Známý herec Lance Reddick zemřel náhle ve věku 60 let
RSS

Známý herec Lance Reddick zemřel náhle ve věku 60 let

Zemřel Lance Reddick, charakterní herec, který se specializoval na intenzivní, ledové a možná zlověstné postavy autorit v televizi a filmu, včetně seriálů The Wire, Fringe a John Wick. Bylo mu 60 let. (Foto: Wikimedia)
Známá herečka Sharon Stone popsala náhlá úmrtí ve své rodině
Reddick zemřel „náhle“ v pátek ráno, uvedla v prohlášení jeho publicistka Mia Hansenová a připsala jeho smrt přirozeným příčinám. Žádné další podrobnosti nebyly uvedeny.
31letá tenistka náhle zemřela po srdeční zástavě
Wendell Pierce, Reddickův herecký kolega ze seriálu The Wire, mu vzdal hold na Twitteru. „Muž s velkou silou a grácií,“ napsal. „Stejně talentovaný hudebník jako herec. Ztělesnění třídy.“ Režisér filmu „John Wick – Kapitola čtvrtá“ Chad Stahelski a představitel hlavní role Keanu Reeves uvedli, že Reddickovi věnují připravovaný film a že jsou „hluboce zarmouceni a zdrceni touto ztrátou“.
Dcera herce ze seriálu Sopranovi náhle zemřela ve věku 25 let
Reddick se během své kariéry často oblékal do obleku nebo ostré uniformy a hrál vysoké, mlčenlivé a elegantní muže s vyznamenáním. Nejvíce ho proslavila role prostořekého poručíka Cedrica Danielse v oblíbeném seriálu HBO „The Wire“, kde jeho postava trýznivě uvízla v chaotické politice baltimorského policejního oddělení.Zdroj: apnews.com
FAA nechce zveřejnit údaje, které stojí za rozhodnutím o srdeční arytmii pilotů
Článek Známý herec Lance Reddick zemřel náhle ve věku 60 let se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden