VIDEO: Slovenská televize přinesla reportáž o podkožním čipování ve Švédsku, proroctví se naplňuje beze zbytku, bez znamení šelmy na ruce nebo na čele neprodáš a nenakoupíš! Odemykání dveří, nastupování do MHD, vstupování do obchodů, startování automobilu

VIDEO: Slovenská televize přinesla reportáž o podkožním čipování ve Švédsku, proroctví se naplňuje beze zbytku, bez znamení šelmy na ruce nebo na čele neprodáš a nenakoupíš! Odemykání dveří, nastupování do MHD, vstupování do obchodů, startování automobilu

VIDEO: Slovenská televize přinesla reportáž o podkožním čipování ve Švédsku, proroctví se naplňuje beze zbytku, bez znamení šelmy na ruce nebo na čele neprodáš a nenakoupíš! Odemykání dveří, nastupování do MHD, vstupování do obchodů, startování automobilu, placení v obchodech, přihlašování na web, k bankovnímu účtu, zdravotní karta, občanský průkaz, cestovní pas, covidový pas a informace o testování a očkování, to všechno pod kůží v čipu na ruce nebo na čele! Konspirace se znovu stala realitou!
Slovenská státní televize RTVS odvysílala šokující reportáž ze Švédska, kde technologické firmy začaly klientům nabízet podkožní čipování pomocí NFC čipů. V reportáži představitelé firem uvádí výhody čipování, především jako skvělou náhradu klíčů od dveří, případně od automobilu, ale rovněž jako náhradu platebních plastových karet a běžných papírových peněz.  Čipy dále mohou uchovávat zdravotnické informace, zdravotní kartu obvodního lékaře, záznamy o covidových testech, záznamy o očkování , čip může obsahovat hesla k přihlašování na webové stránky na internetu nebo v mobilu, hesla k přihlašování k elektronickému bankovnictví, čip může obsahovat osobní údaje pro potřeby policie, tedy jako náhrada občanského průkazu, čip může sloužit jako náhrada cestovního pasu a rovněž může sloužit jako covidový pas.
Konstrukce NFC chipu s indukční anténou připomíná číslo “6”
Samotný NFC čip je sám o sobě pasivní, nic nevysílá, ale v elektromagnetickém poli dojde pomocí indukce k vybuzení malého elektrického proudu v čipu, který aktivuje paměťový čipy na NFC čipu, jenž přes spirálu odešle bezdrátově své ID a zprávu o délce obvykle několika desítek bajtů. Obvykle jde o číslo ID zařízení, které identifikuje uživatele v databázi providera NFC čipu a zbytek už jede na internetu.  Elektromagnetická indukce je tak všechno, co je potřeba k aktivaci NFC čipu. Ty už jsou běžně používány v mobilních telefonech k placení v obchodech pomocí přiložení mobilu k platebnímu terminálu. Funguje to na stejném principu, jenom NFC čipy jsou umístěny v terminálu a v mobilu, ale podkožní čipy jsou úplně jiná liga. Je to totiž liga Satanovy syngaogy, součást proroctví Hebrejské Bible a rovněž té křesťanské.
Bez znamení NFC neprodáš a nenakoupíš v progresivistické liberální budoucnosti
Samotné NFC čipy totiž vypadají doslova jako popis z Bible. Jsou to zatočené a zakroucené šestky, spirála antény NFC tvoří číslici 6 a jak víme ze Zjevení sv. Jana, tak víme, že šelma nutí lidi, aby se jí klaněli a ta šelma vnutila lidem zákon. Ten zákon praví, že kdo nebude mít na ruce nebo na čele znamení šelmy, které je tvořeno čísly 666, ten neprodá, ani nenakoupí.  A děsivým zjištěním je, že tyto komerční podkožní čipy nebudou vyráběny jen jednou společností a tím to bude hasnout, ale těch čipů bude na trhu velmi mnoho a každý provider bude nabízet jiné služby a klienty pod svým modelovým čipem. Takže, jeden provider bude mít na čipu 4 banky jedné skupiny, dva mobilní operátory, dva kabelové operátory, velkého provozovatele potravinových řetězců, 4 letecké společnosti a dvě zdravotní pojišťovny.
Rentgenový snímek s NFC čipem v pouzdře
Další provider ale bude mít lepší nabídku, 11 bank, z toho 3 banky z první skupiny, 5 mobilních operátorů, 4 poskytovatele kabelové televize, Netflix, HBO Go a Amazon Prime, bude mít i velký řetězec kaváren, 8 supermarketů a dokonce i 4 pojišťovny. Druhý provider však nebude mít státní zdravotní pojišťovnu, kterou používá většina lidí. Takže lidi si nebudou moci vybrat, který čip si nastřelí, budou si muset nastřelit na ruku pod kůži oba dva, vedle sebe. A za pár týdnů přibyde vedle třetí čip , za kterým stojí elektrárny a nabízí laciné dobíjené auta na baterky. Bez toho žít nemůžeš, takže šup a je tam třetí čip hned vedle.
Nikoliv jeden, ale hned několik čipů na ruce pod kůží vedle sebe
Když se potom podíváte na ruku, máte pod kůží 3 čipy, což jsou do ruličky a pouzdra zabalené spirálové antény, které v rozloženém tvaru připomínají podoby čísel 666. A při placení to funguje tak, že ruku přiložíte k nálepce nalepené u poklade, nebo někde na okně nebo na zdi, která zobrazuje logo providera čipových služeb, ale pod tou nálepkou je NFC čip se spirálovou anténou v podobě čísla 6.  A když se potom podíváte na lidi u pokladen v supermarketu, jak se sklání k nálepce na terminálu, ohýbají záda a přikládají zápěstí k terminálu, tak to vypadá, jako kdyby se klaněly někomu nebo něčemu.
Zavádění čipu pod kůži
Ano, klaní se, aby mohli zaplatit rukou, jenže z jiného pohledu jde o klanění se znamení šelmy. A jsme zase zpátky. Klaus Schwab jako prezident Světového obchodního fóra to ve své první knize 4. Průmyslová revoluce napsal jasně, že nový věk změní pohled na to, co je to člověk a augmentace, tedy vylepšování lidí [ 1 ] , jejich schopností, ale i orgánů v těle, povede k rozvoji úplně nového průmyslu. Budou vznikat osobní bionická rozhraní, tedy elektronická zařízení zabudovaná do biologické tkáně člověka, a právě podkožní čipy NFC jsou jedním z prvků bioniky, i když v té nejprimitivnější formě.
Čipy pro děti, aby mohly do škol. Pro zaměstnance, aby mohli do práce. Pro nakupující, aby mohli do obchodů. Pro pacienty, aby mohli do nemocnice. Pro každého, kdo se potřebuje legitimovat orgánům
Covidové pasy se budou falšovat, lidé budou potvrzení o očkování a testech zapomínat doma, takže vznikne logicky poptávka po něčem, co bude s člověkem spojené permanentně, a to bude podkožní čip. Slovenský premiér Igor Matovič o tomto určitě tajně sní, každou noc si představuje, jak slovenské děti budu čipované, a do škol budou chodit očkované, přičemž záznam o očkování bude ověřitelný skrze podkožní čip na ruce každého školáčka. A paní učitelka 1. září přeskenuje skenerem ruce dětí ve třídě a řekne, že Vašík a Klárka musí říct rodičům, protože podle skenu jejich čipů jim očkovací vakcína vyprší už v polovině října.
Skenování čipu v ruce mobilem. Ano, občane, můžeš vstoupit do prodejny, čip byl ověřen. Buď dobrý, občane!
A když nebudou očkované, budou muset děti zůstat doma, protože informační systém školy napojený na provider čipů začne řvát a posílat emaily, že ty a ty děti od dnešního dne mají propadlé očkování. A škola bude volat rodiče, aby děti neposílali do školy a nechali je doma na distančním studiu. A co teprve zaměstnanci, panečku, chceš pracovat v automobilce nebo v montovně? Musíš si nastřelit odborářský podkožní čip, ten má výhody, kromě očkování jsou tam i slevy v kantýně, podnikový příspěvek na bydlení, na dovolenou, 13. a 14. plat a čtvrtletní bonusy. Bez čipu nic z toho nebude, rozumíš, Karle?
Podkožní čipy nebudou v populaci šířeny na sílu, ale jako lákadlo na benefity, pohodlí, privilegia a slevy, které jinak získat nepůjde
V zájmu prevence covidu už nebudou pojišťovny přijímat hotové peníze, ani plastové karty. Plaťte bezhotovostně převodem z internetového bankovnictví. Kdo chce platit osobně na pobočce, tak jedině s podkožním čipem, přiložíte ruku na plexisklo, které odděluje vás a úřednici, platba proběhne přes NFC čip bezdrátově. Když člověk přijde do nemocnice, tak mu vyjedou zdravotní dokumentaci od obvoďáka přes NFC čip v zápěstí. Kdo nebude mít NFC čip, bude se muset dokumentace posílat poštou , za peníze, složitě, zdržování, na pacienta se budou sestry dívat jako na vraha, že je nějaký divný a nemá čip.
Konstrukce indukčních antén NFC čipů
A jednoho dne přijdete na úřad a ono je zamčeno. Vlastně není zamčeno, na dveřích chybí klika. Co to ksakru je? Aha, lidi otvírají dveře zápěstím, že přiloží ruku na tu nálepku na dveřích. Kdo nemá NFC čip, dveře na úřad neotevře. A myslíte si, že přeháním, že to se nikdy nestane? Tak poslouchejte. Jakkoliv to bude znít děsivě, úřad prostě řekne, že do svých prostor smí pustit jen lidi s platným testem, anebo s očkováním. A tento údaj se musí ověřovat při vstupu do úřadu. Jenže, nikde není psáno, že to musí kontrolovat živý člověk u dveří.
Jednoho dne se nikam nedostanete, protože vám neotevřou dveře. Bez ověření očkování a testu pomocí podkožního čipu vás dovnitř nepustí
Úřad prostě nainstaluje na dveře NFC zámek, který se otevře jen tehdy, pokud příchozí venku přiloží zápěstí, načte se jeho NFC identifikační číslo, informace se přenes do NFC zámku ve dveřích a díky 5G síti se NFC zámek připojí na internet a serve NFC providera. Z databáze ve zlomku vteřiny zjistí, jestli držitel čipového implantátu má testy nebo očkování. Pokud má, NFC zámek dveře otevře, pokud ne, tak sorry jako, táhni o dům dál. A když tohle nainstalují na dveře škol, na brány závodů a fabrik, na brány nemocnic, na dveře obchodních center, restaurací, stadionů, na bezpečnostní rány v budovách, tak najednou zjistíte, že bez očkování vás nepustí ani na veřejné záchodky, protože covid!
Platba rukou za okopírování dokumentů na kopírce
Takže, v první fází je to výstřelek, který zlehčuje život. Ve druhé fázi je to přirozenost. Ve třetí fázi je to nezbytnost. NFC čipy jsou v první fázi a čeká nás jejich propagace, upřednostňování a vyzdvihování. Jakmile ale začnou firmy rozjíždět exkluzivitu, že na něco dosáhnete, třeba na super slevu v supermarketu, jen přes implantát, v tom okamžiku bude zle. A radši ani nebudeme předvídat, jak daleko ta doba je. Ještě na jaře bylo nepředstavitelné, že by bez testu na koronáč někdo zakazoval chodit lidem do práce. Uběhlo půl roku a slovenský vůdce vyvedl všechny z omylu.
Nejen o tomto trendu budeme hovořit dnes po 19. hodině na Svobodném vysílači CS . Probereme všechna aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.
-VK-
Šéfredaktor AE News
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější