Donald Trump oznámil, že bude zatčen v úterý, vyzývá k protestům
RSS

Donald Trump oznámil, že bude zatčen v úterý, vyzývá k protestům

SLOVANKA


Donald Trump v sobotu brzy ráno (odpoledne našeho času)  zveřejnil na Truth Social, že bude zatčen v úterý. Trump vyzval k protestům.

Četné  úniky informací uvádějí, že Trump bude  příští týden  v New Yorku obviněn v případu Stormy Daniels, kde byl obviněn z toho, že zaplatil Danielsové jako součást důvěrného vyrovnání před volbami v roce 2016, aby si koupil její mlčení kvůli jejímu nepodloženému obvinění z aféry.
Ve svém novém  videu  o ukrajinské politice Trump také tvrdě kritizuje politický establishment své země, který podle něj vede na Ukrajině zástupnou válku a nemá zájem vyjednávat o míru.
„Globalisté chtějí promrhat americkou sílu, krev a bohatství tím, že budou pronásledovat monstra a další fantazijní nepřátele na druhé straně světa – zatímco nás udržují v odvádění pozornosti od chaosu, který vytvářejí doma. Tyto síly způsobují Americe větší škody, než si Rusko a Čína kdy dokázaly představit.“
Trump tvrdí, že existuje bezprostřední riziko nové světové války s politikou současné vlády. Domnívá se také, že je proto zapotřebí nového vedení, které je připraveno usilovat o mír a chce se vyhnout další eskalaci. Podle exprezidenta se americké úřady budou muset změnit, aby se zbavily Deep state a vytvořily novou politickou linii, kde je Amerika na prvním místě.
Po dnešním oznámení, že se chystají ho v úterý zatknout,  prohlásil:
„Americký sen je mrtev! Radikálně levicoví anarchisté ukradli naše volby a s nimi i srdce naší země. Američtí vlastenci jsou zatýkáni a drženi v zajetí jako zvířata, zatímco zločincům a levicovým hrdlořezům je dovoleno potulovat se po ulicích, zabíjet a pálit bez odplaty. Miliony proudí přes naše otevřené hranice, mnoho z nich z věznic a psychiatrických ústavů. Kriminalita a inflace ničí samotný způsob života……“
Trump, který má 24hodinovou ochranu americké tajné služby, v současné době žije ve svém klubu Mar-a-Lago v Palm Beach na Floridě, který zřídka opouští.
Podle floridského práva je guvernér státu zodpovědný za to, aby osoba ve státě byla zatčena a předána do jiného státu, pokud je tato osoba obviněna z trestného činu.
Floridské zákony však také dávají guvernérovi pravomoc požádat o další vyšetřování před vydáním obžalovaného, pokud se tento obžalovaný odmítne podrobit vydání.
Televize Fox News v pátek informovala, že probíhají jednání o Trumpově zatčení, zda mu nasadit pouta a odebrat mu otisky prstů.

The post Donald Trump oznámil, že bude zatčen v úterý, vyzývá k protestům first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden