Na Staromáku prý byli popírači a zkrachovalci…

Na Staromáku prý byli popírači a zkrachovalci…

IVANA BUREŠOVÁ MARKOVÁ 

Zkrachovalce z nich udělala vláda likvidačními a nefunkčními opatřeními. Ty živnostníky, co se mají díky kompenzacím lépe a děkují Babišovi, bych chtěla vidět. To budou možná začínající, nebo ti neschopní, o kterých se mluvilo na jaře. Ti pětistovku denně asi vydělat neumějí (teda pokud tu pětistovku vůbec viděli, já ani kupa lidí kolem mě jsme za podzim nedostali ještě ani korunu, ale odvody státu jsme poslat museli).
Popírači, nepochybně tam nějací byli, jako jsou všude. Stejně jako debilové s chlastem, nebo holka, která vidí vyjádření nesouhlasu v napsání si “SVOBODA” na obnažená ňadra. Ale především tam byli ti, kteří vidí, jak nefunkční opatření (ze snahy ochránit ohrožené) masakrují mnohem více lidí. A chtějí to zastavit. Ze strany vlády nepřichází žádná smysluplná koncepce. Vždy jen “ZAVŘÍT!” A poserte se, vážení. A když se ozvete, onálepkujeme vás jako popírače, sobce a vrahy důchodců.


.
A nechcete nám říct, milá vládo, kdo bude plnit kasy zdravotních pojišťoven na úhradu léčby starých a nemocných? Když ti, kteří se o sebe starali sami a platili, když ti, kteří dávali práci druhým a za ně platili odvody, ti, kteří tu práci dostávali, když všichni ti skončí na pracáku a místo odvodů do erární kasy z ní začnou čerpat.


.
S oblibou ti, kteří opatřením tleskají, dávají na svoji zeď informace o covid mrtvých ze svého nejbližšího okolí. Já mám zas kolem sebe mrtvé kvůli odloženým onkologickým operacím. A to je jen špička ledovce.
Každá predčasná smrt je tragédií. Které kroky ale těch lidí “zabijí” více?


.
Na Staromáku zaznělo, že ze snahy zachránit strom ničíme celý les . Pod to se podepisuji.

 


Ivana Burešová Marková


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější