VIDEO: Rusko jako první slovanská země na světě zavedla orwellovský Total Control a lidé se bouří a prosí ve videích Vladimira Putina o pomoc! V celé zemi byla spuštěna děsivá bankovní identita napojená na QR kódy a vakcinační databázi provozovanou na ser
RSS

VIDEO: Rusko jako první slovanská země na světě zavedla orwellovský Total Control a lidé se bouří a prosí ve videích Vladimira Putina o pomoc! V celé zemi byla spuštěna děsivá bankovní identita napojená na QR kódy a vakcinační databázi provozovanou na ser

VIDEO: Rusko jako první slovanská země na světě zavedla orwellovský Total Control a lidé se bouří a prosí ve videích Vladimira Putina o pomoc! V celé zemi byla spuštěna děsivá bankovní identita napojená na QR kódy a vakcinační databázi provozovanou na serverech americkým Microsoftem nedaleko Moskvy. Rusové musí skenovat svými mobily QR kódy u dveří obchodů, úřadů, hotelů a firem, ve kterých pracují! Systém sleduje jejich pohyb pomocí mobilu 24 hodin denně, Rusové se bouří a protestují, že jsou lidé a ne zboží s QR kódem, které se skenuje! Rusové stále nepochopili roli a úlohu Vladimira Putina nad národem Rusů!
Kdyby vám někdo před rokem řekl, že Ruská federace bude první slovanskou zemí na světě, která zavede na svých občanech Total Control a Velký reset prezentovaný přechodem Ruska k digitálnímu koncentráku v rámci indukované digitální ekonomiky, tak byste si mysleli, že jde o blábol, který má pošpinit Rusko ochraňující slovanskou vzájemnost. Realita těchto dnů v Rusku vás ale probere ze snů. Žádná ochrana slovanství v Rusku se nekoná. Rusko rozjelo Total Control jako vůbec první slovanská země na světě.
Skenování QR kódu v Rusku ruskou covidovou aplikací v mobilu
Ruská vláda spustila takový globalizační teror na svém obyvatelstvu, že vlády ČR i SR mohou ve svém covidovém fašismu jen tiše blednout závistí. Rusko totiž před několika týdny zavedlo [ 1 ] ve všech svých regionech elektronické sledování pohybu obyvatelstva za pomoci QR kódů. Technologii dodala čínská vláda , která vloni jako první zavedla v Číně technologii QR kódů. Je to součást systému čínského sociálního kreditu, o kterém jsme psali na Aeronetu již v roce 2018 v článku zde . Rusko technologii od Číny převzalo a v polovině října implementovalo ke kontrolování pohybu obyvatelstva.
Total Control v Rusku
Nařízením ruské vlády a v gesci ruských hygieniků byly vydány vyhlášky, které nařizují obchodníkům, službám, úřadům a zaměstnavatelům, aby u svých vchodů do objektů vyvěsili QR kódy, které musí zákazníci, resp. zaměstnanci skenovat svými mobily , ve kterých mají ruskou federální covidovou aplikaci napojenou na centrální očkovací a epidemiologickou databázi, jejíž servery navíc podle informací na ruských sociálních sítí správcuje a nedaleko Moskvy v datovém centru provozuje americká firma Microsoft, kterou založil Bill Gates. Odhalují to prý IP adresy sběrných serverů, které vedou z mobilních aplikací na okraj Moskvy do datacentra ruské divize Microsoftu.
Účastníci demonstrace ve městě Nachodka nedaleko Vladivostoku
Na ruských webech a alternativě je doslova Boží dopuštění, protože nikdo nechápe, jak takové svinstvo může Vladimir Putin tolerovat. Jaké je to chucpe, když data ruských občanů obhospodařuje na serverech Microsoft z pověření ruské vlády. Tomu se říká totální chucpe. To prostě nevymyslíš. Jenže, to je pouze nezajímavý detail, protože samotné QR kódy jsou daleko větším zlem.
VIDEO: Rusové ve Vladivostoku se vzbouřili proti Total Control teroru
Po naskenování QR kódu do mobilu se covidová aplikace spojí s očkovacími servery a zjistí status člověka, jestli je očkovaný, anebo jestli má prodělanou nemoc, ale ne více než 6 měsíců. Pokud je člověk očkovaný anebo prodělal nemoc, na displeji se mu objeví hláška, že může do objektu vstoupit. Vchody z nařízení hygieny musí být nepřetržitě hlídány a pokud vstoupí někdo bez oskenování QR kódu, ochranka musí zasáhnout a osobu zadržet. Bez QR kódu nelze nejen nakupovat v obchodech, ale hlavně bez nich nejde chodit do práce. Lidé mají 5 dní na naočkování, během kterých mají neplacené volno, a pokud po 5 dnech nepředloží covidový pas v mobilu s potvrzením o očkování první dávkou Sputniku, zaměstnavatel je oprávněn neočkované osoby propustit na hodinu.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"vmb1c7","div":"rumble_vmb1c7"});
Občané Přímořského kraje na Dálném Východě v Rusku, nedaleko Vladivostoku, se shromáždili k protestu a připravil jsem pro vás do videa české titulky. Budete v šoku, až uslyšíte, jak obě mluvčí protestujících najednou doslova citují moje témata z Aeronetu, jak mluví o “nové normalitě”, o digitálním koncentráku, o zahraničních lobbistech v Rusku, o ztrátě ruské identity. Ano, Rusové se probouzí. Jenže pořád se obrací k Mesiášovi v podobě Vladimira Putina. Stále věří, že jeho rolí je ochrana národa Rusů. A přitom jeho úlohou je jenom “management” Rusů a jejich udržení v klidu. A na uzdě.
Gosudár není Mesiáš! Gosudár je manažer. A manažer nezachraňuje, manažer řídí a dozoruje
Kdokoliv studuje pozadí Vladimira Putina, jeho historii a rodinu, tak ví, že pochází z židovské rodiny, která měla velice blízko k Vladimiru Iljiči Leninovi, což byl kádr Domu Sion a řeznický emisar Rothschildovy rodiny v carském Rusku v roce 1917.  Článek o židovském původu Vladimira Putina najdete zde . Putinův dědeček Spiridon byl totiž osobní kuchař Naděždy Krupské, manželky V. I. Lenina.
Jeho příjmení Putin je přitom podle spisovatele Henryho Makowa odvozené jako derivatio od jména Rasputin , což byla záhadná a okultní postava s podivnou historií uvnitř carské rodiny Mikuláše II. Rasputin totiž podle informací disponoval svatým grálem  (pozn. “živoucí” nádoba obsahující krev po Abrahámově linii) a s kýmkoliv se spojil pohlavním stykem, tak mu udělil dar dlouhověkosti. Podle hebrejských zdrojů je živoucí nádobou myšleno samotné lidské tělo. Pokud by to byla pravda, měl Rasputin čistou pokrevní linii Amšelach H’aredim po Abrahámovi a jeho krev měla mnohonásobě vyšší cenu než zlato, diamanty, šperky, prostě cokoliv.
Demonstrace občanů města Nachodka na Dálném Východě
Způsob, jakým car nechal Rasputina zavraždit, pouze potvrzuje, jakou krví Rasputin disponoval. Rasputin byl otráven, ale jed neúčinkoval. Potom byl zastřelen, Rasputin ale pořád žil. Tělo bylo rozmláceno kladivy a sekerou, ale Rasputin pořád žil. Nakonec ho museli ještě utopit. Pokrevní linie po Nephilim mát totiž na úrovní DNA původní nezkrácené telomery, takže tělo si dokáže opravovat všechny poškozené části orgánů donekonečna, pořád dokola.
A z tohoto okultního okruhu přivedl šéf Evropského židovského kongresu a obchodník s diamanty Lev Leviev v srpnu 1999 do Kremlu Vladimira Putina a ukázal ho Borisi Jelcinovi. “ Toto bude tvůj nástupce ,” oznámil Leviev nemocnému Jelcinovi. Proč Leviev vybral právě Putina, to se snažila americká CIA mnoho let rozklíčovat, ale nebylo co dešifrovat. Vladimir Putin je chasidský Žid po matce, a tím je to dané. A že Putinovi předci měli blízko k vůdci Rothschildových řeznických Bolševiků, tedy k Uljanovi, to není překvapivá informace, dokonce je to očekávatelné.
Rusové se očkují vakcínou společnosti, které šéfuje původem německý Žid. Ten jim slibuje svobodu, pokud se naočkují
Vladimir Putin je gosudár, nikoliv Mesiáš. Gosudár znamená v původním významu “ hospodář “, dnes bychom řekli “ manažer “. Jeho úkolem je Rusy řídit k úkolu, k práci, k výkonu, ke klidu, podle zadání. Není jeho úkolem ochraňovat Rusy před plány globalistů, ani před plány Halachim. A protože nástroje řízení židů i Židů na goyim jsou jedny a tytéž, potom se nelze divit, co se děje v Rusku samotným Rusům. Konceptuální negramotnost vládne i v Rusku.
Není tam mnoho analytiků, kteří by měli odvahu vysvětlovat procesy řízení světového sionismu a otázky Halachy a ochrany Jeruzaléma a jeho okultních procesů řízení. Vysvětlovat válku mezi ž a Ž není v Rusku bezpečné, takže se tam o to ani nikdo nesnaží. Konceptuální temnota je tam potom osvětlována místy záblesky Pjakinových přednášek, které ale nikdy nevrhají světlo na úlohu Domu Sion v Rusku (viz. třeba ten Microsoft), ani na úlohu Ruského židovského kongresu a děsivého vlivu Izraele na Kreml. Není to tak, že by Pjakin nevěděl, ale nemůže říct. Nebylo by to pro něj bezpečné.
Alexander Gintsburg, šéf Gamaleya Center Pharmaceutics
Rusko je tak první slovanskou zemí, která zavedla Total Control a židovský šéf ruské farmaceutické společnosti Gamaleya, která vyrábí Sputnik, Alexander Gintsburg prohlásil [ 2 ], že QR kódy v Rusku skončí, až proočkování ruské společnosti dosáhne 80% populace a nové případy se omezí pouze na očkované. Ale protože v ruských nemocnicích leží očkovaní spolu s neočkovanými úplně stejně jako všude jinde v Evropě nebo v USA, tak to znamená, že QR kódy jen tak neskončí. Zajímavé, že i v Rusku vakcínu vyrábí firma řízená původem německými Židy z bavorského Einsbachu, že? Stejně jako BioNTech/Pfizer.
Konceptuální gramotnost je odporná v tom, že když se v ní orientujete, pokaždé skončíte u židovských rodin, židovských jmen, židovských ředitelů, židovských majitelů, židovských bankéřů, židovských finančníků, židovských mecenášů a filantropů, židovských obchodníků. Nikdy tam není africký černoch z kmene Tutsiů, nikdy tam není rodilý sinoista (ne sionista) odněkud ze Sečuánu v Číně. Nikdy tam není rodilý Japonec. Není tam ani rodilý Hemlut z Mnichova, není tam ani Jarek ze Znojma, není tam ani americký patriot z Ohia s vlajkou na tričku. Ne ne, není dovoleno, není připuštěno. Buď je tam kádr Domu Sion, po zástěře, anebo Halachim, po čepci. Nikdo jiný, a tím je to dané. A můžete se postavit třeba na hlavu, ale taková je pravda.
Všechny farmaceutické firmy na světě řídí Židé, stejně jako všechny banky… a nikomu, až na výjimky, to nepřijde ani na malý okamžik podivné
A můžete protestovat, že to není možné, že přece je to náhoda, můžete nevěřit, můžete zabořit hlavu do písku, ale když začnete studovat konceptuální gramotnost, s hrůzou zjistíte, proč jsou ONI národem vyvoleným, a proč mají roli správců této planety. Goyim nekontrolují na této planetě vůbec nic, ani co by se za nehet vešlo. Když si vyjedete jakoukoliv organizaci, firmu, banku, mediální dům, velké noviny, velký podnik, velký závod, velkou fabriku a půjdete důsledně po stopě peněz, skončíte buď v Londýně u Domu Sion, anebo v Izraeli v Jeruzalémě. Přičemž odbočky, tuhle přes Moskvu, tuhle přes New York, nebo tuhle přes Prahu či jiná detašovaná pracoviště chazarských služebníků obou domů, se nepočítají. Ty odbočky nemají na výsledný proces a cíl cesty a destinace původu řízení naprosto žádný vliv.
Shromáždění občanů Nachodky
Rusové jsou vystaveni Total Control řízení a židovský šéf ruské Big Pharma vyrábějící Sputnik informuje Rusy, že budou mít svobodu, když budou hodní a budou poslouchat a očkovat se roztokem, tím ruským, ne tím americkým od židovských kolegů z Ameru, ne ne, ten je fuj, fuj, zato náš Sputnik je bezpečný. A když se jich naočkuje 80% a více, tak QR kódy a Total Control skončí. Haha, taková lež! Utáhnout Rusy na mokrou fusekli a falešný slib se zřejmě povede, protože to zatím funguje všude na světě.
Pamatujte na Babiše v květnu 2020, že kdo se naočkuje, až bude vakcína, vrátí se do normálu a bude moci zahodit roušku. A jaká je dnes realita? No? Ano, mokrá fusekle! Video s českými titulky je smutná záležitost. Na videu vidíte slovanské rodiny, slovanské usměvavé děti. A do nich všech chtějí i v Putinově Rusku napíchat roztoky od Big Pharma rusko-německých Židů.
Ruský panslavismus je chucpe! Jedině, že by ho řídil Ruský židovský kongres…
Tohle prostě nevymyslíš! Jeden by si myslel, že Rusko je garantem Panslavismu. Jenže, jak by mohla být garantem panslavistických goyim země, kterou řídí Ruský židovský kongres? Bože, to by bylo chucpe! A jak macaté! A proto tento článek slouží jako varování, jako konceptuální budík, facka a střet s konceptuální realitou, abyste zapomněli na Mesiáše, protože žádný nepřijde, protože žádný není.  Každý si musí vyválčit svoji vlastní bitvu doma na domácí frontě. Tam je rodina. A kde je rodina, tam jsou základy státu. Rusové měli naposledy nezávislost za Josifa Stalina, ale ani o tom nevěděli, protože když Stalin nechal oddělat pravou Rothschildovu řeznickou bolševickou ruku v Mexiku, Leibu Bronsteina, alias Trockého, tak netušili, že tím se SSSR na nějakou dobu osvobodil z dosahu Rothschildových bukanýrů usilujících o ovládnutí Ruska.
Sovětský prapor Přímořského kraje
A nejen Ruska, ale hlavně ruských zdrojů, spolu s ruskými goyim, kteří ty zdroje budou těžit v potu tváře u oltáře. Tedy toho pravoslavného, že? A protože Stalin už je nějaký pátek v Pánu, v Rusku se už opět všechno, jak je vidět, vrátilo do starých kolejí. Rusy nečeká veselá budoucnost. Více není potřeba předesílat. To sami uvidíte. Pro nás v Evropě to znamená  poučit se, poučit se, poučit se, jak já s oblibou parafrázují Uljanův podobný výrok s učením. QR kódy míří i do Evropy. Bankovní identita v Evropě už je taky. Lockdowny jsou nadohled. Jenom lidé se mohou vzepřít. To ano. Ale aby se mohl někdo vzepřít, nejprve se musí vůbec probudit. A to je ten největší problém.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden