!!!”
“No a jakože co, Maradóna, a co má být?”
“No já jsem přece Maradóna, slavný fotbalista!!!”
“Jo fotbalista?” říká svatý Petr, “no to jdi rovnou do pekla! Smažky, ochlasty a fotbalisty tady neberem.”
Maradóna kroutí hlavou a tu si všimne, že za nebeskou bránou hrají fotbal nějací chlapi v modrobílých dresech. Nevěří svým očím.
“A to je jako co?” ptá se svatého Petra.
“To je Banik, pičo!”

Mojszemu už táhne na padesát, a potřeboval by hospodyni, tu vyprat, zašít, uvařit šoulet a macesy a tak různě . Zkrátka, měl by se oženit. A jak bylo v těch dobách zvykem, vzal ho do péče jistý Áron Grünbaum, dohazovač. Ukazuje mu nevěsty na vdávání. Nic se mu nelíbilo, a Mojsze posílal Árona už, už do háje. Když tu se Áron vytasil s poslední partii. Mojsze to zkoukne, Áron chválí, popisuje přednosti, podívaj voni Mojsze, ty vlasy, Mojsze odporuje neblbnou, dik jsou umělý, dyk je to paruka, Grünbaum chválí dál, kouknou se , jaká je svěží na 45, ten úsměv, ty zuby, ale Mojsze se nedá” dyk sou umělý, nedá se Mojsze. Mírně zpocený Grünbaum jde dál po postavě, podívaj Mojsze, ten dekold, ňadra, Ale Mojsze není slepý, a odporuje, dik jsou umělý, vycpaný. No a tak Grünbaum sáhne po poslední šanci, hele Mojsze, kouknou se z profilu je to krasavice, a voni už taky nevypadaj jako ze žurnálu.
Ale Mojsze zcela neúprosně ukáže na záda nevěsty a zvolá,
a co ten hrb? Grünbaum však pohotově odpoví, ovšem, ten je pravý!
1. Výuka matematiky v 60. letech dvacátého století:
Dřevorubec prodá náklad dřeva za 1000 Kč. Náklady na produkci jsou 4/5 ceny.
Jaký je jeho zisk?
2. Výuka matematiky v 70. letech dvacátého století: Dřevorubec prodá náklad
dřeva za 1000 Kč. Náklady na produkci jsou 4/5 ceny neboli 800 Kč. Jaký je
jeho zisk?
3. Výuka matematiky v 90. letech dvacátého století :Dřevorubec prodá náklad
dřeva za 1000 Kč. Náklady na produkci jsou 800 Kč. Docílil zisku? Zaškrtněte
Ano nebo Ne
4. Výuka matematiky v roce 2000:Dřevorubec prodá náklad dřeva za 1000 EUR.
Náklady na produkci jsou 800 EUR a jeho zisk je rozdíl. Jaký je jeho zisk?
Podtrhněte číslo 200 a podepište se.
5. Výuka matematiky v roce 2020:Navzdory Grétě porazí dřevorubec stromy,
protože je sobecký, bezohledný a nezajímá ho klimatická krize. Činí tak
proto, aby dosáhl zisku 200 EUR. Co si myslíte o tomto způsobu obživy? Námět
na celo-třídní diskusi (při koronaviru internetovou) na téma: Jak se cítí
ptáci, Gréta a veverky, když dřevorubec podřezává stromy?(Žádná odpověď není
špatná, neobávejte se ale svobodně vyjádřit své pocity, tedy hněv,
rozhořčení, pocit méněcennosti, bezmoci atd.). Pokud budete po skončení
diskuse potřebovat akutní pomoc, budou vám k dispozici psychologové, kteří
vám pomohou se přizpůsobit zpět reálnému světu.
6. Výuka matematiky v roce 2050: باهن نم داولراك عيبت وريشتاه فيك .ًارالود
800 وه جاتنإلا ةفلكت .رالود 1000 ؟ملو لاملا نمريثكل

Poměrně nečekanou strategii v boji proti epidemii koronaviru zvolila česká vláda v čele s premiérem Andrejem Babišem. Po měsících marného boje s nákazou i sama se sebou, vláda od pondělí otevřela obchody se zbraněmi a střelivem, uzavřela se v nedobytném bunkru a vyhlásila právo silnějšího.
„Snažili jsme se. Bojovali. Byli jsme a já věřím, že stále i jsme best in covid. Dělali jsme vše potřebné i nepotřebné a ono to nikam moc nevedlo. Ekonomika se nám hroutí pod rukama. Pořád tu máme tisíce nakažených denně a já tohle vážně už nemám zapotřebí. Tomuhle jsem se neupsal. Když jsem se rozhodl, že budu premiér, představoval jsem si, jak jezdím do Bruselu všem vykládat, jakou jsem odvedl v České republice skvělou práci a potom budu čerpat dotace s tím, že se tu a tam nechám vyfotit na Facebook se šťeňátkem a hotovo. Ne, že budu čelit krizi takových rozměrů. Na tohle fakt nejsem zvědavej. To mě nebaví.
Zkusil jsem to, nevyšlo to. Jednoduchý. Tímto předávám Českou republiku do rukou lidu. Každý pojede sám za sebe. Občan za občana. Rodina za rodinu. Aby to bylo zajímavější, otevřeli jsme obchody se zbraněmi a střelivem, ať si lidi koupí nějakou tu brokovnici na ochranu sebe a svých blízkých, popřípadě na útok. Je mi to už jedno. Na Čapáku mám podzemní protiraketový bunkr. Tam jsme se zavřeli spolu s ministry za ANO a počkáme, až bude vakcína a situace se uklidní. Lidé se zatím v ulicích vyblbnou, uleví si od svých problémů a na jaře nebo v létě zase bude líp,“ vzkázal národu premiér Andrej Babiš ze svého bunkru pod Čapím hnízdem.
Zatímco poslanci a ministři za ANO vyčkávají v bunkru, ministři za ČSSD jsou na náměstích lámáni davem v kole, protože oni bunkr nemají, neboť mají jenom dluhy, tak lidé povětšinou otevření obchodů se zbraněmi a střelivem uvítaly.
Od pondělí můžeme celoplošně sledovat hladovějící umělce, kterak se zbraní v ruce na ulici nutí náhodné kolemjdoucí, aby si poslechli jejich novou písničku nebo v případě, že jde o herce, tak aby shlédli jejich hereckou etudu či kousek divadelního představení.
Problém trochu dělají rodiče dětí třetích a vyšších tříd základních škol, kterým už pod tíhou domácí výuky a znuděných potomků částečně jeblo, takže střílí ze svých oken do lidí na ulici. Hlášeny jsou i případy zlomených rodičů, kteří vylezli na kostelní věž a odsud odstřelují své spoluobčany.
Jak je vidno, otevření obchodů se zbraněmi a střelivem probudilo v lidech jen to nejlepší, jak se ostatně dalo čekat, a pomalu ale jistě míříme k postapokalyptickému scénáři, kdy zbude jen spálená zem, lidé žijící v menších komunitách a jeden výrazný psychopatický vůdce nějakého klanu kanibalů, který si říká Kazatel a ze své pevnosti pořádá nájezdy do okolních komunit, kde plení a nabírá otroky.
Za velké bouře na moři vypukla na lodi panika. Kapitán vyzve pasažéry, aby poklekli a pomodlili se za odvrácení nebezpečí.
Bouře utichne. Kapitán si všimne, že jeden z pasažérů stojí.
“Proč neklečíte jako všichni?”
“Jsem Žid a moje náboženství mi zakazuje klečet.”
“V tom případě udělejte něco, co vám vaše náboženství nezakazuje.”
“Dobře, tak udělám sbírku.”
Už jsou to jen necelé dva týdny do Mikuláše. Za normálního stavu jsou večer ulice plné čertů, Mikulášů a andělů a z panelákových vchodů se nese vřískot vystrašených dětí, které nebyly hodné, tak na ně čert zachrastil řetězem a výchovně je pokáral.
Letos díky pandemii koronaviru bude vše jinak. Ulice rozhodně plné Mikulášů a čertů nebudou, protože to z důvodu zamezení šíření koronaviru není záhodno.
Vláda však nechce lidem Mikuláše zkazit, takže v omezené míře opravdu budou chodit.
„Půjde o předem prověřené osoby, které budou mít nejen negativní test na Covid starý maximálně dvacet čtyři hodin, ale rovněž místo vousů budou mít respirátor třídy ffp3. Rovněž letošní Mikuláš nebude dětem za básničku rozdávat sladkosti. Místo toho bude rozdávat brožurky ministerstva zdravotnictví, kde je dětem vysvětleno, proč se nemají je školách vzájemně olizovat a že pokud nebudou nosit během vyučování roušky, jejich rodiče zemřou. Zvolili jsme na letošek cestu výchovy,“ vysvětloval ministr zdravotnictví Blatný na tiskové konferenci.
Čerti se letos konat nebudou, protože podle ministerstva jsou lidé vystrašení už tak dost.
„Místo čerta budu chodit já osobně a budu dohlížet zda někdo neporušuje vládní nařízení. Jestli třeba doma veřejně nezpívá, nemá doma otevřenou hospodu a podobně. Rovněž si hodlám posvítit na takzvané přeplněné domácnosti a tedy domácnosti, kde je až příliš mnoho členů a proto v rámci zploštění křivky je nutné tyto domácnosti rozdělit,“ dodal ještě Jan Blatný.
Dlouho se uvažovalo, jestli bude s Mikulášem a Blatným ještě anděl. Nakonec se vláda shodla na tom, že ano. V roli anděla bude Andrej Babiš, který tak naváže na svou neustále několik let probíhající předvolební kampaň.
„Ano, je to tak. Spolu s Mikulášem a panem Blatným budu chodit já v roli anděla. Chystám se dětem rozdávat koblihy a nějaké uzeniny z holdingu a jejich rodičům potom budu vysvětlovat, proč mě mají volit. Já to neberu jako kampaň, protože já kampaň vlastně žiju už asi pět let v kuse. Pro mě je to normální den,“ pousmál se Andrej Babiš, před kterým však stojí náročný úkol. Bude si muset nechat oříznout rohy, co mu rostou na hlavě, aby nevypadal jako anděl směšně.
Občané České republiky a hlavně děti se tak mohou těšit, že pokud byly hodné, přinese jim Mikuláš brožurky z ministerstva školství, anděl Andrej koblihy a utopence z Kosteleckých uzenin a ministr Blatný prověří, jestli jich doma není moc.A pár tweetů od Dojnice:

Ministr Blatný považuje otevření restaurace Šeberák za políček všem slušným lidem, kteří dodržují pravidla a každou půlhodinu kontrolují, které z nich zrovna platí.
PES se měnit nebude. PES se jen trochu změní, aby pro jedničku nebyl nouzový stav. PES bude pro oblast sportu jiný. Do školy se půjde podle stupně 4, i kdyby byl PES 3. Ze PSA vyškrtneme Prahu. Mám to komplet?
Orwell 2020: malé obchody špatné, velké obchody dobré.
Tak už to tady máme zase, kadeřnice v roušce a se štítem. Už na jaře se ukázalo, že s tím stříhat prakticky nejde, protože štíty se mlží a zkreslují. Prosím vás, ti ministři jsou blbí nebo navedení?
Takže se důchodkyně můžou připravit na to, že jim zhruba za tři čtvrtě roku přijde poštou obálka a z ní vypadne 5 ušmudlaných vložek.
Tak jo, Havlíček a Blatný že se od pondělí rozvolňovat bude, Hamáček že radši ne. Až se domluvíte, dejte hospodským a obchodníkům včas vědět, optimálně v pondělí tak ve 4.30 ráno, jestli mají objednat zboží, povolat zaměstnance a v 8 otevřít.

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější