Právnička Clintona a Obamy po turbulencích v letadle zemřela
RSS

Právnička Clintona a Obamy po turbulencích v letadle zemřela

Špičková právnička, která sloužila za Clintona a Obamy, zahynula při silných turbulencích letadla. (Foto: Flickr)Dana Hydeová, 55 let, byla významnou manažerkou a působila v Clintonově a Obamově administrativě na důležitých pozicích, byla také poradkyní Komise pro 11. září 2001.Žena, která zemřela, když se soukromé letadlo, na jehož palubě byla, dostalo do silných turbulencí, zastávala významné funkce ve dvou prezidentských administrativách, jak vyšlo najevo.
Newyorský miliardář a přítel Clintonových nalezen mrtvý se střelným zraněním
Úřady identifikovaly zemřelou jako 55letou Danu Hydeovou z Cabin Johnu v americkém Marylandu.Paní Hydeová byla po tragické události převezena do nemocnice v Hartfordu ve státě Connecticut, kde byla později prohlášena za mrtvou, uvedla v pondělí connecticutská státní policie.Úřad hlavního soudního lékaře zjistil, že zemřela na následky zranění způsobených tupým předmětem.
Proč psala Clintonová Obamovi, aby „omezil činnost s pizzou a hotdogy“?
Majitel letadla, společnost Conexon se sídlem v Kansas City ve státě Missouri, potvrdil, že Hydeová byla manželkou partnera společnosti Jonathana Chamberse, který byl v letadle také se svým synem.Otec ani syn nebyli zraněni, uvedla společnost.Paní Hydeová působila během své kariéry ve Washingtonu jako poradkyně Komise pro 11. září, formálně známé jako Národní komise pro teroristické útoky na Spojené státy, a na dalších pozicích.Zdroj: mirror.co.uk
Clintonův spolupracovník byl nalezen oběšený a zastřelený, ale bez zbraně
Článek Právnička Clintona a Obamy po turbulencích v letadle zemřela se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden