Šéf ĽSNS Marian Kotleba dnes vystúpil v parlamente, kde urobil niečo, čo by sme od neho len tak nečakali. Zastal sa totiž prezidentky Zuzany Čaputovej, ktorá napadla vládny návrh, ktorý sa týkal bezplatných obedov pre deti v škole.
„Dnes som sa musel v parlamente zastať prezidentky Zuzany Čaputovej!Druhou správou z dnešného rokovania parlamentu je, že vláda výrazne okresala právo detí na bezplatný obed v škole. Vládny návrh zákona napadla veľmi dobre spracovaným rozhodnutím prezidentka republiky. Vo väčšine názorov sa s prezidentkou Čaputovou absolútne rozchádzam, no dnes som sa jej v parlamente musel zastať!“ napísal Kotleba na sociálnej sieti.
Ministrovi, ktorý dnes rozhoduje o našich životoch sa valil duch svätý ako rieka z úst a chválil Boha (Video)
The post Kotleba si nečakane zastával prezidentku Čaputovú v parlamente a totálne naložil vláde (Video) appeared first on MAGAZÍN 1 .