Operace ledvin pacienta s nadváhou, oběť dopravní nehody s pohmožděninami a popis těla fixou pro mediky na lékařské fakultě s rozpisem údajů! To jsou ve skutečnosti fotografie děsivé očkovací kampaně českého ministerstva zdravotnictví, která balancuje na
RSS

Operace ledvin pacienta s nadváhou, oběť dopravní nehody s pohmožděninami a popis těla fixou pro mediky na lékařské fakultě s rozpisem údajů! To jsou ve skutečnosti fotografie děsivé očkovací kampaně českého ministerstva zdravotnictví, která balancuje na

Operace ledvin pacienta s nadváhou, oběť dopravní nehody s pohmožděninami a popis těla fixou pro mediky na lékařské fakultě s rozpisem údajů! To jsou ve skutečnosti fotografie děsivé očkovací kampaně českého ministerstva zdravotnictví, která balancuje na hraně šíření poplašné zprávy a má za úkol vyděsit neočkované občany natolik, aby se honem rychle běželi naočkovat! V českých nemocnicích přitom leží na JIPkách skoro stejný počet neočkovaných jako očkovaných, takže fakulta ČVUT raději skryla porovnávací tabulku, lidé si prý čísla vysvětlovali politicky chybně! Takže tabulka zmizela!
České ministerstvo zdravotnictví rozjelo úplně novou očkovací mediální kampaň [ 1 ] v ceně za 50 milionů korun, která má za úkol vyděsit neočkované občany ČR natolik, aby se postavili do fronty na vakcínu. V následujících dnech a týdnech budou lidé vidět v televizi, na internetu a na sociálních sítích reklamní obrázky s mrtvými lidmi na operačních sálech, přičemž obrázky budou doprovázeny texty o tom, že se jedná o oběti COVID-19, které se kvůli dezinformacím bály vakcín a nedaly se naočkovat.
Několik obrázků již ministerstvo uvolnilo a jak se dalo očekávat, hlavním leit motivem této kampaně je vykreslení informací alternativních médií jako dezinformací, aby se lidé nebáli a nechali se očkovat. A pokud to neudělají, mohou dopadnout jako ty osoby na obrázcích. Jenže, ono to má jednu pikantní dohru. Do redakce se nám dnes ozval zdroj, který nás informoval o původu těchto obrázků, co prý ve skutečnosti některé z nich zachycují, že prý nás a naše čtenáře to bude zajímat.
Ve skutečnosti operace ledvin
První fotografie publikovaná českými médii už v pondělí pochází z operačního sálu a zdravotníci převalují pacienta na bok. Mezi nohama má vývod z močového měchýře. Tato fotografie ovšem nezachycuje covidového pacienta. Jedná se o fotografii pacienta při operaci ledvin. Dokonce na fotografii vidíte, jak lékař pracuje na pacientových zádech v oblasti ledvin.
Vývod z měchýře je typickým znakem těchto operací ledvin, sdělil nám do redakce zdroj, který nás požádal, abychom jeho identitu neodhalovali, ani fakultní nemocnici, ve které pracuje. Proč si ministerstvo vybralo zrovna tuto fotografii pro očkovací kampaň, ze které každý chirurg snadno pozná, o co se jedná, je poněkud zarážející, dodává v emailu náš zdroj.
Oběť dopravní nehody má vyděsit lidi a dohnat k očkování?
A není sám, kdo si pokládá tuto otázku. Použití obrázků z nemocnic je opravdu na hraně lékařské etiky a šíření strachu ze strany vlády balancuje podle názoru našeho právníka na hraně šíření poplašné zprávy. Sice je zjevné, že jde o kampaň, takže nelze si kampaň zaměnit za reálný fakt, ale na straně druhé lidé, kteří se nemohou očkovat, přestože by chtěli, tak ti teď mohou být natolik vyděšení, že se mohou cítit obětí poplašné zprávy. Je třeba si uvědomit, že mnoho lidí má kontraindikace na očkovací látky, takže se nemohou očkovat, i kdyby chtěli. A teď, když uvidí tyto fotografie, že kdo se nenaočkuje, může skončit jako mrtvola na nemocničním sále, tak mohou opravdu dostat strach. A to není všechno.
Oběť dopravní nehody s krvácením do žaludku
Druhá fotografie je ještě větší pecka než ta první. Podle našeho zdroje se jedná o fotografii pacienta po dopravní nehodě, máme si prý všimnout pohmožděnin na ruce. Jednalo se prý o řidiče, který nebyl připoután a při nárazu narazil tělem na volant, což je vidět na ruce, zhmožděnina od věnce volantu. A nejen na ruce.
Řidič si poranil těžce žaludek, na fotografii je vidět drenáž žaludku na odvod krve kvůli krvácení do žaludku, popsal nám fotografii lékař v emailu. Těchto detailů bychom si v redakci nikdy nevšimli a zřejmě nikdo z laické veřejnosti, která nemá lékařské vzdělání a nevěnuje se chirurgii. Není jasné, co má oběť dopravní nehody s poraněním žaludku po nárazu do volantu společného s Covid-19, ale zřejmě ty fotografie vybírali na ministerstvu porotci ze Superstar. To by tomu odpovídalo. A to pořád není všechno.
Tělo pro mediky a evidenční číslo pro transport
Podle našeho zdroje je největším vrcholem třetí fotografie, kde lékař píše fixou data na údajnou mrtvolu člověka, který podlehl COVID-19 proto, že se nenechal očkovat. Podle našeho zdroje se ale jedná o neinfekční a navíc darované tělo k výuce mediků s označením sekce, s datem výdeje těla z lednice a s evidenčním skladovým číslem těla v lednici ve fakultní nemocnici. Na snímku lékař vyznačil nikoliv datum úmrtí, ale datum a čas expedice těla z chladícího boxu, opis jde do výkazové výdejní knihy.
Na těla pro mediky se píší údaje fixou z bezpečnostních důvodů při transportu s tělem. Obvyklý lístek na provázku na palci nohy se používá pouze u mrtvol, které nikomu nejsou poskytovány a vyzvedává si je pouze pohřební služba. Údaje o odebraných tělech pro mediky se zapisují do výdejní knihy s evidenčními čísly v knize a na těle, popsal nám podrobně tuto praxi náš zdroj.
Tělo pro mediky na fakultě
Takže, to je pěkná holomajzna, dámy a pánové. Na tyto detaily by samozřejmě veřejnost jen tak nepřišla, takže opravdu moc a moc děkujeme panu doktorovi, který má evidentně velice blízko k této kampani, protože nám poskytl i další podrobnosti, ale už natolik konkrétní, že by hrozilo lékařovo odhalení, takže tyto další informace necháme u ledu.
Každopádně teď vidíte, jak se v ČR vytváří a modifikuje informační pole. Globalistům utíkají 3 měsíce administrativního prodloužení trvanlivosti vakcín, a pokud je nenapíchají do lidí, budou muset Pfizeru platit horentní náklady na jejich bezpečnou likvidaci. Více v článku zde . Takže někomu na zdramini tečou nervy a začíná teror a strašení lidí, že umřou strašnou smrtí, pokud se nenechají očkovat.
ČVUT smazala porovnávací tabulku neočkovaných a očkovaných pacientů a zemřelých lidí na JIP, veřejnost si prý data vykládala špatně, a tak tabulka musela pryč
A aby iluze byla dokonalá, tak echo podle všeho dostala i Fakulta informačních technologií ČVUT, která provozuje portál  ockovani.opendatalab.cz [ 2 ] a ten ještě před několika hodinami ukazoval tabulku, která porovnávala počty očkovaných a neočkovaných osob ležících na JIP v českých nemocnicích. A tabulka ukazovala, že očkovaných leží na JIP stejně nebo dokonce více, než neočkovaných. Existenci této databáze před několika týdny medializoval právě náš Aeronet, více v článku zde . Jenže dnes už na webu ČVUT tato tabulka není.
Odstraněná tabulka s vysvětlením
Nyní se tam nachází tento vysvětlující text: “ Z důvodu častého nepochopení významu dat v tabulce, kdy jejich dezinterpretací docházelo k mylným závěrům, jsme se rozhodli tabulku dočasně skrýt. V současné době je přislíbena nová datová sada obsahující navíc informaci o věkové skupině, až bude k dispozici přidáme novou názornější tabulku. “
Pravda se nedá umlčet, ani dezinterpretovat. A když se data nehodí, tak se znepřístupní
Aha, takže tabulka musela pryč, protože lidé ji špatně interpretovali? Tak proč namísto odstranění tabulky nedošlo třeba k vysvětlení těch dat? Když tedy tabulka byla špatně interpretována, proč mazat a odstraňovat tabulku? Proč jenom pod tou tabulku ta data nevysvětlit třeba v pár větách? No jo, jenže ono by nebylo co vysvětlovat, a v tom je ten problém. Ta tabulka totiž ukazovala nežádoucí pravdu. Ukazovala pravdu, jaký je stav na českých JIP odděleních za posledních 7 dní, a prostě taková data nejdou okecat, nedají se oddiskutovat.
Takto vypadala na webu ČVUT smazaná tabulka
Jestliže za 7 dní jsou data taková, že za týden ulehlo na JIPky 48 neočkovaných a s nimi 41 očkovaných, a když za tu samou dobu zemřelo 34 neočkovaných, ale spolu s nimi i 28 očkovaných, tak to prostě vykresluje nepěkný příběh, který by kazil mediální kampaň ministerstva zdravotnictví. Takže obrázky s mrtvolami na sálech by si někdo třeba vysvětlil tak, že to jsou těla zemřelých očkovaných občanů z té databáze ČVUT. Češi jsou prý smějící se bestie a začali by si z kampaně dělat takové to to vzadu na dvě půlky.
No, jenže smazat tabulku z webu ČVUT je jedna věc, ale strašit lidi obrázky pacientem na operaci s ledvinou nebo oběť dopravní nehody, případně tělem z lékařské fakulty pro mediky, to je opravdu síla. Možná, kdyby nafotili skutečné pacienty s covidem, jak cucají čajík a na stolku mají plato prášků s Paralenem, asi by to nevyvolalo ten potřebný šok v lidech, to chápu. Takže, Česko snese fšecko!
-VK-
Šéfredaktor AE News


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden