Pfizer investuje 43 miliard dolarů do nákupu americké firmy specializující se na rakovinu
RSS

Pfizer investuje 43 miliard dolarů do nákupu americké firmy specializující se na rakovinu

Velmi chytrá strategie: nejprve způsobit doslova pandemii rakoviny a pak investovat do její léčby. Podobný systém již nějakou dobu farmaceutické giganty provozují, přičemž nejžalovanější ze všech – Pfizer – má vyzkoušené, že jim projde jakkoli smrtící „lék.“
Buď zaplatí zanedbatelnou pokutu nebo – jako v případě covid injekcí – se předem od jakékoli zodpovědnosti smluvně oprostí.
Jedním z nejčastějších vedlejších účinků genových mRNA injekcí je mimo jiné i rakovina , což znamená, že v nejbližších letech bude obrovská poptávka po léčbě této nemoci. Tak proč toho nevyužít?
Nyní, když plandemie skončila, chce Pfizer vložit své miliardy do onkologie. Protože právě tam americká společnost zjevně cítí bohaté zisky. Covidové injekce  jsou podezřelé ze zvýšení rizika rakoviny, což samozřejmě Pfizer věděl v době, kdy uplácel politiky a rádoby odborníky aby genové jedy doporučovali..

S injekcemi mRNA se již nedají vydělat žádné další peníze, takže je důležité zavést nové zdroje příjmů. Americký farmaceutický gigant Pfizer proto nyní chce investovat do onkologie. A díky ziskům z Covidu je dost peněz.
Společnost chce uvolnit 43 miliard dolarů (asi 40,1 miliardy eur), aby koupila americkou biotechnologickou společnost Seagan, která vyvinula některé slibné léčby rakoviny. Jak Financial Times , tak  Wall Street Journal  o těchto plánech informují.
Seagan je v současné době vyhledávanou společností. Podle Financial Times projevila o Seagan zájem americká farmaceutická společnost Merck & Co již v loňském roce. K dohodě však nedošlo.
Nyní plánuje nákup Pfizer. A nemusí se starat o peníze. Vakcína proti covidu přinesla bohaté zisky a otázkou odpovědnosti za vedlejší účinky terapie mRNA se nemusí zabývat, neboť ji již převzali přímo zákazníci (jednotlivé země).
Generální ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla řekl Wall Street Journal:
„Onkologie zůstává největším motorem růstu v globální medicíně a tato akvizice posílí pozici společnosti Pfizer v této důležité oblasti a významně přispěje k dosažení krátkodobých a dlouhodobých finančních cílů společnosti Pfizer.“ Úřady však nákup ještě musí schválit.

Zájem společnosti Pfizer o nový trh pravděpodobně není náhodný. Kvůli nedostatečně testovaným vakcínám se zdá, že výskyt rakoviny výrazně vzrostl, pravděpodobně v souvislosti s podáváním genových injekcí, které nebyly testovány na dlouhodobé vedlejší účinky.
V poslední době se projevil jasný nárůst rakoviny prostaty, rakoviny prsu, rakoviny gastrointestinálního traktu, rakoviny plic a rakoviny krve.
Souvislost s rakovinou a covid injekcemi již prokázalo i několik studií. Například studie vedené japonským výzkumníkem Manami Tabnakou, zjistila, že vyléčeným pacientům s rakovinou se po očkování nemoc okamžitě vrátila. Totéž potvrdily i některé další studie.
To, že se Pfizer nyní chce prosadit v onkologii, však samozřejmě nemá sloužit ani tak k omezení škod jako k dalšímu lukrativnímu výdělku této zločinecké firmy.
Nedávno generální ředitel společnosti Moderny Stéphane Bancel také přinesl do hry použití injekce mRNA proti infarktu. Zde je pro změnu třeba připomenout, že zánět srdečního svalu, žilní trombóza a srdeční záchvaty patří také mezi vedlejší účinky, které byly často hlášeny u injekcí mRNA…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Pfizer investuje 43 miliard dolarů do nákupu americké firmy specializující se na rakovinu se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden