WEF přiznává: Covid je jedním z nejziskovějších produktů na světě
RSS

WEF přiznává: Covid je jedním z nejziskovějších produktů na světě

V posledních dnech se objevuje spousta nových – a to velmi zajímavých – informací stran covidového divadla a takzvaných „vakcín“.  Na stávajícím summitu WEF dokonce potvrdili, že tento virus, který ještě nikdo nikdy neizoloval, a jehož existence se dokazuje nespolehlivými PCR testy, pomohl „vyrobit“ mnoho nových dolarových miliardářů.
Na druhé straně je třeba upozornit i na to, že v důsledku lockdownů a dalších – dnes již prokazatelně zcela nesmyslných – restrikcí došlo k likvidaci ekonomik, což bude mít mnohem závažnější důsledky než nějaký virus. Mrtvých v důsledku hladomoru a tíživých finančních problémů (sebevraždy, trestná činnost – loupeže, rabování) bude jistě mnohem víc, než falešně vykázaných mrtvých „s covidem.“
„Pandemie vyprodukovala bezprecedentní počet miliardářů, a to i ve farmaceutickém sektoru.“ To prohlásila ředitelka Oxfamu Gabriela Bucherová na Světovém ekonomickém fóru za přítomnosti generálního ředitele společnosti Moderna Stephane Bancela. „Protože Covid je jedním z nejziskovějších produktů vůbec.“
Oxfam o tom zveřejnil zprávu: „ Profitování z bolesti „. V potravinářském sektoru pandemie Covid vyprodukovala více než 60 nových miliardářů, zatímco extrémní hlad se zvýšil po celém světě.
Podle Oxfamu bude letos v extrémní chudobě žít odhadem o 263 milionů lidí více než v období před pandemií. Extrémní nárůst cen potravin a energií zvyšuje bohatství miliardářů v těchto sektorech o 600 milionů dolarů denně.
„Během pandemie vznikl každých 30 hodin nový miliardář a v roce 2022 přibude každých 30 hodin milion lidí, kteří upadnou do extrémní chudoby,“ řekla Bucherová .
K tomu jen dodávám, že mnozí z těchto miliardářů se právě nachází v Davosu. Najdeme je i ve všech vládách, které poslední dva roky zaváděly nesmyslná opatření, jednorázové respirátory a roušky, lockdowny a nouzové stavy, které umožňují beztrestně krást ve velkém…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ]


Nejčtenější za týden