Volební speciál: Otázky a odpovědi. Koho volit?
RSS

Volební speciál: Otázky a odpovědi. Koho volit?

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky budou probíhat dne 8. a 9. října 2021. Přinášíme volební speciál odpovědí od všech oslovených kandidujících stran, hnutí či koalic. (Foto: Flickr)








Státní volební komise vylosovala čísla pro označení hlasovacích lístků politických stran, politických hnutí a koalic pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, stejným způsobem jsou řazeny v článku.



1 / STRANA ZELENÝCH



Do uzávěrky článku neodpověděli. Oficiální program ZDE .



2 / ŠVÝCARSKÁ DEMOKRACIE



Odpovídal: Tomáš Raždík, předseda hnutí Švýcarská demokracie


.wp-duotone-filter-615d88d5868ad img {
filter: url( #wp-duotone-filter-615d88d5868ad );
}


















1) Co je vaším největším úspěchem a co byste rádi změnili?



Prozatím je naším největším úspěchem samotná účast ve volbách a pozitivní reakce veřejnosti. Rádi bychom změnili celkové nastavení politického systému v naší zemi po vzoru Švýcarska, počínaje ústavou.



2) Má ČR přijmout euro?



Ne, naši předkové bojovali a umírali za samostatný stát, zcela jistě nechtěli, aby naši politiku řídili cizinci ze zahraničí. Kontrola vlastní měny je základní součástí nezávislosti státu a o nezávislost bychom měli maximálně usilovat. Spojenectví s cizinci ať už z Východu nebo ze Západu se nám v minulosti nevyplatilo. Neměli bychom opakovat chyby.



3) Má ČR vystoupit z EU?



Po vzoru Švýcarska bychom měli uspořádat vztahy s EU prostřednictvím bilaterálních smluv nám na míru s důrazem na ochranu zemědělského sektoru, pracovního trhu a kontrolu imigrace. Tím se také vyhneme nadměrným a zbytečným regulacím a dotacím pokřivujícím naše hospodářství. V případě, že by nedošlo k dohodě ohledně bilaterálních smluv pak vystoupení a obchodní vztahy s EU dle pravidel Světové obchodní organizace.



4) Jste pro legalizaci drog?



Aktuálně nevnímáme legalizaci drog jako problém, který by stát měl vůbec řešit. Případ důchodkyně, která spáchala sebevraždu, poté, co byla popotahována po soudech za pěstování konopí na bércové vředy, je ovšem ostudou naší země. Země jako Portugalsko s dekriminalizací drog a USA s legalizací rekreačního konopí by nám do budoucna mohly být vzorem, pokud se tato politika v dlouhodobém horizontu ukáže jako přínosná.



5) Jaký máte názor na Covid-19 a probíhající opatření. Udělali byste nyní něco jinak?



Opatření byla zcela nepřiměřená a hromadné očkování dlouhodobě neotestovanou vakcínou je chyba.



6) Je vakcinace populace jedinou cestou, jak ukončit epidemii Covid-19? Souhlasili byste s povinným očkováním a zavedením covid pasu? 



Ne, povinné očkování zásadně ne, covid pasy také ne.



7) Má Česko přijímat migranty?



V otázce imigrace by se Česká republika měla inspirovat ve Švýcarsku. V prvé řadě po vzoru Švýcarska příjmou ústavní zákon stanovující, že si Česká republika rozhoduje o imigraci zcela nezávisle, že nesmí být přijaty žádné mezinárodní dohody, které by ČR v otázkách kontroly imigrace omezovaly, že na trhu práce mají přednost Češi, že je možné omezit právo na sloučení rodiny atd. Švýcarská ústava je k nastudování dostupná na našich webových stránkách.



8) Zadlužení Česka roste, je to správná cesta?



Zadlužování mimo výjimečného stavu války nebo přírodní katastrofy je chybou. Po vzoru Švýcarska řešení leží v přijetí ústavního zákona, stanovujícího, že stát hospodaří s vyrovnaným rozpočtem. To samo by ovšem bylo málo a mohlo by vést k nadměrnému tlaku na zdanění obyvatel. Čili je potřeba po vzoru Švýcarska zavést také ústavní stropy daní a dále stabilizovat měnu. V roce 1993 byl nejmenší mincí 10 haléř, v roce 2008 národní banka haléře zcela zrušila, to by zhruba odpovídalo znehodnocení měny na jednu desetinu. Švýcaři mají jednotnou měnu od roku 1850 a dodnes si své rappeny (haléře) nezrušili.



9) Jsou podle vás porušována lidská práva v Česku?



Obecně ne, nicméně by měla být výrazně vylepšena kvalita demokracie a justice. Po vzoru Švýcarska bychom měli zavést více demokratických práv – zavést přímou demokracii ve spojení s federalismem a dále reformovat justici dle švýcarského vzoru.



10) Co považujete za největší lež, která o vás kdy byla řečena či napsána?



Někteří novináři (z Reflexu) a političtí aktivisté (Cemper) nepochopili, že osoba považovaná za švýcarského prezidenta je ve skutečnosti osobou předsedy Vlády (což je až 4 nejvyšší ústavní činitel), avšak němčina používá pro předsedu a prezidenta stejné slovo der Präsident, čili Švýcarsko nemá prezidenta. Dle ústavy je nejvyšším výkonným a řídícím orgánem státu pouze sedmičlenná Vláda, ne jedna osoba – prezident.



11) Děláte něco konkrétního na obranu svobody projevu?



Aktuálně ne, ale vedeme diskuzi o cenzuře na sociálních sítích, která je problémem dnešní doby. Není možné, aby veřejné mínění u nás měnily/tvořily zahraniční firmy.



12) Pokud byste mohli změnit jednu věc na světě, co by to bylo?



Ústava České republiky, která je základem dlouhodobých politických problémů naší země.



3 / VOLNÝ BLOK



Odpovídala: Jana Volfová,  předsedkyně strany


.wp-duotone-filter-615d88d586b6a img {
filter: url( #wp-duotone-filter-615d88d586b6a );
}


















1) Co je vaším největším úspěchem a co byste rádi změnili?



Podařilo se nám zabránit přijímání legislativy, která by znamenala povinnou vakcinaci proti Covid-19, nemáme zde legislativu jako Slovensko nebo Francie, která vytváří covidovou diktaturu. Je to úspěch, za kterým však nestojí jen poslanci VOLNÉHO Bloku, ale hlavně a především desítky tisíc signatářů našich petic a desítky tisíc občanů demonstrujících na náměstích.



Změnit bychom chtěli celou řadu věcí, nicméně jedním z prvních kroků po volbách bude, že zrušíme pokuty za porušení pravidel nouzového stavu a pandemického zákona a odškodníme občany postižené nezákonnými nařízeními vlády.



2) Má ČR přijmout euro?



V žádném případě. Jednak chceme vystoupit z Evropské unie, takže diskuse o euru je ztrátou času, jednak vidíme všechny výhody samostatné, silné, zdravé měny suverénního státu oproti společné evropské měně, která je vytvořena pro potřeby Německa a Francie.



3) Má ČR vystoupit z EU?



Ano. Trápí nás uzavírky, objížďky a stav našich silnic? Je to důsledek nesmyslného systému dotací. Trápí nás, že byty zdražují a vlastní bydlení je pro mladé rodiny nedosažitelné? Je to důsledek špatné hospodářské politiky Evropské centrální banky, kvůli které zahraniční investoři skupují nemovitosti u nás. Trápí nás LGBTIQ+ propaganda, zelený extremismus a rostoucí počty zadržených nelegálních migrantů na našem území? Je to důsledek politiky Evropské unie. Problémem našeho kraje, problémem České republiky a problémem dnešní Evropy je Evropská unie ve stavu, do kterého jí bruselští úředníci za vydatné pomoci řady politiků dostali. Jediným řešením je Czexit. K nápravě dnešní Evropské unie už nestačí pouhé reformy. Koronavirová krize ukázala, že Unie je dnes netransformovatelná, že se neumí vypořádat ani s jednoduchými problémy, že upřednostňuje zájmy velkých států a nejrůznějších menšin před demokratickými principy a zájmy všech občanů všech národních států. Příklad Velké Británie ukázal, že vystoupení z Unie je možné, a že je žádoucí. Přestaneme platit příspěvky do rozpočtu EU. Nebudeme čerpat dotace z EU. Aktivujeme článek 50 Lisabonské smlouvy a obnovíme tak suverenitu a nezávislost České republiky. Czexit není cílem, czexit je nutným prostředkem na cestě ke svobodě, bezpečnosti a prosperitě země. Namísto podpory politické federace v rámci Evropy budeme usilovat o volný pohyb zboží a služeb, a tedy o dobrovolnou ekonomickou spolupráci bez bariér.



4) Jste pro legalizaci drog?



Záleží na tom, co považujeme za drogu. Alkohol a tabák jsou také drogy a jsou u nás legální. Před deseti lety se na seznam zakázaných drog dostala šalvěj, bylinka našich babiček. V tomto smyslu samozřejmě „legalizaci“ těchto „drog“ schvalujeme. Předpokládám ale, že mluvíme o psychoaktivních drogách jako je kokain, opium, heroin nebo marihuana. Jako VOLNÝ Blok rozhodně nesouhlasíme s jejich legalizací, protože dopady na lidské osudy, zdraví, životy i kriminalitu jsou ničivé. Na druhou stranu víme, že právě jejich nelegálnost umožňuje vytvářet černý trh, který je extrémně ziskový pro dealery. Ti pak jsou silně motivovaní k tomu, aby se roztáčel kolotoč drogově závislých. Řešením však podle nás není legalizaci, i když by mohla být spojena s jistým daňovým výnosem, ale tvrdé potírání prodeje.



5) Jaký máte názor na Covid-19 a probíhající opatření. Udělali byste nyní něco jinak?



Předně si musíme uvědomit, zda jsme zde vůbec měli epidemii Covidu. Epidemie chřipky je definována počtem 1600-1800 případů na 100 000 obyvatel. To znamená, že za chřipkovou epidemii považujeme stav, kdy je nemocných zhruba 171 000 lidí. V nejhorším okamžiku covidu bylo nemocných 159 000 lidí. Neboli – ani v březnu u nás, formálně vzato, epidemie nebyla. V žádném případě proto nepodporujeme a nikdy jsme nepodporovali takzvaný pandemický zákon, v žádném případě bychom nepodporovali lockdowny a nouzové stavy, v žádném případě bychom nezavírali školy a nezadlužovali bychom ekonomiku o ďábelských 666 miliard korun za 20 měsíců.



6) Je vakcinace populace jedinou cestou, jak ukončit epidemii Covid-19? Souhlasili byste s povinným očkováním a zavedením covid pasu? 



Nezaměňujme vakcinaci a lék! S Covidem-19 je, stejně jako s každou jinou nemocí, nutno bojovat pomocí prevence, především tedy zdravého životní styl, konzumace vitamínů a zejména podporováním tělesné zdatnosti občanů. Podporovat bychom měli používání dostupných léčiv, jako je Ivermectin.  Vakcinace proti nemoci Covid-19 je momentálně stále ještě v experimentální fázi. Povinné očkování je proto zcela nepřípustné, obdobně jako jeho vynucování zaměstnavatelem. Je na každém občanovi, aby si sám svobodně zvážil rizika a přínosy účasti na vědeckém experimentu. Obdobně se stavíme proti nepovinné, ale vynucované vakcinaci např. právě na základě nátlaku zaměstnavatele. Nesouhlasíme ani se zavedením covid pasů. Ti, kdo je podporují, dělají to, co všichni diktátoři dějin –nejprve vezmou všem lidem svobodu, pak dají některým určitá privilegia, a tím si upevní neomezenou moc. Už Karel Kryl zpíval: „Na klopě placku jak psí známku – znak příslušnosti k davu. I naše generace má svoje prominenty, Program je rezignace a facky argumenty.“



7) Má Česko přijímat migranty?



Nelegální migraci budeme tvrdě potírat a obnovíme hraniční kontroly. Rozhodně neumožníme vítací politiku a nebudeme otevírat naši zemi pro stovky islámských ekonomických migrantů. Zákonem zároveň zakážeme výstavbu nových mešit a minaretů a podporu financování mešit na českém území ze zahraničí. Česká republika pod vedením vlády VOLNÉHO bloku však bude i nadále přátelskou zemí pro všechny, kdo se chtějí aktivně, nejen pasivně spolupodílet na její prosperitě. Podpoříme navíc humanitární pomoc uprchlíkům s židovsko-křesťanskými kořeny, kteří prchají před hrozbou islámské genocidy – tedy například Arménům či koptským křesťanům. Tato pomoc bude mít podobné parametry jako někdejší československá pomoc řeckým uprchlíkům – těch se do rodné země vrátily po azylu v Československu tři čtvrtiny.



8) Zadlužení Česka roste, je to správná cesta?



Do roku 2030 oddlužíme Českou republiku. Jediný správný schodek státního rozpočtu je 0 Kč. Jediný správný státní dluh je 0 Kč. Snížíme počet ministerstev z dosavadních 14 na osm. Zrušíme třetinu úřednických míst. Zrušíme krajské úřady. Zrušíme všechny mimorozpočtové fondy. Zrušíme grantové agentury, které pokřivují poměry v české vědě a výzkumu. Zrušíme Úřad pro ochranu osobních údajů i Ústav pro studium totalitních režimů, o kterém jeho někdejší ředitel tvrdí, že ztratil důvod své existence a studuje „ptákoviny“. Zrušíme Národní rozpočtovou radu, která nebyla schopna bránit zadlužování, a Národní sportovní agenturu, která místo podpory mládežnického sportu řeší jen své skandály. Zrušíme Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí, Úřad pro přístup k dopravní infrastruktuře i nově vznikající Nejvyšší stavební úřad. A také vystoupíme ze zbytečných mezinárodních organizací, kam platíme miliardy. Smysl členství třeba v Mezinárodním úřadu pro mořské dno pro občany ČR nevidím.



9) Jsou podle vás porušována lidská práva v Česku?



Žijeme v době, kdy ve jménu lidských práv, jsou porušována práva občanská. Neuznáváme zvláštní práva žen, sexuálních menšin, genderů či ras – existuje jen jedno právo platné pro všechny. A tím jsou zákony Česko republiky.



10) Co považujete za největší lež, která o vás kdy byla řečena či napsána?



VOLNÝ Blok bývá označován za stranu odpůrců očkování, kteří chtějí očkování zakázat. To není pravda. Naopak, hájíme právo každého člověka, aby se sám svobodně a na vlastní odpovědnost rozhodl, zda se zúčastní medicínsko-politického experimentu a nechá si aplikovat vakcínu proti Covid-19, nebo ne.



VOLNÝ Blok je také označován za hnědou, extrémistickou, fašistickou stranu. To je opravdu hrubá lež. Jsme stranou těch, kdo milují svobodu, ale kdo jsou tako ochotni nést odpovědnost. Nejsme extrémisté, kteří chtějí zrušit demokracii, ale jsme radikální v boji za skutečnou demokracii bez přívlastků. Právě pravá demokracie bez přívlastků je ovšem největším nepřítelem moderní liberální demokracie s jejím zeleným fanatismem, s LGBTIQ+ ideologií, s genderismem, s agresivními menšinami, které se snaží diktovat životní styl a hodnoty většinám.



11) Děláte něco konkrétního na obranu svobody projevu?



Hájíme ji za všech okolností. Bojujeme za to, aby mohl zaznít každý hlas. Například na webových stránkách VOLNÉHO Bloku mime sekci „Ideová konference“, kam mohou všichni členové a příznivci psát své programové náměty. A pokud mezi námi existuje zásadní nesouhlas v některých otázkách, vždy platí, že se každý člen a každý kandidát musí rozhodovat podle svého svědomí sám za sebe. Nejsme a nebudeme centrálně řízenou stranou jednoho muže nebo jedné zeny, jsme volným blokem svobodných a svobodu milujících lidí.



12) Pokud byste mohli změnit jednu věc na světě, co by to bylo?



Zmenšit strach, který mezi námi lidmi je. Strach je kořenem dvojí morálky, přetvářky, pokrytectví, lží i zlodějin. Lékem proti strachu je odvaha, pevná víra, a vědomí, že nejsme sami. Ale v koneční fázi stejně musí každý z nás se svými strachy bojovat sám.



4 / SVOBODA A PŘÍMÁ DEMOKRACIE



Odpovídal: Radovan Vích, předseda Programové komise SPD


.wp-duotone-filter-615d88d586e74 img {
filter: url( #wp-duotone-filter-615d88d586e74 );
}


















1) Co je vaším největším úspěchem a co byste rádi změnili?



Prosazení zákonů ve sněmovně, jako paušální daň pro živnostníky, zrušení daně z nabytí nemovitosti, zpřísnění sankcí za týrání zvířat, zvýšení přídavků na děti, zmrazení platů politiků, snížení výplat solárním baronům atd. Ten výčet je dlouhý.



2) Má ČR přijmout euro?



Ne.



3) Má ČR vystoupit z EU?



Ano, na základě referenda.



4) Jste pro legalizaci drog?



Pouze pro osobní léčebnou potřebu.



5) Jaký máte názor na Covid-19 a probíhající opatření. Udělali byste nyní něco jinak?



Je potřeba zrušit pandemický zákon. Již žádný lockdown. Plošné zákazy nejsou řešením. Je potřeba uznávat protilátky a nechat lidi svobodně žít.



6) Je vakcinace populace jedinou cestou, jak ukončit epidemii Covid-19? Souhlasili byste s povinným očkováním a zavedením covid pasu? 



Nikoliv.



7) Má Česko přijímat migranty?



Nulová tolerance nelegální imigrace!



8) Zadlužení Česka roste, je to správná cesta?



Stát musí šetřit. Je potřeba škrtat ve zbytných výdajích státu a zdanit zahraniční korporace podnikající u nás, které každoročně vyvádějí zisky a dividendy bez zdanění.



9) Jsou podle vás porušována lidská práva v Česku?



Jedná se o svobodu projevu, zejména na sociálních sítích.



10) Co považujete za největší lež, která o vás kdy byla řečena či napsána?



Média o nás trvale lžou a dehonestují SPD. Nejvíce Seznam zprávy, Deník N atd.



11) Děláte něco konkrétního na obranu svobody projevu?



Bráníme se žalobami.



12) Pokud byste mohli změnit jednu věc na světě, co by to bylo?



Chceme suverénní Českou republiku s co nejužšími vazbami se sousedními státy a pouze svobody pohybu osob, zboží, peněz a služeb. Referendum a konec diktátu EU!



5 / ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ



Do uzávěrky článku neodpověděli. Oficiální program ZDE .



6 / PRAVÝ BLOK PETR CIBULKA



Odpovídal: Petr Cibulka, volební lídr


.wp-duotone-filter-615d88d58722f img {
filter: url( #wp-duotone-filter-615d88d58722f );
}


















1) Co je vaším největším úspěchem a co byste rádi změnili?



Za můj i náš dosavadní největší úspěch považuji, že jsme stále ještě naživu, přestože pod svým kompletním názvem kandidujeme v každých volbách a v každých volbách prosazujeme náš program psychotronické gramotnosti, který – na základě učebnice slavného ruϟϟkého psychotronika Alexandra Svijaše, vydané i v češtině, JAK ZÍSKÁVAT INFORMACE Z JEMNOHMOTNÉHO SVĚTA – spočívá ve snadném a rychlém zvládnutí práce se siderickým informačním kyvadlem, což každému umožňuje dosáhnout za 5 minut relativní vševědoucnosti.



Nad to prosazuji v každých volbách nejlepší protikriminální program nezfalšované švýcarské přímé demokracie, referend a americký systém přímé volby a přímé odvolatelnosti politiků a státních úředníků přímo občany-daňovými poplatníky, kteří je ze svých vlastních kapes platí. S tímto programem jsem kandidoval do parlamentu na kandidátce disidentského Hnutí za občanskou svobodu už v prvních polistopadových volbách v roce 1990 a tento program, kterého se od roku 1990 stále držíme, je k disposici pro každého zájemce na našich stránkách www.cibulka.net.



Tento náš program nám sice politické strany, řízené ruským KGB nebo GRU, před několika lety ukradly a zfalšovaly, aby nás připravili o voličskou podporu, protože na rozdíl od nás se do masmédií, kontrolovaných KGB či GRU dostanou, ale důvěru voličů si tyto strany rozhodně nezaslouží, protože podporu švýcarské přímé demokracie a americké odvolatelnosti politiků a státních úředníků přímo občany pouze předstírají.



2) Má ČR přijmout euro?



Rozhodně ne! Čekají nás velice brzy mnohem důležitější věci. Naše politická strana Volte Pravý Blok www.cibulka.net je přesvědčena, že svět je ve 3. světové válce (2011-2038), vedené marx-satanským Ruϟϟkem a Čínou za vyhlazení či zotročení všech křesťanů, válce zatím hybridní, v níž zahyne 1/3 Lidstva.



Ostrá fáze začne v roce 2025 útokem hlavního spojence Ruϟϟka, Erdoganova islámského Turecka, na Ruϟϟkem totálně infiltrovanou a proto zrazenou a nebráněnou Evropu a povstáním „evropských“ muslimů .



PODLE PLÁNŮ MOSKVY MÁ BÝT ZÁPAD ZNIČEN V OBČANSKÉ VÁLCE MEZI SATANSKOU KOALICÍ MARXISTŮ A MUSLIMŮ, VEDENÝCH DOBŘE ZAKONSPIROVANOU AGENTUROU RU ϟϟ KÉ ŠPIONÁŽE GRU A KOALICÍ KŘESŤANŮ A ZÁPADNÍCH VLASTENCŮ, VEDENÝCH DOBŘE ZAKONSPIROVANOU AGENTUROU RU ϟϟ KÉ ŠPIONÁŽE KGB.



AŽ V CELÉ JIŽNÍ EVROPĚ NEBUDE STÁT KÁMEN NA KAMENI, POŽÁDÁ DLE DOHODY SATANSKÝ BRUSEL SVOJI SATANSKOU MOSKVU + PEKING O „BRATRSKOU INTERNACIONÁLNÍ VOJENSKOU POMOC“ = O OKUPACI EVROPY! DO EVROPY PLÁNUJE RUϟϟKO A KOMUNISTICKÁ ČÍNA VTRHNOUT Z BĚLORUSKA, KDE JE K TOMU VŠE UŽ DÁVNO PŘIPRAVENO.



Naše obrana křesťanské Evropy a lidské svobody má 5 fází:



Překonat psychotronickou negramotnost, tj. naučit se pracovat s kyvadlem a stát se tak relativně vševědoucí , protože války rozhoduje stálá informační převaha. Zbavit se ruϟϟkých fízlů, nasazeným v nejvyšší politice a ve všech masmédiích Západu. Obnovit povinnou základní vojenskou službu a národní armády podle vzoru Švýcarska. Změnit dnešní politický a masmediální systém skryté totality a až k nepoznání zfalšovaných voleb, tedy systém, do kterého bez pozvání zevnitř nelze nikdy vstoupit, v otevřené systémy referend, přímé demokracie a odvolatelnosti politiků přímo občany, a to na všech úrovních, tak jak tyto systémy fungují už 800 let ve Švýcarsku a od roku 1911 ve 26 státech USA. Viz naše WWW.CIBULKA.NET + YOU TUBE . Obnova výuky křesťanství a duchovní vědy Rudolfa Steinera na všech stupních škol, včetně povinné maturity a státnic z obou těchto předmětů.



3) Má ČR vystoupit z EU?



Ano, a to vzhledem k výše uvedenému co nejrychleji! Nadto je naše politická strana Volte Pravý Blok www.cibulka.net přesvědčena, že vládnoucí agenti Ruϟϟka škodí a kradou v rámci ruϟϟké 3. světové anti-křesťanské hybridní války 2011-2038, ve které zahyne 1/3 Lidstva, tak rychle a pod spolehlivou ochranou své policie a „nezávislé“ justice vždy beztrestně, že náprava katastrofální situace není možná bez odstranění a potrestání těchto vlastizrádců, kteří už po mnoho desítek let ovládají politiku a všechna masmédia celého Západu . To by se Bruselu určitě nelíbilo, protože tam vládnou ruští fízlové Evropě stejně, jako vládnou nám u nás. Jak známo, Karel Marx, otec vědeckého satanismu, byl TOP satanista a marxisté, tedy satanisté, nám už po generace vládnou!



Nad to je třeba vědět a nikdy na to nezapomenout, že MARXISMUS JE EXTRÉMNÍ FORMA SATANISMU!!! Nikdo v lidské historii nepovraždil víc lidí, než to dokázali za cca 100 let marxisté. Překonali v tom dokonce i muslimy, kteří masově vraždí jinak smýšlející lidi už cca 1400 let…!!!



5 fází obrany křesťanské Evropy a lidské svobody uvedeno v odpovědi na otázku číslo 2.



4) Jste pro legalizaci drog?



Drogy jsou jednou z mnoha skrytých zbraní ruϟϟké hybridní anti-křesťanské celosvětové války! Jednou z nejúčinnějších!!! Pokud někdo nevěří, stačí zadat do internetového vyhledávání hesla RUSKO DROGY TERORISMUS. Proto jsme pro přísný zákaz drog i hazardu a pro ještě mnohem přísnější tresty za vlastizradu a vládní i nevládní kriminalitu, což bude díky dosažení všeobecné psychotronické gramotnosti, tedy relativní vševědoucnosti, velice snadné, rychlé a levné!



Jsme rovněž pro zavedení povinných obecně prospěšných prácí pro každého, kdo by nepracoval, přestože by mu to jeho zdravotní stav umožňoval a přesto by chtěl od státu jakoukoliv finanční podporu. Pracující občané nesmí ze svých kapes platit práce se štítící parazity, tak jako je to běžné dneska!



Opět je třeba vědět, že státní podpora společenských parazitů je jednou ze zbraní ru ϟϟ ké protizápadní hybridní války a to zbraní velice úspěšnou.



Už před mnoha desítkami let prosazovali američtí marxisté v žoldu ruϟϟkých KGB a GRU přijetí a plné využití takových „sociálních zákonů“ na podporu nepracující kriminální spodiny, označované v jejich masmédiích za „sociálně vyloučené“, že stoprocentní využití těchto „sociálních zákonů“ přivede nutně stát k neodvratnému zhroucení, a to i bez války. O stoprocentní využití přijatých marx-satanských „sociálních zákonů“ se v USA starali jejich aktivisté a různé neziskovky. Viz dnešní katastrofální zadlužení USA, nejmocnějšího státu světa…



Tuto tak osvědčenou a úspěšnou ruϟϟkou strategii hybridní války začala po roce 1989 uplatňovat v plném rozsahu i „naše“ marx-satanská protievropská Evropská unie a dnes už všude vidíme výsledky této sebevražedné či lépe řečeno vražedné protizápadní a protikřesťanské politiky…



5 fází obrany křesťanské Evropy a lidské svobody uvedeno v odpovědi na otázku číslo 2.



5) Jaký máte názor na Covid-19 a probíhající opatření. Udělali byste nyní něco jinak?



Politická strana Volte Pravý Blok www.cibulka.net je přesvědčena, že 3. světová anti-křesťanská válka marx-satanského Ruϟϟka a Číny a jejich anti-křesťanských muslimských spojenců proti Ruϟϟkem dokonale infiltrovanému a proto zrazenému a nebráněnému Západu už dávno začala. Proto každé strategické rozhodnutí vlád Západu – dnes složených pouze z ruϟϟkých špionů – je z těchto důvodů skrytou protizápadní sabotáží!!! Politici z vlastizrady žijí, novináři vlastizradu kryjí…



Proto ruϟϟká hybridní anti-křesťanská válka 2011-2038 – ve které zahyne 1/3  Lidstva – a ničivá ruϟϟká bakteriologická zbraň COVID 19 těžce naruší stabilitu Západu, protože všichni politici a novináři infiltrovaného a proto zrazeného a nebráněného Západu ignorují a blokují všechny účinné, vyzkoušené a levné léky proti covidu a místo nich prosazují pouze extrémně drahé a zdravotně vysoce škodlivé očkování, které je jen další ruϟϟkou bakteriologickou zbraní!!!



Přitom by stačilo přijmout ta opatření, které proti COVIDu přijal Tchajwan a bylo by po problémech. To ale agenti KGB a GRU v čele Západu a všech jeho masmédií nikdy neudělají. To by je v Moskvě hnali!



Proto také samotné Ruϟϟko Covidem 19 postiženo prakticky není a všechno tam funguje normálně a bez omezení, na rozdíl od zbytku světa.



Dále naše politická strana Volte Pravý Blok www.cibulka.net tvrdí, že ruϟϟká hybridní anti-křesťanská válka 2011-38 – která má proti totálně infiltrovanému a proto zrazenému a nebráněnému Západu tisíce podob, o kterých všichni „naši“ politici a novináři v žoldu KGB+GRU mlčí a mlčet budou – a její další protizápadní hit – „ ZELENÁ ENERGIE “ – zlikviduje hospodářství Západu i bez války!



Přitom na znečistění naší planety se Evropa podílí jenom z 8 procent!!! Naprostou většinu znečistění obstarává komunistická Čína a Ruϟϟko, ale ty Západ v rukou ruϟϟkých špionů nikdy nekritizuje a naopak od nich odebírá většinu jejich produkce!!! Tyto země zelenou energii navíc zcela ignorují, protože dobře ví, že přechod na zelenou energetiku by je zničil, zatím co nekonečně prolhaní evropští politici a novináři tvrdí naivním a dezorientovaným Evropanům přesný opak…



Všichni „naši“ politici a masmédia dále nejtvrdším způsobem dezinformují anebo hluboce mlčí i o tom, že ruϟϟká celosvětová hybridní anti-křesťanská válka 2011-38 proti infiltrovanému, zrazenému a proto nebráněnému Západu – ve které zahyne 1/3  Lidstva – a ruϟϟká KLIMATICKÁ VÁLKA totálně zlikvidují hospodářství Západu! Bude sucho a pršet bude pouze o žních… Čeká nás hladomor a kanibalismus!!! Přitom v samotném Ruϟϟku prší zcela normálně…



Dokonce i politicky a masmediálně tak oslavované DOTACE JSOU BRUSELSKÝM PROTINÁRODNÍM ZLOČINEM, PROTOŽE NA ZÁKLADĚ POLITICKÝCH KRITÉRIÍ FINANČNĚ PREFERUJÍ SVOJE NESCHOPNÉ MARX-SATANISTY A AGENTY MOSKVY A TÍM LIKVIDUJÍ JEJICH SCHOPNÉ KONKURENTY!



Když tohle všechno shrneme, vládnoucí špioni Ruϟϟka sabotují Západ a navíc beztrestně okrádají své vlastní i cizí národy v takovém měřítku, že náprava katastrofální situace je už bez války nemožná… Křesťanský Západ by dnes mohly zachránit před marx-satanismem a jeho satanským islámem pouze popravčí čety. Teď jde ale o to, kdo z nás jim bude velet…



5 fází obrany křesťanské Evropy a lidské svobody uvedeno v odpovědi na otázku číslo 2.



6) Je vakcinace populace jedinou cestou, jak ukončit epidemii Covid-19? Souhlasili byste s povinným očkováním a zavedením covid pasu? 



Vzhledem ke všemu zde výše uvedenému je naše politická strana Volte Pravý Blok www.cibulka.net kategoricky proti očkování – které je jen další russkou bakteriologickou zbraní – i proti covid pasům. Naopak bychom proti covidu z ru ϟϟ kých válečných laboratoří, kterým dnes Ru ϟϟ ko tak úspěšně ničí celý svět – viz slavná kniha hlavy vývoje zbraní ru ϟϟ ké bakteriologické války Kena Alibeka BIOHAZARD , který přeběhl na Západ, vydaná i v češtině – nasadili běžně dostupné levné, vyzkoušené a účinné léky.



5 fází obrany křesťanské Evropy a lidské svobody uvedeno v odpovědi na otázku číslo 2.



7) Má Česko přijímat migranty?



Naše politická strana Volte Pravý Blok www.cibulka.net je přesvědčena, že současná III. světová anti-křesťanská válka 2011-2038, ve které zahyne třetina Lidstva, skončí jinak, než jak ji satanská Moskva a její islámští spojenci naplánovali a rozpoutali. Na konci této války na naší planetě nenajdeme ani jednoho marxistu a ani jednoho muslima. Proto nemá smysl muslimy přijímat, pokud se jimi nechceme nechat podřezat. Vládnoucí marx-satanisté jsou samozřejmě opačného názoru, protože ví, že se proti křesťanskému světu bez svých islámských spojenců neobejdou…



5 fází obrany křesťanské Evropy a lidské svobody uvedeno v odpovědi na otázku číslo 2.



8) Zadlužení Česka roste, je to správná cesta?



Naše politická strana Volte Pravý Blok www.cibulka.net už desítky let tvrdí – a máme to i přímo ve svém oficiálním názvu – že DOKONCE I TA NEJHLOUPĚJŠÍ HOSPODYNĚ DOBŘE VÍ, ŽE RODINA NEMŮŽE ŽÍT NA DLUH A PROTO SE SNAŽÍ SE SVĚŘENÝMI PENĚZI CO NEJLÉPE A CO NEJÚSPORNĚJI HOSPODAŘIT! POLITICI A NOVINÁŘI ZÁPADU TO ALE „NEVÍ“… MÍSTO ZODPOVĚDNÉHO HOSPODAŘENÍ S NAŠIMI PENĚZI BEZTRESTNĚ KRADOU PO MILIARDÁCH A NAŠE PENÍZE ZCELA NESMYSLNĚ ROZHAZUJÍ, STÁLE VYŠŠÍ ZADLUŽOVÁNÍ U RU ϟϟKÝCH DROGOVÝCH BANK PODPORUJÍ A TÍM CELÝ NÁŠ KŘESŤANSKÝ ZÁPAD V TICHOSTI LIKVIDUJÍ…!!!



DÍKY TÉTO BEZTRESTNÉ VLÁDNÍ KRIMINALITĚ VŠAK MÁME NA POČET OBYVATEL NEJVÍC MILIARDÁŘŮ NA SVĚTĚ, AGENTŮ KGB A GRU, A TO UŽ ZA PÁR LET PO 17. LISTOPADU 1989, KDYŽ JINDE TATO VRSTVA VZNIKALA PĚT GENERACÍ…



„Naši“ politici a novináři v žoldu ruϟϟkých KGB a GRU to ovšem „NEVÍ“ z úplně jiného důvodu, než je totální hloupost. To si máme jenom myslet, že všichni západní politici a novináři jsou NEúspěšnými absolventy pomocných škol! Pravda je trochu jiná.



Jejich marx-satanské Ruϟϟko vede proti křesťanskému Západu celosvětovou hybridní válku (2011-2038) – ve které zahyne 1/3 Lidstva. Proto každé STRATEGICKÉ vládní rozhodnutí umělých politických pseudo elit Západu v žoldu ruϟϟkých KGB nebo GRU je pro jejich vlastní národy z dlouhodobého hlediska likvidační.



5 fází obrany křesťanské Evropy a lidské svobody uvedeno v odpovědi na otázku číslo 2.



9) Jsou podle vás porušována lidská práva v Česku?



Naše politická strana Volte Pravý Blo k www.cibulka.net je přesvědčena, že marx-satanská totalita a ruϟϟká okupace nikdy neskončily. Pouze se zamaskovaly a skryly a svoje odpůrce likvidují fyzicky nebo existenčně mimo reflektory svých masmédií. Obracet se v těchto případech na policii nebo na naše „nezávislé“ soudy je ztráta času a peněz. Mluvím ze své vlastní zkušenosti, protože jsem to sám mnohokrát zkusil a ve všech případech vždy neúspěšně, stejně jako za nedávné komunistické totality a ruϟϟké vojenské okupace…



Proto je nutné změnit dnešní politický a masmediální otrokářský systém skryté totality a až k nepoznání zfalšovaných voleb, tedy systém, do kterého bez pozvání zevnitř nelze nikdy vstoupit, v otevřené systémy referend, přímé demokracie a odvolatelnosti politiků přímo občany, a to na všech úrovních, tak jak tyto systémy fungují už 800 let ve Švýcarsku a od roku 1911 ve 26 státech USA. Viz naše WWW.CIBULKA.NET + YOU TUBE .



5 fází obrany křesťanské Evropy a lidské svobody uvedeno v odpovědi na otázku číslo 2.



10) Co považujete za největší lež, která o vás kdy byla řečena či napsána?



Za prozatím největší lež považují tvrzení agentů vládnoucí ruϟϟko-české fízlokracie, že Petr Cibulka není pětinásobný politický vězeň komunistické totality a ruϟϟké vojenské okupace, jak tvrdí stránky naší politické strany Volte Pravý Blok www.cibulka.net, ale je to obyčejný kriminálník…



5 fází obrany křesťanské Evropy a lidské svobody uvedeno v odpovědi na otázku číslo 2.



11) Děláte něco konkrétního na obranu svobody projevu?



Za komunistické totality a ruϟϟké vojenské okupace – které trvají dodnes, protože komunističtí zločinci nebyli za svoje masové vlastizrádné zločiny nikdy potrestáni a zůstali naopak na svých místech, zatím co z ruϟϟké okupační armády odešli v roce 1991 pouze ti uniformovaní, zatím co všichni neuniformovaní ruští okupanti u nás na svých místech zůstali – jsem bojoval proti totalitě a okupaci vydáváním a rozšiřováním zakázané literatury a zakázaných hudebních nahrávek. Za to jsem byl komunisty opakovaně uvězněn.



Když jsem byl 26. listopadu 1989 popáté propuštěn z komunistického vězení, vydával jsem v rámci Občanského fóra tištěné protikomunisticky laděné necenzurované informační zpravodaje a letáky, což se vedení Občanského fóra vůbec nelíbilo a došlo ke střetu, známém jako spor Cibulka x Šabata, ve kterém ruϟϟko-česká marx-satanská fízlokracie zvítězila a já jsem byl poražen…



V roce 1991 jsme proto v Praze založili celostátní NECENZUROVANÉ NOVINY, napřed jako občasník, pak čtrnáctideník a nakonec jako týdeník, s nákladem několika desítek tisíc výtisků.



Protože jsme byli ostře kritičtí proti vládě polistopadového sametového komunismu, proti podvodné privatizaci veškerého státního majetku do rukou ruϟϟkých agentů, proti beztrestnosti předlistopadových komunistických zločinců i polistopadových komunistických privatizátorů a proti pokračující skryté totalitě, staronová post-komunistická státní moc se ze všech svých sil snažila naše NECENZUROVANÉ NOVINY zlikvidovat.



Absolvoval jsem v těch letech mnohonásobně více policejních výslechů a soudních procesů, než za ruϟϟké vojenské okupace. Zejména po tom, co se nám podařilo v letech 1992-93 zveřejnit seznamy cca 160.000 dodnes beztrestných důstojníků a udavačů komunistického Gestapa StB, kteří mají na svědomí statisíce lidí. Definitivně se jim podařilo naše NECENZUROVANÉ NOVINY zlikvidovat až v roce 2000, a to s pomocí mé tehdejší ženy, dnes známé policejní udavačky ing. Jany Hrbkové z Prahy.



Krátce po likvidaci NECENZUROVANÝCH NOVIN jsem založil jako jejich náhradu internetové stránky www.cibulka.net. Ty svým obsahem kopírovaly zlikvidované NECENZUROVANÉ NOVINY. Proto se staly objektem dalších likvidačních snah polistopadové skrytě totalitní státní moci. Jak je zde dobře vidět na naší rubrice AKTUALITY, v roce 2015 se vládnoucí fízlokracii podařilo provoz našich informačních stránek ukončit. Naše vynucené mlčení trvalo 2,5 roku. Nakonec se nám poštěstilo s pomocí Boží a všech jeho svatých provoz našich stránek obnovit, i když u jiného poskytovatele. Modlím se, aby to vydrželo co možná nejdéle.



Vedle toho jsem od roku 1997 rozesílal a dodnes rozesílám na stovky a později na tisíce až desetitisíce mailových adres politicky necenzurované mailové zpravodajství. Za to nám vládnoucí ruϟϟko-česká fízlokracie agentů KGB a GRU několikrát vymazala naše počítače a rovněž několikrát zablokovala rozesílání našich politicky necenzurovaných mailů, a to zcela bez ohledu na Listinu základních lidských práv, platnou Ústavu a zákony. Tyto problémy trvají s různou intenzitou dodnes…



Násilné ukončení provozu našich stránek www.cibulka.net jsem se pokoušel nahradit zveřejňováním politicky necenzurovaných video dokumentů na YOU TUBE – GOOGLE. Ty má bohužel pod svojí správou ruϟϟká špionáž GRU. Proto nám několikrát vymazali kompletní video stránky s mnoha sty dokumentů. Celkově se jednalo o cca 1500 vymazaných video dokumentů a ztracených několik let velice tvrdé práce… I přesto několik našich video stránek na YOU TUBE zatím ještě zůstalo.



Do masmédií ruϟϟkých KGB a GRU se už desítky let prakticky nedostanu a jiné zde zdá se nejsou. Pouze „veřejnoprávní“ Česká televize, po dvou našich žalobách, vytvořila pořad „Politické spektrum“, určený pro neparlamentní strany. Tam se cca 2x ročně na pár minut objevím. „Veřejnoprávní“ Český rozhlas, rovněž „věrný svým demokratickým tradicím“, se nezmohl ani na tohle…



Ze strany komerčních masmédií v rukou špionáže ruϟϟkého KGB nebo konkurenční a dnes dominující agentury špionáže ruϟϟkého GRU, což je dnes v masmédiích jediná skutečná názorová pluralita, je informační blokáda stoprocentní. A to i v období celostátních voleb, kdy tzv. „veřejnoprávní“ masmédia dávají neparlamentním stranám alespoň minimální šanci k veřejné prezentaci svých předvolebních politických názorů, aby se mohli voliči „správně rozhodnout“. Takhle se ale voliči správně rozhodnout nemohou, což je pravý smysl této téměř stoprocentní masmediální informační blokády neparlamentních politických stran, které jsou ovšem pro jistotu rovněž řízeny nejspolehlivějšími kádry ruϟϟké špionáže KGB nebo GRU…



Od sebe lze politické strany KGB nebo GRU rozlišit velice snadno i bez použití siderického informačního kyvadla. Politické strany, řízené agenty ruϟϟké špionáže KGB, vystupují velice ostře proti zločinům Bruselu, ovládaném konkurenční agenturou ruϟϟké špionáže GRU a jsou naopak velice tolerantní a plní porozumění k zločinům Moskvy, která je ovládána KGB. Politické strany, řízené ruϟϟkou špionáží GRU, jsou naopak poměrně kritické ke zločinům spáchaným Moskvou, tedy svými konkurenty z KGB, zatím co vůbec „nevidí“ zločiny páchané proti Evropě Bruselem, tedy agenturou ruϟϟké špionáže GRU.



Skrytá zákopová poziční válka mezi KGB a GRU je velice starého data. Konflikt pramení z toho, že KGB i GRU jsou si zajedno v tom, že Ruϟϟko má vládnout celému světu. Už cca 100 let se ale mezi sebou nemohou dohodnout, kdo z nich má vládnout Ruϟϟku.



5 fází obrany křesťanské Evropy a lidské svobody uvedeno v odpovědi na otázku číslo 2.



12) Pokud byste mohli změnit jednu věc na světě, co by to bylo?



Chtěl bych v současné III. světové anti-křesťanské válce 2011-2038 – do roku 2025 zatím stále ještě relativně „hybridní“ – zvítězit a porazit v ní nejenom vládnoucí satanisty, kteří tuto válku za vyvraždění či zotročení křesťanů s pomocí marxistů, muslimů a luciferiánů naplánovali a rozpoutali, ale i samotné luciferiány! Na takový obrovský úspěch a úplné vysvobození ale není bohužel Lidstvo ještě dost zralé a lze je velice snadno obelhat…



K tomuto úplnému vysvobození z počátku velice malé skupiny dojde až v roce 3797, po poslední světové válce lidské historie, kratičké válce, známé jako „Válka všech proti všem“, kterou nepřežije 82 procent Lidstva. Po této válce dojde k rozštěpení Lidstva na dvě základní rasy. Rasu Lidí Dobra, která má věčnou budoucnost a Rasu Lidí Zla, která věčnou budoucnost nemá.



Závěrečná fáze boje o naši planetu už bude – po našem návratu zpět do astrálních a duchovních světů, odkud jsme povstali – pouze soubojem bílých a černých mágů, který však už dnes stejně dávno probíhá. Zatím mají drtivou převahu ti černí, protože celé současné Lidstvo je tu více, tu méně černé a energie, které vyzařujeme, tomu odpovídají. To se ale bude postupně měnit, hlavně po skončení „Války všech proti všem“, když platí věčná moudrost, že cesta k tomu nejvyššímu je cestou očistného utrpení…



Tento souboj bílých a černých mágů nakonec povede k rozštěpení naší planety na planetu Dobra a na planetu Zla, v křesťanství nazývanou Peklo. Dobří i Zlí budou mít svoje vlastní oddělené planety. Tím pro Lidstvo skončí vývojový cyklus Země a vše se rozplyne v praláje.



Potom začne další vyšší vývojový cyklus Lidstva, a tak stále dokola, spirálu po spirále, stále výš a výš… Vývojový princip je prostý, ale má mnoho stupňů. Na každém vývojovém stupni se musíme mnohému naučit a mnohého se zbavit. Až se zbavíme všeho, co nás dnes charakterizuje jako lidské bytosti a osvojíme si kvality, které dnes charakterizují andělské bytosti, budeme připraveni vystoupit o jeden stupeň výš. A na vyšším andělském stupni se zase všechno opakuje, abychom se mohli na konci tohoto cyklu povznést na dnešní stupeň archandělů. A tak stále dokola, stupeň po stupni, výš a výš… Na konci posledního cyklu se už budeme skládat jen z vůle, moudrosti a nezištné lásky. Všechno ostatní při našem vzestupu postupně odložíme… Ale ani tím vývoj nekončí. Zde se však musíme zastavit. To je cesta poznání, určená pouze několika největším mudrcům Lidstva. Tradice hovoří o sedmi mudrcích, kteří jsou vždy na Zemi přítomni, mezi něž rozhodně nepatřím…



Díky zákonům karmy a inkarnací – kdy se v současné době inkarnujeme na naši planetu přibližně každých 600 let, jednou jako muž a příště jako žena, protože životní zkušenosti muže a ženy jsou značně rozdílné – se toho všeho naplno zúčastníme a před ničím z toho neunikneme. A to až do našeho definitivního vítězství, věčného života, kde není smrti, anebo definitivního zániku a rozplynutí…



5 fází obrany křesťanské Evropy a lidské svobody uvedeno v odpovědi na otázku číslo 2.



7 / ALIANCE NÁRODNÍ SIL



Odpovídala: PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., volební lídr ANS


.wp-duotone-filter-615d88d5879b5 img {
filter: url( #wp-duotone-filter-615d88d5879b5 );
}


















1) Co je vaším největším úspěchem a co byste rádi změnili?



To, že jsme od svého vzniku v roce 2018 dokázali zorganizovat funkční vlastenecké politické hnutí s jasným nekompromisním a plně resortním programem, které má zastoupení ve všech krajích. Zaplňujeme volné místo na české politické scéně – jsme konzervativní socialistický proud. Vzhledem k historii naší země je prakticky vyloučeno, aby autentický národní konzervativec neměl smysl pro socialistické hodnoty. ANS prosazuje ochranu tradičních civilizačních a přirozených hodnot – tedy tzv. hodnotový konzervatismus. Jde o návrat k osvědčeným hodnotám minulosti (což je konzervatismus) a to znamená i o návrat k sociálním výdobytkům socialistického hnutí zčásti dosaženým již před více než 100 lety, které však po roce 1989 neustále likvidují tzv. neoliberálové.



2) Má ČR přijmout euro?



V žádném případě. To by byl definitivní konec naší suverenity.



3) Má ČR vystoupit z EU?



Okamžitě! Podle všech analýz vnějších a vnitřních bezpečnostních hrozeb je největším ohrožením naší existence právě Evropská unie. EU má ve všech smlouvách (od počátku svého vzniku) stanovenou nadřazenost nadnárodních hospodářských kartelů nad národními státy! EU vyžaduje nadřazenost legislativy EU na národní legislativou. EU ovlivňuje všechny segmenty našeho života (školství – inkluze, zdravotnictví – očkování, zemědělství – platí nám za neoseté plochy a za likvidaci stád, průmysl – jsme pouhou montovnou, což je výhodné pro nadnárodní korporace, ale ne pro národní ekonomiku atd.). Do EU dáváme komplexně 5x více, než z ní dostáváme. Jsme krmelcem Evropské unie! Podle J.P. Morgan jsme byli zařazeni mezi rozvojové země, které dodávají jen suroviny bez přidané hodnoty a levnou pracovní sílu.



4) Jste pro legalizaci drog?



Ne. Drogy jsou absolutní destrukcí společnosti – vždy tam, kde je snaha ji rozbít, tak se zvažuje otázka jejich legalizace.



5) Jaký máte názor na Covid-19 a probíhající opatření. Udělali byste nyní něco jinak?



Covid je záminkou pro totální globální reset lidské společnosti. Testování, očkování, lockdowny a další opatření nemají se zdravím nic společného – naopak lidem ubližují. Pandemii de facto nevyhlásila WHO, ale WEF (Světové ekonomické fórum)! Okamžitě bychom odstoupili od všech smluv, které nutí naší zemi hrát falešnou covid – frašku.



6) Je vakcinace populace jedinou cestou, jak ukončit epidemii Covid-19? Souhlasili byste s povinným očkováním a zavedením covid pasu? 



Nejedná se o vakcínu, ale o podávání experimentální látky na genové bázi. Tento experiment má být dle EU ukončen v roce 2023, 2027 a 2030. Všechny vládní kroky související s požadavkem na vakcinaci jsou protiprávní a protiústavní! V žádném případě nesouhlasíme se zavedením covid pasu, který nemá se zdravím vůbec nic společného, ale je jedním z kroků k totální fyzické a psychické kontrole lidí.



7) Má Česko přijímat migranty?



V žádném případě! To, co se nyní označuje pojmem „migrace“ nemá s klasickou migrací vůbec nic společného, ale jedná se o strategicky řízenou migraci a nátlakovou migraci, která je organizována, placena a logisticky zabezpečována samotnou EU – viz dokument OSN: „Migrace k náhradě původního obyvatelstva“ – pod záminkou potřeby posílit pracovní síly v průmyslu náhradou za stárnoucí evropskou populaci. Strategicky řízená migrace je používána jako zbraň. Tento druh migrace má charakter dlouhodobého a pečlivě „inženýrsky“ připraveného projektu náhrady původního obyvatelstva a zabrání území.Kde ale pak bude žít my – původní obyvatelé?



8) Zadlužení Česka roste, je to správná cesta?



Zadlužování je cesta do pekel, skrze níž se stáváme otroky. Je třeba hledat příčinu problému, a ne, které daně budeme zvyšovat nebo snižovat a kolik si budeme půjčovat.



Náš systém je nastaven tak, že nedaníme práci z reálného výrobku u nás spotřebovaného! Přestali jsme provádět práce, které bychom v naší zemi zvládli. Jsme jen montovnou cizích firem a levnou pracovní silou. Státní správa přichází o daně ze skutečně kvalifikované práce a následné daně z těchto zisků!



Jsme v situaci, kdy – obrazně řečeno – diskutujeme o domě s otevřenými okny a diskuze se vede jen o tom, že když zavřeme radiátory v kuchyni, mohli bychom získat vyšší teplotu v předsíni. Celé je to ale špatně! Je třeba zavřít okna a teplo se pak dostaví. Musíme okamžitě vystoupit z EU a zavést jiný ekonomický model než liberální kapitalismus – jinak se nic nezmění. Když vystoupíme z EU, tak si můžeme sami udělat pořádek a zjednodušit s


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden