V Západní Austrálii se děje něco velmi podivného. Nemocnice se začínají plnit, ale „nemají covid“
RSS

V Západní Austrálii se děje něco velmi podivného. Nemocnice se začínají plnit, ale „nemají covid“

Podle Alexe Berensona se ve státě Západní Austrálie (WA), kde žijí téměř 3 miliony obyvatel, děje něco velmi podivného. Nemocnice jsou zahlceny a očkování pokračuje, ačkoli mají málo covid případů. (Foto: Youtube)
V uzavřené západní Austrálii je velmi málo případů covid, což jim poskytlo čas na přípravu na možný příchod viru, která zahrnuje masivní očkování.Stát vymodeloval předpokládaný příchod viru covid na začátku roku 2022, tedy na začátku příštího roku.V souvislosti se zvyšující se mírou proočkovanosti jsou však nemocnice zahlcovány novými pacienty a premiér nedokáže vysvětlit proč.
Australští zdravotníci se odmítají očkovat, před parlamentem odkládají pracovní uniformy
Alex Berernson si všímá komentáře premiéra státu WA Marka McGowana z 31. října o tom, že nemocnice jsou v současné době zahlceny:“Naše nemocnice jsou pod obrovským tlakem. Stejné je to i ve [zbytku Austrálie]. Je to něco, co nikdo nikdy předtím neviděl, nárůst hospitalizace v našich nemocnicích, proč je to tak, těžko říct… Dveřmi prochází obrovské množství lidí, takže děláme vše, co můžeme, abychom se to pokusili zvládnout,” říká premiér McGowan .Problém se zřejmě zhoršuje. V rozhovoru minulou středu premiér McGowan oznámil masivní rozšíření nemocničních kapacit kvůli existujícímu a v současnosti nedefinovanému přílivu pacientů, který zahlcuje nemocniční kapacity.Předpokládalo se, že covid-19 přijde na řadu příští rok. Proaktivně probíhá hromadné očkování. Právě v období hromadného očkování jsou nemocnice zahlceny novými pacienty. Tyto hospitalizace nemají nic společného s infekcí covid.
Zabavené domy a obstavené účty. Tisíce Australanů může trpět za porušení covid pravidel
Podívejte se (video v čase 29:15):

Je zřejmé, že něco není v pořádku:Populace západní Austrálie je očkována. Nemocnice v Západní Austrálii jsou zahlceny, a to nyní nikoli díky covid-19. V čem jiném by mohl být problém, co způsobuje hospitalizace?
Autentické svědectví Češky žijící v Austrálii o tom, co se ve skutečnosti děje
Premiér McGowan vypadá jako politik ve velmi obtížné pozici…1/ In a press conference on October 31st, 2021, Western Australia Premier Mark McGowan revealed the state’s hospital system is under extraordinary pressure. And they don’t know why. (The state has recorded 1,112 Covid cases in total since the beginning of the pandemic). pic.twitter.com/3daGpzQJRs — Justin Clarke (@justsee) November 4, 2021
Článek V Západní Austrálii se děje něco velmi podivného. Nemocnice se začínají plnit, ale „nemají covid“ se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden