Sucharit Bhakdi: „Takto nás nedotknutelní chtějí zotročit“ (video)
RSS

Sucharit Bhakdi: „Takto nás nedotknutelní chtějí zotročit“ (video)

Pokud se poslední dva roky zajímáte o záležitosti kolem falešné „plandemie,“ pak vám nemusím tohoto lékaře, který působí v Německu, představovat. V rozhovoru se zmiňuje o plánech globalistů, zejména co se depopulace týká. On sám je již dlouho přesvědčen, že probíhá celosvětová genocida….
„Obávám se, velmi se obávám, Petře, že existuje globální agenda,“ řekl emeritní profesor a mikrobiolog Sucharit Bhakdi v rozhovoru s americkým psychiatrem Peterem Bregginem .
„Nemusíte jmenovat země, ale vůdci těchto zemí uzavřeli dohody, aby si mezi sebou rozdělili to, co zbylo na zemi,“ pokračoval Bhakdi.

„První věc, kterou musí udělat, je převzít majetek od jednotlivců. To je to, co se teď děje. Za druhé, musí snížit světovou populaci, což se děje přímo před našima očima,“ řekl.
„Poté mohou tito lidé žít, kde chtějí. Budou  nedotknutelní. Nedotknutelní, protože mají své soukromé tryskáče a své ostrovy. A nemůžeme se k nim dostat, protože jsme zavřeni jako otroci, jako pasoucí se ovce v ohradě na pastvinách.“
Bhakdi dostává podporu od izraelského lékaře Vladimira Zelenka, kterému se během několika dní podařilo shromáždit více než 100 000 sledujících na Twitteru. Píše , že tito lidé se nás snaží zabít. „Snaží se snížit světovou populaci o 80 procent.“ Zelenko si však myslí, že neuspějí…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ]


Nejčtenější za týden