Francie: Afghánský migrant byl odsouzen za útok na zaměstnance nemocnice a hrozbu zabitím AK-47

Francie: Afghánský migrant byl odsouzen za útok na zaměstnance nemocnice a hrozbu zabitím AK-47

Podle zpráv francouzského zpravodajství Actu začal Afghánistán po příjezdu na pohotovost nemocnice okamžitě jednat agresivně a mimo kontrolu vůči nemocničnímu personálu. Píše portál RMX .
Anthonin, zdravotní sestra se 16letou praxí, uvedenému soudu řekla: „Pokusil se nás několikrát zasáhnout, vyhrožoval nám smrtí a plivl na nás,“ a dodal, „že se dokonce pokusil srazit lékařku, který byl v osmém měsíci těhotenství. “
Svědci incidentu říkají, že trvalo šest až sedm lidí, včetně strážců, aby přemohli Afghánce a připoutali ho k nosítkům. Valentin, další pečovatel, který byl do incidentu zapojen, soudu řekl, že obžalovaný „hrozil, že se vrátí a zabije zaměstnance nemocnice pomocí kalašnikova“.
Anthonin spolu se svým kolegou Valentinem tvrdí, že pracovní podmínky v jejich nemocnici se za posledních několik měsíců značně zhoršily.
“Každý den se vyskytují urážky, plivání, vyhrožování … dokonce se stává překvapivým, když se jednoho dne v týdnu nic neděje,” řekl 28letý Valentin.
“To je za hranicí rozumnosti.” Někteří lidé začínají přicházet do práce s uzly v břiše ze strachu, že by byli zasaženi. Pečovatelé musí být doprovázeni ochrannou službou k jejich autu, “řekl Valentin.
Afghán, který se na jednání na začátku tohoto týdne nezúčastnil, přiznal, že ve skutečnosti urážel a vyhrožoval zdravotnickým pracovníkům, ale tvrdil, že k násilí nedošlo. Trval na tom, že jeho činy byly oprávněnou reakcí na to, že ho nemocniční personál omezil a pokusil se mu sundat kalhoty.
Během soudního řízení prokurátor uvedl, že incident nebyl pouze „banálním případem opilosti“, a připomněl soudu, že nedávné zprávy „nám připomínají, že tato slova lze uplatnit“.
Příspěvek Francie: Afghánský migrant byl odsouzen za útok na zaměstnance nemocnice a hrozbu zabitím AK-47 pochází z ČeskoAktuálně.cz
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější