Lukašenko promluvil o mafiánské skupině v EU, která se zabývá tranzitem uprchlíků
RSS

Lukašenko promluvil o mafiánské skupině v EU, která se zabývá tranzitem uprchlíků

Běloruský prezident Alexandr Lukašenko promluvil o práci mafiánské struktury v EU, která zajišťuje tranzit uprchlíků z Blízkého východu přes Bělorusko. (Foto: Flickr)
„Tam je posadí do letadla, letadlo přiletí sem, tady je vezmou, odvezou je na hranice, převedou přes hranici a tam už je přijmou sví lidé <… >. A to vše za peníze,“ řekl v rozhovoru se šéfredaktorem ruského časopisu Národní obrana, vojenským expertem Igorem Korotčenkem.Lukašenko  zdůraznil , že tyto služby jsou velmi draze placené.„To nejsou chudáci, kteří odtamtud pocházejí. A pokud jsou chudí, tak jim sebrali peníze. A my tento řetězec plně monitorujeme. Mezi těmi, kteří jsou v Polsku (už je chytili, a dokonce museli sdělit, kdo to je), nejsou žádní Bělorusové a pouze dva Rusové. A desítky převaděčů, kteří sem předhazují lidi – to jsou Němci a především Poláci, ale také Ukrajinci a Litevci,“ řekl.Podle něj se v tom angažuje rozsáhlá struktura s buňkami v Německu, Francii a dalších státech.
Článek Lukašenko promluvil o mafiánské skupině v EU, která se zabývá tranzitem uprchlíků se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden