Otevřeme oči a braňme se

Otevřeme oči a braňme se

JINDŘICH KULHAVÝ
Existuje stále mnoho těch, pro které je záhadou, co se stalo se světem, ve kterém jsme žili. O tom, že se mění, není jistě pochyb. Jestliže přechod od socialismu k moderní formě kapitalismu se nám zdál logickým krokem, to vzhledem k tomu, že v roce 1989 byl Západ pro nás vzorem už jen pro svůj technologický náskok, pak další roky vzbuzují jisté rozpaky, abychom se na konci druhého desetiletí v tomto tisíciletí cítili zklamáni a podvedeni. Možná, že tak nevnímá každý, což je způsobeno tím, že ne každý máme stejnou hranici chápání.
V rámci změn, které jsme prožívali po roce 1989, a kdy se opravdu naše životní úroveň zvedala, jsme si tak nějak nevšímali toho, co se děje všude kolem. Přestože jsme byli předurčeni k vyrabování, nějak nám to nedocházelo. Havel nám byl neustále chválen. Čemuž napomáhal i falešný obdiv světových celebrit. Objímali ho Clinton, Albrightová, přijeli za nim Rolling Stones, kancléře mu dělal potomek šlechtického rodu Schwarzenberků, byl prostě středem zájmu. Takže nám uniklo, že mu tak trochu od počátku pomáhal filantrop Sörös. Toto koncentrované zlo ovlivňovalo světovou politiku již tehdy, i když ještě ne v rozsahu, ve kterém to činí nyní. Tehdy nám to nebylo divné, tleskali jsme a radovali se ze svobody. Teď už tušíme, že to bylo naivní, a tak nějak jsme naletěli.
Západ se rapidně změnil. Respektive byl změněn. Demokracii nahradil liberalismus, světu začali vládnout členové úzké skupiny miliardářů navyšující svůj majetek geometrickou řadou. Zvolili si určité cíle, pro jejichž naplnění jsou ochotni udělat cokoliv. Jejich řady se navíc rozšířily o novou generaci pracující s nejmodernějšími technologiemi. Z těchto rádoby vizionářů začínajících často v garážích se postupem času stala šlechta s nesmírným majetkem a neomezenou mocí. Aby se vyhnuli obrovským zdaněním, nastoupili cestu filantropů. Opět je třeba jmenovat Söröse, přidat Gatese, Muska. Jejich na první pohled humanitní nadace slouží jako obrovská tiskárna na peníze. Přestože se zprvu zdá, že tito extrémně bohatí se svého majetku zbavují formou darů a péče o blaho národů, ve skutečnosti si pouze svými investicemi kupují ty, kteří jim později přinesou mnohonásobně větší zisky. Tak nesmírné, že jim to umožňuje ovlivňovat lidstvo. Žádný stát už pro ně není soupeřem, proniknou všude. Kde nestačí nadace a neziskový sektor, tam pomůže ozbrojený konflikt. Šíří strach všemi způsoby, protože vystrašení lidé jsou nejlépe ovladatelní.
Světová pandemie se na druhý pokus podařila. Prasečí chřipka nezabrala, covid ano. Řešíme tu mezi sebou roušky, vakcinaci, chování vlády, Prymulu. Nebudeme si předstírat, že by naši politici byli světci a Prymula nebyl gauner. Jenže všichni tito lidé jsou zkorumpovaní a jedou podle manuálu. Podíváme li se kolem nás, mají ho všichni stejný. Jestliže Gates ovládnul jak svět počítačů, tak i farmaceutický průmysl, Sörös drží pod krkem obrazně obě první dámy Evropy, tedy Merkelovou a Leyenovou. V podstatě obě dělají to, co on si přeje. To není konspirace, to je realita. Abychom neplýtvali Vašim časem, pod článkem je přiloženo video, které chápavým vysvětlí, nevěřící popostrčí a hlupáky nezaujme. Věnujete li 39 minut svého života tomu, abyste si toto video uložili do své paměti, pochopíte, co se vlastně děje. Krok po kroku se Vám bude ovtírat realita, kterou představuje nadace Billa a Melindy Gatesových, pochopíte, proč i přes rozdávání obrovských částek peněz stále bohatnou. Pokud však nebudete mít čas, vězte, že celá covidpandemie je prostě dopředu připravený plán, který se minutu po minutě naplňuje. A sám Gates to de facto přiznává.
Máme šanci něco změnit? Jistě, pokud se nám podaří postavit se zkorumpovaným politikům a vyřadíme prolhaná média z vlivu na občany, máme určitou šanci . V USA už to řada lidí pochopila a Trump je jejich ikonou. I proto bylo třeba ovlivnit americké prezidentské volby, aby se zamezilo stávajícímu prezidentovi bojovat s organizacemi, jakými je Deep State, WHO, s nadacemi Rockefellerů, Rothschildů, Gatesových či Söröse,. Evropská unie je držena pohromadě za každou cenu. Ostatně půjčky, které to umožňují, jsou cestou do náruče tzv. filantropů. Čím více budeme v koncích, tím snadnější jsme kořistí. Můžeme li pomoci jejímu rozpadu, je třeba to udělat. Polsko a Maďarsko to už pochopily a nejsou ochotnými stát se vazaly protřelých miliardářů. Naše elity se EU poddaly, opustily spojence z Visegrádské čtyřky. Pomocí covidu si nás vzaly za rukojmí. Manipulují s námi dle manuálu, občas si u toho něco ukradnou, ale to hlavní zlo jsou ti, které polovina světa považuje za dobrodince a druhá netuší, že něco tak absurdního se nemůže snad ani dít. A nyní už jen to video.

Jindřich Kulhavý

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější