Osm mrtvých migrantů, když se člun převrátil při Kanárskych ostrovech, další jsou nezvěstní

Osm mrtvých migrantů, když se člun převrátil při Kanárskych ostrovech, další jsou nezvěstníNejméně osm lidí se utopilo poté, co se v úterý převrátila loď přepravující více než 35 migrantů z oblasti Maghrebu v severní Africe a směřující na Kanárské ostrovy, uvedly ve středu záchranné služby.
Čtyři lidé byli nalezeni mrtví v úterý pozdě a další čtyři těla byla zachráněna ve středu ráno. Záchranné služby uvedly, že pátrají po dalších pohřešovaných osobách.
Jeden z 28 zachráněných migrantů musel být převezen do nemocnice.
Reportér agentury Reuters viděl, jak záchranáři nosí těla na nosítkách přes rozeklané skály pláže Lanzote v Orzole, než je položili a přikryli přikrývkami.
Podle Mezinárodní organizace pro migraci letos zahynuly stovky lidí při nebezpečném přechodu na španělské ostrovy v Atlantském oceánu, často ve vratkých přeplněných lodích se nespolehlivými motory.
Příchod migrantů na Kanárské ostrovy letos vzrostl na 17 000 – celkem 10krát za loňský rok – protože severní a subsaharští Afričané po ztrátě příjmů z cestovního ruchu zoufale rostou, mezi odvětvími zasaženými nejhorší pandemií koronavirů.
The post Osm mrtvých migrantů, když se člun převrátil při Kanárskych ostrovech, další jsou nezvěstní appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější