Právník dokazuje: pozitivní testy nejsou infikované. „Pandemie skončila!„

Právník dokazuje: pozitivní testy nejsou infikované. „Pandemie skončila!„

http://v4novaevropa.cz/wp-content/uploads/2020/11/00-91.mp3Píše 
wochenblickV dobách Corony se superlativy neukládají. Média se navzájem předhánějí v boji o nejděsivější čísla a udržují tak velkou část populace ve strachu. Máme tu ale skutečně „nejsmrtelnější pandemii všech dob“? Německý právník Ralf Ludwig dokazuje: přesný opak. Odpor roste – už bylo podáno mnoho žalob.
Od Siri Sanningové
Je jasné, že Corona bude obsazovat soudy po celém světě po několik příštích let, ne-li desetiletí. Počet právníků a odborníků z jiných oborů , kteří se intenzivně snaží čelit stále závažnějším represím státu vůči občanům, neustále a rychle roste.
V Rakousku byl před několika dny založen Mimoparlamentní koronavirský vyšetřovací výbor Austria ACU-A – sdružení právníků pro základní práva a platforma Respekt . (Wochenblick uvedl: obnovení právního státu, právníci pomáhají proti koronární svévoli ).
K jeho snahám patří mimo jiné přesvědčování soudů, aby zpochybňovaly obsah skutkového stavu , říká Mag Beneder v rozhovoru s Punkt.Preradovic . Pak zkušební pandemie, jak ji nazývá Beneder, brzy skončí a dodává, že je přesvědčen, že se tento případ brzy uskuteční.

Podána žaloba
V Německu ve stejnou dobu, Doktor Reiner Fuellmich, který otevřeně hovoří o „Coronově skandálu“ a je iniciátorem výboru Corona , jménem doktora Wolfganga Wodarga podal žalobu proti třem autorům média „Lidový pomlouvač“ (1) – lze na něj pohlížet jako na dokument na webových stránkách Klubu jasných slov , jednání je veřejné.

Tato žaloba, jejímž základním prvkem je takzvaný Drostenův PCR test, je předehrou pro řadu dalších v Německu a předchází hromadné žalobě Corona , kterou v nadcházejících dnech podají známé právnické firmy v USA.
Nespočet pozitivních testů, téměř žádný nakažený
Mezitím jeho kolega Ralf Ludwig nepředpokládal nic menšího než konec pandemie . Ve své analýze ( od 21,30 minuty ) 10. listopadu spojil následující tři aspekty:
Za prvé: studie
Ze 42 000 pozitivních testů jen 94 infikovaných
Studie společnosti Biontech, která společně s americkou farmaceutickou společností Pfizer uvede na trh vakcínu proti koróně.
Jak vyplývá z protokolu studie, v období od dubna do listopadu 2020 bylo navzdory počtu 42 000 testově pozitivních účastníků studie nalezeno pouze 94 skutečně nakažených osob, uvádí Ludwig .
Jelikož však statisticky správné prohlášení o účinnosti vakcíny může být učiněno pouze od počtu 164 skutečně infikovaných účastníků studie, musela být doba trvání studie prodloužena. Původně se předpokládalo, že studie bude dokončena do června 2020.
V USA by mělo pozitivní test na Coronu 80 000 až 100 000 lidí denně.
Téměř všechny pozitivní výsledky testů mohou být falešné
To je důvod, proč při tak vysokém počtu pozitivních testů lze nalézt jen tak zanedbatelně malý počet skutečně nakažených lidí, Ludwig pokračuje s odvoláním na prohlášení lékaře z rady vědecké obce, která o studii diskutuje, a zlomí kopí také farmaceutické společnosti. Zveřejnění studie tak, aby ji mohli prohlížet a diskutovat odborníci na všech úrovních, je správný přístup. To vám také dává dobrý přehled o tom, jak obtížné je ve skutečnosti vyrábět vakcíny, říká Ludwig.
Doktor Mike Yeadon, bývalý ředitel Pfizeru pro vědu, již dlouho poukazuje na to, že existuje mnoho chyb, které mohou být provedeny v hromadném testování . On sám předpokládá, že téměř všechny pozitivní výsledky testů jsou falešné. ( Wochenblick uvedl : Samotný PCR test o infekci nic neříká).
Za druhé: test PCR
Vědomí, že tento test není schopen detekovat infekce a může být použit pouze pro výzkumné účely, se objevuje stále častěji. Odvolací soud v Lisabonu nedávno z tohoto důvodu zrušil karanténní opatření .
80 procent laboratoří dělá příliš mnoho cyklů
Dalším velmi zásadním aspektem je také přitahování stále větší pozornosti: počtu cyklů, jejichž prostřednictvím se exponenciálně zvyšuje materiál odebraný příslušné osobě.
„Kdyby naše laboratoře provedly pouhých třicet cyklů, jak doporučuje Institut Roberta Kocha – 80 procent laboratoří jich dělá víc – ztratilo by se 80 procent pozitiv testu,„ vypočítal Ludwig. Místo 15 000 bychom měli jen 3 000 pozitivních testů v celém Německu. „
Žádné nebezpečí
Pokud byste provedli kulturu viru na těchto 3 000 pozitivních testech, abyste zjistili, zda je infekce skutečně přítomna, mělo by to za následek přibližně 5 až 7 procent.
„To znamená, že v současnosti máme v Německu 150 až 180 nakažených. To je skutečné číslo, „Říká Ludwig.
A pokud byste to převedli na 100 000 obyvatel, bylo by jasné, že ani podle předpisů, které zákonodárce stanovil, neexistuje vůbec žádné riziko. „To je ta vzrušující věc, která z této studie vzešla,„ říká Ludwig.
Za třetí: zákon o ochraně proti infekcím
Testy PCR nemohou odhalit aktivní viry, které jsou schopné replikace
Zákon o prevenci a kontrole infekčních nemocí u lidí (zákon o ochraně proti infekcím – IfSG): definice §2
Pro účely tohoto zákona se rozumí
1. Patogen : látka schopná replikace (virus, bakterie, plíseň, parazit) nebo jakákoli jiná biologicky přenosná látka, která může způsobit infekci nebo přenosné onemocnění u člověka
2. Infekce: požití patogenu a jeho následný vývoj nebo množení v lidském organismu
Vzhledem k tomu, že na jedné straně nemůže test PCR poskytnout důkaz o „reprodukčním čísle“ a na druhé straně podle IfSG nelze brát v úvahu ani pozitiva testu, ale pouze ty, kteří jsou skutečně infikováni – podle výše uvedených tvrzení – n eexistuje epidemická situace vnitrostátního rozsahu, vysvětluje Ludwig.
Je nové IfSG vůbec výhodou?
Ludwig dokonce vidí výhodu v nové verzi IfSG nedávno přijaté v Německu, jak říká na setkání v Kulmbachu (od 35:50 min.). Protože pak „de iure pandemie skončila.„
„Od zítřka (od devatenáctého listopadu, 2020, poznámka redaktora), zdravotnické orgány musí prokázat, že existují nejen pozitiva testu, ale že ti, kteří mají pozitivní PCR test, mají také tzv. kultivovatelný prostředek, a jsou tedy infekční.„
Bez takových důkazů, „Žádná infekce není. A pokud není žádná infekce, nesmí být žádná akce. A to je vyžadováno od zítřka, protože je to nyní v zákoně. „
Všechna opatření protizákonná
Každý zaměstnanec zdravotnického ústavu je trestně stíhán, pokud přijme opatření, aniž by mohl prokázat, že pozitivní test je také infekční , Ludwig pokračuje.
Zatím by se dalo říci, že o tom člověk nic neví. Vzhledem k tomuto zákonu však žádný soudce ani policista nemohl říci, že by o něm nevěděl. Každý si může přečíst, co je infekce v zákoně. A pak budete vědět, že v této zemi nejsou žádné infekce. V důsledku toho jsou všechna opatření, která jsou přijata, nezákonná, uzavírá Ludwig a slibuje, že „skoncuje s tímto svinstvem.„
Příloha:
(1)
Doktor Rainer Fuellmich: „Toto médium a jeho autoři se nazývají ‚faktická dáma‘, ale ve skutečnosti nejsou nic jiného než pomlouvači, protože jsou zjevně používáni jménem jiných a za peníze jinými, všechny zprávy kritické vůči koronaviru nebo kritické vůči koronavirovým opatřením Aby očerňovali zprávy a vyjádření názorů s co největší pěnou u úst – to je také činí obzvláště nesympatickými. „
 
 
The post Právník dokazuje: pozitivní testy nejsou infikované. „Pandemie skončila!„ appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější