Kdo nám přinese skutečnou změnu?
RSS

Kdo nám přinese skutečnou změnu?

NIKOLA BORNOVÁ
Sobotní demonstrace probíhala podle očekávání. Řečníci přednesli rozumné věci, lidé si zaskandovali, všude vlály české vlajky a Češi ukázali, že nejsou pasivní gaučáci, za které nás považují „naše“ falešné a nečeské elity. Prostě máme jen mnohem delší zápalnou šňůru. A to je ve většině případů spíš výhoda, protože je složitější nás zmanipulovat k nějaké šílené nebo násilné akci.
Podle očekávání tam také proběhly plánované provokace Ropušanovo gestapa. V první řadě proběhla jakási  podivná fackovačka . Neznámý demonstrující (kódové jméno „Červená Vestička“) stál na silnici před muzeem, schválně blokoval provoz a jakoby na někoho čekal. Všechna auta ho normálně objížděla, ale pak před ním náhle zastavilo luxusní auto ( Mazda MX-5 RF  cca za mega) s poznávací značkou ze západní Ukrajiny. Z auta vyskočil chudý ukrajinský uprchlík, který byl na první pohled velmi vděčný za český azyl a podporu, protože začal Červené Vestičce okamžitě nadávat. Zlý  pro-ruSSký  demonstrant  si to nenechal líbit a na Ukrajince na oplátku zaútočil pěstmi. Proběhla podivná krátká potyčka, kterou roztrhly pro změnu žluté vestičky. Ukrajinec jak na povel nasedl do auta a beze slova odjel. Podivné. Byla to záměrná provokace, aby se mohl Ropušan odvolávat na „agresivní demonstrující“ nebo to byl opravdu jen náhodný střet, protože všichni už tu mají z toho našeho ráje nervy nadranc? Nevím, ale moje tykadélka u toho videa podezřívavě vibrují.
To ten druhý incident byl mnohem jasnější. Před Národním muzeem se po ukončení demonstrace schromáždila skupina, která opovážlivě požadovala odstranění obří ukrajinské vlajky z průčelí budovy. Opakuji,  požadovali odstranění  obří  vlajky cizí země z ČESKÉHO Národního muzea . Naše vlastní česká vlajka přitom na našem národním klenotu ani není, je tam jen ta ukrajinská. Není to trochu čudné? Dokázalo by něco ještě jasněji vysílat fialový signál „ už vám tu nic nepatří, vy česká zblba, mua ha ha! “. A není to náhodou i přestupek, vyvěšovat cizí státní vlajky na významné budovy bez přítomnosti vlajky české? Ale kdo by si dnes dělal starosti s nějakými blbými zákony, že? Ha ha! Nedodržování zákonů a ústavy naší protektorátní vládou a cizáckými neziskovkami prostě vykompenzujeme tím, že naopak u českých „flastenců“ budeme právo aplikovat desetkrát přísněji a vydávat  drakonické tresty  za nepodstatné blbosti nebo za ideo-zločiny. Hotovo – stejně jako u průměrné mzdy to pak dohromady vyjde průměrně spravedlivě!
Vchod do našeho ukrajinizovaného Národního muzea během protestů samozřejmě blokovala tlupa těžkooděnců. Část protestujících na ně rozčíleně křičela, ať tu cizí vlajku z našeho národního symbolu stáhnou a dají tam vlajku naší, českou. Nic víc se tam vlastně nedělo. Tedy krom  podivného tlouštíka v policejní uniformě  a s rouškou přes tlamičku, který pobíhal za těžkooděnci a rozdával instrukce jak zkušený divadelní režisér. V jednu chvíli je na videu vidět, jak tenhle policejní rejža těžkooděncům ukáže na několik poklidně stojících demonstrantů, vydá povel (zřejmě něco jako „ Broku, Azore, trhej! “) a obránci jediného správného myšlení vyběhnou louskat hlavy protestujících jak kokosové ořechy.
Ministr propagandy Ropušan pak svoji verzi tohoto incidentu využil k vyprávěnce o „agresivních demonstrantech“, kteří se snažili málem podpálit a rozbořit Národní muzeum a přitom nesmírně agresivně napadli chudáky nechráněné těžkooděnce. Ropušan prý se svolavateli demonstrace kvůli tomu strašlivému incidentu, srovnatelnému se shozením humanitární atomové bomby na Hirošimu, nebude mít naprosto žádné slitování! To by tak hrálo, aby si Češi mohli jen tak bez dovolení agresivně postávat před Národním muzeem! A nikdo tu nebude agresivně mlátit policisty obličejem do zranitelných kolen a napadat jemné policejní pěsti svým nenávistným bříškem!
Další libovkou byla přítomnost několik „úplně pravých demonstrujících“, kteří čirou náhodou šijí u toho samého krejčího a nakupují boty u toho samého ševce. Skoro jako kdyby to oblečení nekupovali, ale nafasovali v práci, ha ha! Oba tito pánové měli také shodou okolností na oblečení jasně umístěné ruské vlajky a znak části ruské armády Z.

Obě tyto “prorusky“ vyšňořené modelky popocházely na demonstraci z místa na místo skrz celý dav a vůbec je nezajímalo, co se říká na pódiu. Vždy se ale čirou náhodou připletly před fotoaparáty a kamery a natočily se tak, aby byly jejich druhotně proruské znaky dobře vidět. Asi jim nevyšla kariéra modelek a tak si své dětské sny splnily alespoň u policejního útvaru. Tedy pardon, to samozřejmě nebyli nasazení Ropušanovo lidé, koho by něco takového vůbec mohlo napadnout! Byli to samozřejmě RuSSácký trollové, které platí přímo Putin. Jako vždy! Zlý Putler oba tyto kremelské šváby vyslal na demonstraci, aby svými nášivkami zdezinformovali myšlení deseti miliónů Čechů k slepé podpoře krvelačného a naprosto nedemokratického ruSSáckého systému. Tak! Úplně jsem cítila, jak ze mě ty dvě nášivky dělaly kremelskou filcku, ale stačilo se třikrát pomodlit ke svatému Havlu a vykloktat si Českou televizí a už zas mírumilovně prahnu po genocidě toho špatného etnika. Omlouvám se za to první prokremelské zhodnocení, to mi jen tak uklouzlo, mí drazí Čeští Elfové a milá ideo-policie!
Našli jsme konečně lídra-zachránce?
Tak tohle byla demonstrace „proti chudobě“, která se vlastně až tak moc netýkala tragické války USA proti Rusku, která se odehrává na území Ukrajiny za využití ukrajinských těl a krve. Celý protest se spíše týkal šíleného směru, který nastavila Fialova vláda a který naši zemi devastuje hůř než outfity módní ikony Evy Holubové (a to je pořádně těžký kalibr!).
Ráda bych ale na konec přidala názor, který možná podráždí část čtenářů, i když to určitě není mým cílem.
Současná doba je odporná – naše země se rozpadá a naše „elity“ už zcela veřejně podporují fašismus (tedy banderovce). Výzvy k míru a přátelství jsou považovány za nepřípustnou agresi („míroví štváči“? Co to, kudla, je?!). Vláda nás záměrně žene do cizí války za cizí zájmy. Jsme devastováni nesmyslnými sankcemi, které ubližují jen nám samotným. Prase Pavlík z Řiťoryjí beztrestně rozhlašuje, že by se měly Čechům podřezávat děti. Hlavní zprávy jsou už čistý proud sofistikované propagandy. Národ je záměrně poštváván proti sobě za použití špičkových psychologických zbraní. Do lidí se masově vstřikuje jed neznámého složení. Svoboda slova mizí. 55% lidí se bojí vyjádřit svůj názor. Mladí jsou díky mnoha vlivům čím dál tím méně plodní a navíc jsou vychováváni k nenávisti sebe samých a k naprostému pohrdání svými rodiči, prarodiči i předky obecně. A tak dále. Prostě, hnus, hnus a navrch ještě špetka plesnivého humáče.
Všichni lidé s fungujícím myšlením ví, že  takhle to prostě dál nejde . Tímhle způsobem náš národ zanikne. Tím nemyslím, že bychom jen byli tiše asimilováni do Německa, ale že prostě vymřeme, jak ty slavné zdebilněné myši v Calhounově experimentu! Musíme s tím něco udělat. Není jiná cesta.
A k tomu potřebujeme víc bojovníků a bojovnic, kteří nás z tohohle odporného hnisu pomůžou vyvést. Hodně lidí teď tedy upírá velké naděje k novým ikonám odporu proti zrůdnému systému. Například i k Jindřichu Rajchlovi – tedy k právníkovi a aktivistovi, který svolal tu poslední demonstraci na Václavském náměstí.
Jindra Rajchl pomáhal řadě lidí, které se snažil náš loutkový systém zničit pomocí znásilňovaného právního systému. Bojoval proti covidismu. Spoluzaložil také „právnickou“ politickou stranu PRO, která má ve volbách velkou šanci překonat zákeřnou hranici 5%. Na rozdíl od minimálně 180 z 200 členů v té naší nesmyslně velké posranecké sněmovně je navíc jasně pročeský. A já osobně mu jeho vlastenectví věřím. Také nemám sebemenší problém s tím, že se Rajchl už už vidí v roli premiéra. V téhle pozici by přece měl největší šanci něco aspoň trochu ovlivnit, takže považuji za nesmysl mu tužbu po premiérském křesle vyčítat. Chová se logicky.
Protože ale nejsme nemyslící hysterky z pražské kavárny, ale normální lidé s mozkem , tak máme povinnost ten orgán i používat (mluvím pořád o mozku!). A to i k tomu nepříjemnému kritickému myšlení a k objektivnímu hodnocení slov i činů všech bez výjimky. I těch, co jsou aktuálně zrovna favoriti – bylo by hloupé opět propadnout přehnaným falešným nadějím nebo se ZNOVU nechat napálit.

V první řadě připomínám – pan Rajchl je bojovník, ale je to jen jeden člověk. Skutečná změna vždycky byla, je a bude hlavně na nás – na každičkém z nás! V druhé řadě si také nesmíme pana Rajchla nějak idealizovat (a to asi bude ten nepopulární názor).
Podle mého názoru by jednou ze zásadních vlastností lidí, kteří nás pomohou vyvést z aktuálního hnisajícího vředu dekadentní společnosti, měla být co největší objektivita a férový přístup ke všem stranám. Nesmí se chovat jako fotbaloví fanoušci, kteří si předem vyberou jednu stranu a té nekriticky fandí.  Budoucí premiér a ministři by měli vést naši krásnou zemi a šikovné lidi do statusu neutrální země, která bude přátelským přístavem pro jednání všech znesvářených stran .  Jsme ve středu Evropy, jsme západní Slované se silnou příměsí germánské krve i kultury a tak máme ve všech směrech dokonalou pozici být rozumným středem . Máme na to být mírovou a klidnou zemí, ve které by Západ i Východ mohli bezpečně vést obchodní i politická jednání a kde lidé nebudou tlačeni do nenávisti k vybraným etnikům nebo státům.
A tohle podle mého názoru Jindřich Rajchl moc neplní. Ano, je pročeský, ale v řadě proslovů také dával poměrně jasně najevo názory, které považuji za poměrně…mimózní. Například „zatím“  nechce odejít z EU . Podle něj jen stačí vyměnit šíleně zkorumpované vedení a můžeme v téhle organizaci dál zůstat. To je ale s prominutím naprostá kravina – EU už proste  nejde  zreformovat, to je dětinská fantazie.  Tu zoufalou korupci a aktivistické šílenství v ní neudržuje jen dosazené vedení, t u  udržují  v chodu  doslova desetitisíce zaměstnanců EU . Nemůžete vyměnit polovinu Bruselu za normální lidi, to už prostě není možné! Jediná možnost je z EU utéct, než nás úplně zadusí. Jediná další možnost je v ní zůstat a společně s ní brutálně zkrachovat, podobně jako zkrachovala Sovětská Unie. Jiná možnost prostě není.
Pan Rajchl také opakovaně dokazuje, že je dost silně protiruský a naopak nadšeně proamerický. Po té demonstraci to vlastně vypadá, že jeho jedinou starostí je, aby  neustále dával jasně najevo , jak je proti Rusku a proti Putinovi. Tím ale přistupuje na deviantní hru hlavních médií i našich politických loutek, že jediný povolený postoj je jak kolovrátek opakovat jaký je Putin agresor a diktátor a jak Rusko nepatří mezi civilizované země. I zdravě neutrální postoj je teď považován nepřípustný, což je proti všem zásadám diplomacie i zdravého rozumu.
V žádném případě tím neříkám, že by měl být lídr naší země naopak proruský a protiamerický, to ani náhodou! Opakuji, že  po kud má být naše země úspěšná a přežít, měla by se snažit o maximální neutralitu!  Tedy ani hystericky proruský, ani agresivně protiruský. Ani proamerický, ani protiamerický. Hodnotit jen jednotlivé akce a neodsuzovat celý národ. A tak dále.
Opakuji, že jsme uprostřed Evropy a jsme velmi kreativní a pracovitý národ – my potřebujeme racionálně a přátelsky spolupracovat se všemi stranami. A to  především s Německem a s Ruskem, protože na obou stranách silně závisíme a všichni můžeme ze vzájemné přátelské spolupráce hrozně moc získat . Právě o tohle mimochodem v aktuální válce na Ukrajině z velké části jde – pro davoské elitáře z USA je noční můrou zlepšující se spolupráce mezi Ruskem a Německem. I proto před časem vyhodili do vzduchu Nord Stream. I proto třicet let převychovávali Ukrajinský národ zpět k uctívání fašouna Bandery a pak Ukrajince nemilosrdně použili jako beranidlo proti Rusku. Ve výsledku to znamenalo jen strašlivé množství mrtvých a nevyhnutelné zničení Ukrajiny. A je jedno jaký na to máte názor – Ukrajina jako stát v původní podobě prostě skončila. A globální parazité (aktuálně sídlící hlavně v USA) se nebudou rozpakovat použít pro stejný účel i nás, Poláky a Slováky. Tedy pokud se necháme zdebilizovat podobně jako velká část Ukrajinců. Pošlou nás „na Rusa“, podle stále stejného „Drang nach Osten“, tedy věčného tažení proti Východu a snahy o jeho totální zničení, vydrancování a o genocidu Slovanů, kterou to vždy končí. Utopí nás v naší vlastní krvi a úplně rozjebou celý náš stát, pokud se nestaneme neutrální zemí.
Mrzí mě i Rajchlův rozkol s druhým velmi úspěšným a pracovitým svolavatelem demonstrací, budhistou Láďou Vrábelem. Ten je víc idealistický, chtěl by ten shnilý systém opravdu změnit a ne ho jen zkusit přesměrovat lepším směrem, ale v základu mají oba stejný cíl – vrátit do naší země svobodu, zdravý rozum a prosperitu. Je hrozně smutné, že se zrovna tihle dva navzájem tak atakují, místo aby se spojili. (Kdo je větší viník jejich rozporů nebudu komentovat, protože to nevím.)
Je tu samozřejmě i možnost, že je Rajchl mazaný lišák a jeho nadšená pro-americkost, podrážděná proti-ruskost a nepochopitelná víra v reformovatelnost EU je jen součástí chytré politické hry, jak proniknout i k částečně zfašizované části společnosti (ke které opravdu proniká, nedávno jsem si to s někým potvrdila!). Pokud ale jeho neustále vymezování se proti zemím na východ od nás není jen chytrá maska skutečně objektivního člověka, tak pan Rajchl opravdu není tím „velkým zachráncem“, který nás vyvede ze současného marasmu. Pokud by takový Rajchl opravdu v budoucnu nahradil Fialu, tak jen vyměníme ty současné fašounky za člověka, který bude dělat podobnou chybu a bude věřit té samé skupince prolhaných hajzlů. Jediný rozdíl bude, že na nás Čechy nebude házet takový bobek jako ti současní lidojedi, kteří podle všeho jen doufají, že si co nejvíc nakradou a pak včas utečou někam za oceán.
Takže – bylo by to s Rajchlovo stranou u kormidla lepší? Skoro najisto ano. Po pravdě – skoro cokoli by bylo lepší než ta současná skvadra prolhaných psychopatů, kteří jen slouží cizákům, pomáhají rozkrást zbytek naší země a dočasně si užívají svoji moc. Ale zatím nemám pocit, že by to měla být nějaká zásadní změna. Dokud budeme v EU a NATO, budeme jen bezvýznamná figurka na šachovnici – malý peon, který bude v příhodnou chvíli obětován.
Jen jsem tím celým chtěla upozornit, ať si ani od Rajchla a jeho kolegů z PRO neděláme až přílišné naděje, protože už nyní vysílají dost varovných signálů. Vzpomeňte si třeba, jak současný premiér Ukrajiny…pardon, České republiky Fiala před lety tepal EU nebo masovou migraci a jak otočil o 180 stupňů po svém zvolení.
Takže podporovat PRO a Rajchla? Určitě ano! Podporovat je nekriticky a věřit jim, že udělají zásadní zlom ve směřování naší země do úplné zadele? Zatím spíš ne.
Zůstaňte bdělí!
 
bornova.pub
The post Kdo nám přinese skutečnou změnu? first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden