VIDEO: Šokující nahrávka zachycuje zmlácení českého žoldáka Matouše Bulíře dosud neidentifikovaným, ale zjevně duševně vyšinutým Ukročechem z řad českých a fanatických bojovníků na Ukrajině! Na útočníka již padlo trestní oznámení a další budou přibývat! M
RSS

VIDEO: Šokující nahrávka zachycuje zmlácení českého žoldáka Matouše Bulíře dosud neidentifikovaným, ale zjevně duševně vyšinutým Ukročechem z řad českých a fanatických bojovníků na Ukrajině! Na útočníka již padlo trestní oznámení a další budou přibývat! M

VIDEO: Šokující nahrávka zachycuje zmlácení českého žoldáka Matouše Bulíře dosud neidentifikovaným, ale zjevně duševně vyšinutým Ukročechem z řad českých a fanatických bojovníků na Ukrajině! Na útočníka již padlo trestní oznámení a další budou přibývat! Matouš Bulíř doplatil na mediální konflikt s českým europoslancem, když odhalil korupci a nedostatečné zásobování v ukrajinské armádě, kde západní techniku dostávají jen elitní ukrajinské a žoldácké jednotky, nikoliv mobilizované maso házené Kyjevem do ruského masomlýnu na Donbasu v první linii!
Redakce Aeronetu získala exkluzivně dosud nejvýbušnější nahrávku z konfliktu na Ukrajině, která zachycuje vztahy a chování mezi českými žoldáky na Ukrajině. Český žoldák Matouš Bulíř byl surově zmlácen jiným českým žoldákem za slova pravdy. Naše redakce již poskytla nahrávku ruským médiím, aby i v Rusku lidé na vlastní oči viděli, co se děje mezi českými žoldáky ve chvíli, kdy jeden z nich najde odvahu a začne mluvit pravdu o konfliktu na Ukrajině.
Český žoldák Matouš Bulíř natočil před pár dny šokující video a vzkaz, který jsme publikovali [ 1 ] na Aeronetu. Jednalo se o výzvu redaktorovi serveru Manipulatori.cz Janu Cemperovi a českému europoslanci za KDU-ČSL Zdeňku Zdechovskému, aby se přijeli podívat na Ukrajinu a viděli, s čím Ukrajinci bojují na frontových liniích. Krátce po publikování videa na našem serveru jsme začali dostávat do redakce informace, že na Matouše Bulíře přišla “objednávka” od nejmenované osoby z Bruselu, aby prý “dostal za vyučenou” za to, že mluví špatně o západní vojenské pomoci Ukrajině.
document.createElement('video');
https://aeronet.news/wp-content/uploads/BulirAttacked.mp4
Ta se podle něho nedostává na čelo frontových bojů a k ukrajinským jednotkám. Europoslanec Zdechovský začal Bulíře obviňovat, že na Ukrajině nikdy nebojoval, a že videa z Ukrajiny, která Bulíř nahrává na Facebook, jsou prý točená na zahradě v Čechách. Tyto lži o Bulířovi vedly podle všeho k brutálnímu útoku na Matouše ze strany dalších českých dobrovolníků, což zachycují dvě důkazní nahrávky v podobě audia a videa.
Matouše Bulíř byl surově zmlácen neznámým českým žoldákem, po jehož identitě již kromě naší redakce pátrají i české orgány vyšetřování. Zjevně duševně vyšinutý Ukročech začal nejprve Matoušovi sprostě nadávat a nakonec jej fyzicky napadl, povalil ho na zem a začal ho tlouct do obličeje. A to pouze za to, že Matouš řekl pravdu, jak to vypadá na ukrajinských pozicích mobilizovaných branců.
AUDIO: Nadávky na Bulíře od vymletého pro-ukrajinského fanatika
Neidentifikovaný útočník mu v audio nahrávce vyčítá, že neříká pravdu, že oni přece mají západní techniku, mají auta Bradley, mají americké houfnice M-777, mají i terénní auta Humvee z USA, takže proč prý Matouš lže o tom, že Ukrajinci na frontě nic nemají? Jenže Matouš popisoval svojí jednotku, u které sloužil, jednotku mobíků a branců, nikoliv žoldácký útvar nebo ukrajinský elitní batalion. Západní techniku dostávají pouze žoldácké útvary na Ukrajině, obvykle pod polským vedením, ke kterému jsou připojeni vybraní ukrajinští vojáci a specialisté. A druhou skupinou, která dostává západní vybavení jsou útvary Azov a Aidar.
https://aeronet.news/wp-content/uploads/BulirAudioFinal.mp4
K vojákům z řad mobilizovaných Ukrajinců se nic z tohoto nedostane, což potvrzuje nejen Matouš Bulíř, ale i tisíce a tisíce zajatých Ukrajinců, kteří se vzdávají ruským vojákům a ti u nich nachází jenom to, o čem mluvil Matouš Bulíř, to znamená nachází u nich Kalašknikov, prázdné zásobníky a výstroj, kterou si museli sami koupit. Taková je pravda a realita.
Matouš za toto pravdivé svědectví byl zmlácen, a to nikoliv Ukrajinci, se kterým bojuje bok po boku, ani Wagnerovci ho nezmlátili, ne. Zmlátil ho nějaký vymletý Ukročech , který moc dlouho poslouchal propagandu České televize o Ukrajině a o západní pomoci. To je největší ostuda českého národa. Češi se mlátí mezi sebou na Ukrajině kvůli pravdě, kvůli pravdivému svědectví, které se někomu nehodí do krámu.
Nenávist k Rusku za rok 1968 je konceptuální omyl, jako nadávat na zemskou gravitaci za kovadlinu spadlou na palec nohy
Matouš Bulíř je vlastenec, ale konflikt na Ukrajině konceptuálně nepochopil a jeho anti-ruské postoje vychází z ideového základu nenávisti k Rusům za okupaci z roku 1968, což je v českém národě prubířský kámen konceptuální gramotnosti. Srpen 1968 byl důsledkem vnitrostranického puče uvnitř KSČ, kdy část Ústředního výboru strany nesouhlasila s přechodem od budování socialismu k tržnímu kapitalismu podle modelu Titovy Jugoslávie a rozhodla se napsat zvací dopis pro vojska Varšavské smlouvy. V roce 1968 nechtěla většina ČSSR kapitalismus, chtěla pouze socialismus s lidskou tváří, což byl krycí mechanismus pro model Titova státu v Československu.
Napadení Matouše Bulíře Tedy volný trh a svobodné podnikání, se státním monopolem na energetiku, těžký průmysl a některé další vybrané úseky průmyslu. Tento model byl chystaný Dubčekovou vládou pro první polovinu 70. let. Jednalo by se o model transformace ke kapitalismu, ale pozvolnější cestou než byla ta, která přišla po roce 1989. Sověti s Varšavská smlouva si nedovolili vtrhnout do Československa bez podpory velké části vládnoucí partaje, tedy KSČ.
Pokud by strana byla v reformách země jednotná, k invazi Varšavské smlouvy by nikdy nedošlo. Za rok 1968 a jeho nezvládnutí si Čechoslováci mohou sami a kdo to nepochopí, bude odvozovat nenávist k Rusku za rok 1968, namísto kritiky do vlastních řad, do řad národa, který udělil KSČ vedoucí úlohu ve státě a část té strany se vzbouřila proti kapitálu, protože chtěla budovat komunismus.
Bojuje za Ukrajinu, ale zmlátili ho za jeho chybnou ideologii
Přestože Matouš má pokřivený pohled na příčiny konfliktu na Ukrajině a nepochopil, proč Ruská armáda po 8 letech marného snažení o donucení Kyjeva k plnění Minských protokolů se rozhodla teror páchaný na ruském obyvatelstvu na Ukrajině vyřešit vojensky, musíme se ho zastat jako člověka, který se nebál říct pravdu o Ukrajině a o stavu ukrajinské armády, kde se stupně výzbroje dělí podle kastovního systému, podle toho, jestli je nějaká jednotka složená ze západních žoldáků, kteří ovládají západní techniku, anebo podle toho, jestli jde o mladé ze středních škol vytažené ukrajinské kluky odvlečené na Donbas do zákopů.
Napadení Matouše Bulíře Tam dostanou Kalašnikov, čtyři zásobníky a dobrou radu, aby moc nevystrkovali hlavu ze zákopů. Matouš Bulíř by fyzicky napaden a zmlácen jiným Čechem, protože si dovolil říct pravdu o Ukrajině a vyzval i europoslance Zdechovského k návštěvě fronty. Útok na Matouše přišel záhy po natočení jeho výzvy. Je jasné, že fašizace v řadách Čechů se prohlubuje a na Ukrajině je výběr toho “nejlepšího” z řad vymletých Ukročechů. Naše redakce by rovněž ráda poprosila o sdělení identity, kdo je muž, který na videu mlátí Matouše Bulíře, pokud máte informace, sdělte nám je prosím do redakce.
Nejen o této kauze budeme hovořit dnes od 20:00 hodin na Svobodném vysílači CS . Probereme i další témata a všichni jste srdečně zváni k poslechu.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden