Donald Trump v noci na dnešek vyhlásil ve Washingtonu D.C. výjimečný stav, udělil pravomoci FEMA a do hlavního města bylo nasunuto 25 000 příslušníků Národní gardy!

Donald Trump v noci na dnešek vyhlásil ve Washingtonu D.C. výjimečný stav, udělil pravomoci FEMA a do hlavního města bylo nasunuto 25 000 příslušníků Národní gardy!

Americký prezident Donald Trump v noci na dnešek podepsal [1] prezidentský dekret, kterým vyhlásil výjimečný stav na území Distriktu státu Kolumbie, tedy v hlavním městě ve Washingtonu a udělil pravomoci FEMA a ministerstvu vnitřní bezpečnosti. Podle serveru Infowars [2] je nyní rozmístěno v hlavním městě už 25 000 příslušníků Národní gardy a tento výjimečný stav je prezidentem podepsán na období od 11. ledna do 24. ledna 2021. Národní garda má oficiálně dohlédnout na bezpečnost inaugurace nového prezidenta, kterým by se měl stát Joe Biden.
Ovšem není jasné, proč se americký Kongres snaží urychleně Donalda Trumpa odvolat z funkce, a to již nejpozději do pátku tohoto týdne, přestože šance na impeachment je mizivá, protože v Senátu by muselo pro odvolání Trumpa hlasovat minimálně 65 senátorů, takže demokraté by se svými 50 senátory na odvolání nedosáhli, muselo by se k nim připojit alespoň minimálně 15 republikánských senátorů, a to by byla politická sebevražda pro Republikánskou stranu. Proč tedy Donald Trump vyhlašuje výjimečný stav a proč dochází k nasunování Národní gardy?
Více info na aeronet.cz
Příspěvek Donald Trump v noci na dnešek vyhlásil ve Washingtonu D.C. výjimečný stav, udělil pravomoci FEMA a do hlavního města bylo nasunuto 25 000 příslušníků Národní gardy! pochází z ČeskoAktuálně.cz
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější