Korona pandemie jako bublající zdroj peněz: Heinz Ellerbrok, vedoucí oddělení RKI, záměrně plnil své povinnosti poslance parlamentu

Korona pandemie jako bublající zdroj peněz: Heinz Ellerbrok, vedoucí oddělení RKI, záměrně plnil své povinnosti poslance parlamentu

http://v4novaevropa.cz/wp-content/uploads/2020/11/00-89.mp3Píše 
anonymousnewsVrhá to konečně světlo na to, o čem je testovací mánie Institutu Roberta Kocha (RKI), která trvá už měsíce? Jak je nyní známo, vedoucí oddělení Institutu (který je zároveň federálním orgánem podřízeným ministerstvu zdravotnictví) je akcionářem společnosti, která pomáhala s vývojem PCR testů. Do očí bijící střet zájmů: RKI vyvíjí „národní testovací strategie“ a ti, kdo tam rozhodují, mají přímý či nepřímý prospěch z ekonomických důsledků této situace. Je možné, že budeme testováni k smrti, aby testovací společnosti mohly vydělávat hloupé peníze?
od Marilly Slominské
„ Welt “, který informoval o skandálních souvislostech, neochotně píše, že existuje „překrývání mezi prací institutu a prací společnosti“; tento závěr je však více než zdvořilý: Vzhledem ke katastrofálnímu hospodářskému dopadu pandemických opatření, která jsou bez výjimky založena na údajích získaných testy PCR , by se mohlo jednat o jeden z největších skandálů v republice.
Spojení opět odhalil Marcel Luthe (do podzimu člen FDP), zdaleka nejoddanější a nestranický berlínský poslanec, který záměrně plnil své povinnosti poslance parlamentu: V reakci na žádost senátu ze začátku listopadu bylo potvrzeno, že Heinz Ellerbrok, vedoucí oddělení RKI, je také akcionářem společnosti GenExpress Gesellschaft für Proteindesign – a kdo je pravděpodobně jedním z hlavních zákazníků společnosti více než 20 let?
Správně: RKI . Zajímavé je, že stejná společnost pracuje od roku 2005 také pro Charité, kde je Christian Drosten vedoucím virologie, jak vyplývá z informací, které Senát poskytl Luthe. Jak je známo, Drosten vyvinul jeden z prvních PCR testů pro Covid-19 na začátku roku 2020 – ve spolupráci se společností TIB Molbiol, který je zase blízkým partnerem pro spolupráci GenExpressu, Tak se kruh uzavřel.
Zapojuje se i Drosten-Connection
Jak píše „Die Welt“, Ellerbrok vede oddělení „Public Health Laboratory Support“ v RKI, které je podle vlastního profilu institutu zodpovědné za „best practices“ (quality management) a biologickou bezpečnost a – pozor – podporuje „výzkumné projekty na posílení mezinárodní ochrany zdraví“.
Vzhledem k tomu, že celosvětově deklarovaná pandemie spadá přesně do této oblasti odpovědnosti, je těžké si představit, že by vedoucí oddělení Ellerbrok neměl co mluvit do vývoje testovací strategie – která (s více než 1,8 milionu testů týdně při posledním sčítání) zajišťuje rekordní prodeje testu spolu vyvíjeného jeho společností. Tato posedlost deklarovaná RKI provádět hromadné testy po částečně nepřesném a stále znepokojivě nespolehlivém postupu pro stanovení „sedmidenních výskytů“ a takzvaných „nových infekcí“ byla pouze předpokladem pro uzavření .
RKI potřebuje vysvětlení
Teď bude mít hlavní veterinární lékař RKI Lothar Wieler další potíže, kromě svého katastrofického bulletinu z tuhé coronské zimy, který předložil s protáhlou tváří, vysvětlit, jak jsou Ellebrokovy osobní údaje a jeho očividný střet zájmů v pandemii slučitelné s pravidly pro dodržování předpisů. Zdá se však, že „partnerství „veřejného a soukromého sektoru“, úzké propojení soukromého sektoru a politiky nebo federálních orgánů, je v RKI vnímáno jako pružné a sportovní, stejně jako v jejím dozorovém orgánu, na ministerstvu zdravotnictví, Jensem Spahnem : Jak je známo, před svou kariérou v kabinetu byl sám agilním farmaceutickým lobbistou..
V určitém okamžiku, nebo možná nikdy, se můžeme dozvědět, jaké pozadí vedlo k sebezničení celé ekonomiky – a kdo si plnil kapsy, zatímco celá země šla za psy kvůli uměle vyvolané epidemii.
Možná bychom se teď také měli dívat na denní alarmy RKI, které jsou základem bezuzdného Coronského šílenství, jinýma očima.
The post Korona pandemie jako bublající zdroj peněz: Heinz Ellerbrok, vedoucí oddělení RKI, záměrně plnil své povinnosti poslance parlamentu appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější