ISIS vyzývá muslimy ve Švédsku a v celé Evropě, aby zaútočili na křižáky krveprolitím tak, aby roztrhali jejich těla
RSS

ISIS vyzývá muslimy ve Švédsku a v celé Evropě, aby zaútočili na křižáky krveprolitím tak, aby roztrhali jejich těla

V poslední době se množí výzvy islámských bojůvek, ve kterých oslovují své vojáky, kteří jsou již v Evropě, aby zaútočili. Jisté je, že celý evropský establishment je neustále zásobuje dostatkem zbraní, kterých je nyní na černém trhu díky nekonečným dodávkám na zkorumpovanou Ukrajinu víc než dost.
Křižáky jsou vlastně myšleni všichni nemuslimové, bez rozdílu. Výzva je pojata tak, že mají vojáci džihádu útočit v zemích ovládaných křižáky, čímž je myšlena Evropa, kde je stále křesťanství – byť je na silném ústupu – mírně dominantní.
Již roky se připravuje velký džihád mečem, v čemž ovšem velmi zdatně pomáhá i samotná EU nejen otevřenými hranicemi, ale i finanční podporou organizací napojených na Muslimské bratrstvo.
Invaze muslimů do Evropy mezitím pokračuje, ve stále více zemích se dominantním jménem u novorozenců stává Mohamed a naopak stále více původních obyvatel emigruje do zemí islámem zatím příliš nedotčených.
Ovšem v Evropě zřejmě výhledově nebude jednoduché džihádu utéct, EU vše zařídila tak, že nemáme hranice a islám je ve většině zemí chráněn dokonce i zákonem (u nás od roku 2018).
Na jedné straně je tak likvidována morálka původního obyvatelstva depopulací podporovanou prosazováním LGBTQI a transgenderismu a na druhé straně je podporována výměna obyvatel cestou otevřených hranic a plíživou islamizací.
V zemích jako Švédsko, Německo, Francie nebo Belgie již není otázkou zda budou islamizovány, ale kdy k tomu dojde. V jistou dobu dochází i na džihád mečem a zdá se, že právě k tomu nyní vyzývá ISIS.
12. března 2023 zveřejnila nadace Al-‚Adiyat pro Islámský stát (ISIS) plakát v arabské, anglické a francouzské verzi s názvem „Říkáme ne švédskému zženštilému Taghutovi (neislámskému vládci)“, který ukazuje bojovníka ISIS mávajícího nožem nad dánsko-švédským politikem Rasmusem Paludanem.
Plakát nazývá švédského premiéra Kristerssona „malým otrokem kříže“ a obviňuje ho z toho, že dal najevo svou nenávist k Prorokovi a islámu poté, co v lednu 2023 umožnil pálení Koránu.
Text plakátu se obrací na premiéra, kde uvádí, že „jste vyhlásil válku národu islámu“ a vyhrožuje, že „budete poraženi a váš osud je jako osud nevěřícího učitele historie prasat“ – to je odkaz na Samuela Patyho, který byl v Paříži v roce 2020 sťat poté, co ukázal studentům karikatury vnímané jako urážka lžiproroka Mohameda.
Plakát vyzývá všechny muslimy ve Švédsku a v celé Evropě, aby zaútočili na křižáky krveprolitím a roztrhali části jejich těl. Dále se na plakátu uvádí:
„Postavte budovu z jejich lebek, obléhejte je a ovládněte je, trhejte jejich těla na kusy na ulicích, ó muslimové, mučte je! Nemějte s nimi soucit ani milosrdenství! Bojujte tedy s vůdci nevíry a usekněte hlavy zla.“
V lednu 2023 Paludan, který vede dánskou nacionalistickou stranu Stram Kurs, a Edwin Wagenfeld, nizozemský vůdce pravicové skupiny Vlastenečtí Evropané proti islamizaci Západu (PEGIDA), spálili výtisk Koránu, což vyvolalo pobouření po celém světě a odsouzení ze strany džihádistů, včetně příznivců ISIS, kteří vyzývali muslimy v Evropě k útokům.
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 4 Průměrně: 5 ] Článek ISIS vyzývá muslimy ve Švédsku a v celé Evropě, aby zaútočili na křižáky krveprolitím tak, aby roztrhali jejich těla se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden