Koronavirová opatření jsou nástrojem k transformaci světa, říká český exprezident Klaus

Koronavirová opatření jsou nástrojem k transformaci světa, říká český exprezident Klaus

V rozhovoru Klaus, který se odmítl omluvit za to, že sám nenosil obličejovou masku, spojuje obličejové masky s celým světonázorem. Myslí si, že takzvaní „lidé nosící masku“ lze definovat řadou dalších důležitých charakteristik podle bojů, které vedou v jiných oblastech.
„Lidé, kteří nosí masky, jsou samozřejmě lidé, kteří vítají migranty, lidé, kteří chtějí posílení Evropské unie a rychlé přijetí eura, vidím mnoho dalších takových dalších charakteristik,“ uvedl. Podle něj nošení obličejových masek říká něco o sebevědomí člověka, jeho politickém světonázoru a jejich hodnocení světa. Píše portál RMX .
I když připouští, že nemoc zůstává výzvou, věří, že vlády zneužívají krizovou situaci k provádění nežádoucích společenských a politických změn.
„Myslím, že je velmi zřejmé, že říkáme, že nejde jen o nemoc. Zneužívání této nemoci a opatření, která zavádějí státy, jsou nástrojem k transformaci světa, jak jej známe,“ řekl a dodává, že své myšlenky plánuje dále nastínit v připravované knize, která se bude zabývat pandemickými a vládními opatřeními a která vyjde na začátku prosince v Institutu Václava Klause.
Příspěvek Koronavirová opatření jsou nástrojem k transformaci světa, říká český exprezident Klaus pochází z ČeskoAktuálně.cz
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější