Europoslanec v debatě o největším korupčním skandálu: „Spalují se miliardy vakcín, nikdo je nechce“ (video)
RSS

Europoslanec v debatě o největším korupčním skandálu: „Spalují se miliardy vakcín, nikdo je nechce“ (video)

Nedávno se na půdě europarlamentu probírala takzvaná „covidová zpráva.“ Ve svém shrnutí covidového období se zástupci EU neštítili uvádět dnes již prokázané lži (více jste si o covidové zprávě EU mohli přečíst již zde) , ale také zcela zatajili jasnou korupci, která nákup genových injekcí zřejmě doprovázela.
Především je zde třeba zdůraznit, že o skutečné vyšetřování stran komunikace šéfky EK Lejnové a šéfa Pfizeru Bourly nebyl vůbec zájem. Utajované SMS, které si oba mezi sebou posílali, zůstávají i nadále tajnými a zřejmě neméně zkorumpovaní členové covidové komise v závěrečném shrnutí „covidového období“ o této podivné komunikaci neuvedli ani – byť jen okrajovou – zmínku.
Zřejmě i tento fakt vedl k proslovu chorvatského europoslance, na který se můžete podívat ve videu níže…
„Jsme svědky spalování miliard dávek takzvaných covidových vakcín po celém světě, které už nikdo nechce,“ řekl chorvatský europoslanec Mislav Kolakušic tento týden v Evropském parlamentu.
„Z peněz daňových poplatníků se spalují miliardy eur a nikdo se občanů na nic neptal, když byly tyto vakcíny zakoupeny,“ zdůraznil. „Nikdo nežádal o povolení, ani my zástupci, kteří jsme byli zvoleni občany, abychom chránili jejich zdraví a jejich majetek.“

 
Europoslanec Kolakušic vysvětluje, že by bylo lepší spálit dávky genových přípravků předtím, než  tyto  experimentální „vakcíny“ vstříkli lidem a tím by zachránili život a zdraví mnoha lidí, kteří byli často nuceni k injekcím.
Poslanec Evropského parlamentu také pokáral ostatní poslance za jejich nedostatek snahy v tomto směru v době, když byly poprvé zavedeny injekce genové terapie.
Dotkl se také jasné korupce šéfky EK:
„Zakoupení 4,6 miliardy dávek pro 360 tisíc dospělých občanů EU, bylo provedeno tajně a pomocí utajovaných SMS, což ukazuje na největší korupční skandál v historii EU,“ řekl.
„Jednalo se o kontrakt za 71 miliard eur mezi von der Leyenovou a Bourlou, šéfem Pfizeru, který je již z USA velmi dobře znám korupcí,“ dodal na závěr europoslanec…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Europoslanec v debatě o největším korupčním skandálu: „Spalují se miliardy vakcín, nikdo je nechce“ (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden