V Západnej Austrálii sa deje niečo veľmi podivné. Nemocnice sa začínajú plniť, ale „nemajú covid“
RSS

V Západnej Austrálii sa deje niečo veľmi podivné. Nemocnice sa začínajú plniť, ale „nemajú covid“

Podľa Alexa Berensona sa v štáte Západnej Austrálie (WA), kde žijú takmer 3 milióny obyvateľov, deje niečo veľmi podivné. Nemocnice sú zahltené a očkovanie pokračuje, hoci majú málo covid prípadov.V uzavretej západnej Austrálii je veľmi málo prípadov covid, čo im poskytlo čas na prípravu na možný príchod vírusu, ktorá zahŕňa masívne očkovanie.Štát vymodeloval predpokladaný príchod vírusu covid na začiatku roka 2022, teda na začiatku budúceho roka.V súvislosti so zvyšujúcou sa mierou zaočkovanosti sú však nemocnice zahlcované novými pacientmi a premiér nedokáže vysvetliť prečo.Alex Berernson si všíma komentáre premiéra štátu WA Marka McGowana z 31. októbra o tom, že nemocnice sú v súčasnosti zahltené:„Naše nemocnice sú pod obrovským tlakom. Rovnako je to aj vo [zvyšku Austrálie]. Je to niečo, čo nikto nikdy predtým nevidel, nárast hospitalizácie v našich nemocniciach, prečo je to tak, ťažko povedať… Dverami prechádza obrovské množstvo ľudí, takže robíme všetko, čo môžeme, aby sme sa to pokúsili zvládnuť,“ hovorí premiér McGowan.Problém sa zrejme zhoršuje. V rozhovore minulú stredu premiér McGowan oznámil masívne rozšírenie nemocničných kapacít kvôli existujúcemu a v súčasnosti nedefinovanému prílivu pacientov, ktorý zahlcuje nemocničné kapacity.Predpokladalo sa, že Covid-19 príde na rad budúci rok. Proaktívne prebieha hromadné očkovanie. Práve v období hromadného očkovania sú nemocnice zahltené novými pacientmi. Tieto hospitalizácie nemajú nič spoločné s infekciou covid.Pozrite si prejav premiéra pre západnú Austráliu (video v čase 29:15):

1/ In a press conference on October 31st, 2021, Western Australia Premier Mark McGowan revealed the state's hospital system is under extraordinary pressure.
And they don't know why.
(The state has recorded 1,112 Covid cases in total since the beginning of the pandemic). pic.twitter.com/3daGpzQJRs
— Justin Clarke (@justsee) November 4, 2021

The post V Západnej Austrálii sa deje niečo veľmi podivné. Nemocnice sa začínajú plniť, ale „nemajú covid“ appeared first on MAGAZÍN 1 .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden