Na protest proti zavádění práva šaría ve Velké Británii spálil Rasmus Paludan v Dánsku Korán proložený slaninou (video)
RSS

Na protest proti zavádění práva šaría ve Velké Británii spálil Rasmus Paludan v Dánsku Korán proložený slaninou (video)

Nedávno jste si zde mohli přečíst o případu , kdy byli 4 chlapci ve věku 10-14 let vyhozeni ze základní školy jen proto, že mírně poškodili korán. Ten nebyl spálen, nebyla vytržena jediná stránka a nebyli poškozen tak, že by byl nadále nepoužitelný.
Knihu si navíc zakoupil jeden z chlapců – autista, který výtisk knihy, volající po likvidaci bezvěrců a zabírání jejich území, mírně poškodil. Tedy nešlo například o knihu, která by patřila škole.
Vrcholem ponížení bylo, když se záhy poté přišla matka chlapce omluvit s hidžábem na hlavě…
Připomínám, že k incidentu došlo jen asi týden poté, co byla v jiné britské škole hromadně znásilněna dívka. 4 Afghánci, kteří se na znásilnění podíleli, byli po výslechu propuštěni na svobodu. Zatímco dívka je traumatizovaná doma a bojí se do školy, Afghánci nadále navštěvují tutéž školu, ve které dívku znásilnili.
Tedy Velká Británie tím jen dokazuje přechod na právo šaría – za znásilnění nemuslimky absolutní beztrestnost, zatímco za mírné poškození koránu následuje pro děti relativně přísný trest…
za toto poškození byli chlapci vyhozeni ze školy Dánský politik Rasmus Paludan, na jehož hlavu je v islámském světě vypsána fatva, na protest proti tomuto zavádění práva šaría ve Spojeném království zapálil Korán proložený slaninou…
V sobotu dánsko-švédský politik a právník  Rasmus Paludan  pálil Korán před britským velvyslanectvím v Kodani.
Tentokrát vůdce politické strany Stram Kurs Sverige protestuje proti „nedemokratickým silám“ ve Velké Británii, které vedly k honu na čarodějnice podle práva šaría.
Obětí jsou čtyři britští školáci potrestaní muslimskými vůdci, islámským politikem, policií a školou ve Wakefieldu. Jedním z dětí, které utrpěly nejbrutálnější následky, je těžce autistický 14letý chlapec.
Paludan odkazuje na žáky z místní školy ve Wakefieldu ve věku 10 až 14 let, kteří byli minulý týden suspendováni poté, co lehce odřeli výtisk Koránu, který si autistické dítě koupilo.
Lehké poškození Koránu bylo použito britským radním, muslimem Akefem Akbarem, k zahájení velmi drsné zastrašovací kampaně proti dětem, konkrétně autistickému dítěti a jeho matce.
Akbar a místní imám požadovali, aby se členové místní muslimské komunity zúčastnili „kvazi-soudního“ islámského slyšení s ředitelem školy, policií a matkou autistického dítěte. Na schůzce byla rozrušená matka, jejíž dítě bylo od incidentu bombardováno výhrůžkami smrtí, nucena prosit o život svého dítěte a přitom musela mít na hlavě hidžáb.
„Sebemenší neúcta není akceptována a nebude tolerována v žádném okamžiku, v žádném městě, v žádné zemi žádným muslimem, a to je fakt,“ řekl imám.
Paludan je pobouřen, že děti a matka malého britského dítěte trpícího neurologickou a vývojovou poruchou jsou ponižovány tím, co nazývá „tyranskými silami pracujícími v Evropě.“
Před spálením slaninou proloženého Koránu před britským velvyslanectvím Paludan pochválil statečného 14letého chlapce a varoval, že „nikdy nepřijmeme, že jste se pokoušeli ponižovat svobodné lidi Evropy.“
A dále prohlásil: „Kdykoli se nás pokusíte pokořit, kdykoli se nás pokusíte ponížit, spálíme další Korán.“  Paludan pokračoval:
Nemáme jinou možnost, než spálit Korán zde v Kodani. Takže to je samozřejmě to, co děláme. A myslím, že je to docela rozumné. A myslím, že je velmi důležité, abychom všude pálili Korán, protože jen díky pokračujícímu pálení Koránu nedemokratické síly pochopí, že je to něco, co je nám v Evropě dovoleno. A nikdy, nikdy nepřestaneme v našem úsilí kritizovat islám a ponižovat Korán, protože Korán je velmi, velmi zlá kniha.
A protože je to tak zlá kniha, která nyní hoří, je velmi důležité, abychom ji vždy kritizovali. A tak toto je vzkaz nedemokratickým silám ve Wakefieldu: nestojíte za nic. A bylo by nejlepší, kdybyste přijali demokracii v Británii a Evropě. A nejlepší by bylo, kdybyste přijali, že máme dovoleno kritizovat islám. A to je to, co právě teď děláme před britským velvyslanectvím v Kodani…

 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Na protest proti zavádění práva šaría ve Velké Británii spálil Rasmus Paludan v Dánsku Korán proložený slaninou (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden