Tucker Carlson: Úkolem médií je pracovat pro malou skupinu lidí, kteří skutečně ovládají svět (video)
RSS

Tucker Carlson: Úkolem médií je pracovat pro malou skupinu lidí, kteří skutečně ovládají svět (video)

Mainstreamová média – ať už kdekoli – mají samozřejmě totéž zadání: vést jednostrannou propagandu – a to v zájmu svých sponzorů. U nás jde například o propagandu současné ideologie, maximální podporu systému, vlády, Bruselu a Washingtonu.
Vidíme to i na jejich výrazivu a napadání názorových oponentů. Nyní má mainstream ve zvyku napadat názorové oponenty jako „dezinformátory“ a to přesto, že samotný mainstream nám dnes a denně ukazuje, jak umí lhát a manipulovat.
Mainstream se neštítil v době covidové každodenně šířit lži a oponenty opět nálepkovat za dezinformátory, aby se vzápětí potvrdilo, že dva roky tu byl hlavním dezinformátorem právě mainstream.
Ovšem o tom se nyní zarytě mlčí a dá se říct, že naše mainstreamová žumpa – v porovnání se zbytkem Evropy – patří skutečně k tomu nejhoršímu. Jinde si již za předchozí roky pisálci sypou popel na hlavu, ovšem u našich hlavních dezinformátorů typu Seznamu se ničeho podobného nedočkáte.
Mezitím v USA panuje boj mezi levicovým mainstreamem prosazujícím další pokračování Bidena v jeho funkci a konzervativními a alternativními médii, pro něž je pokračování vlády demokratů pod plným vlivem Deep state nepřijatelné.
Proti současnému v USA vládnoucímu systému často protestuje i moderátor Tucker Carlson, jehož mnohé poznámky či rozhovory jdou zcela proti hlavnímu proudu.
V rozhovoru pro Full Send Podcast promluvil Tucker Carlson z Fox News na různá témata a jedním z nich jsou média.
Carlson mluví o tom, jak stejně jako jeho otec strávil celý svůj život v médiích a jak zjištění, že jsou součástí problému, bylo šokující.
Lituje, že v minulosti byl sám součástí kontrolního aparátu médií a podílel se na stigmatizaci disentu.
Dnes Carlson poznamenává, že úkolem médií není informovat veřejnost, ale pracovat pro malou skupinu lidí, kteří skutečně ovládají svět.
„Jsou to jejich služebníci a my bychom s nimi měli zacházet s maximálním opovržením, protože si to zaslouží,“ prohlásil.

Tucker Carlson Says He Regrets Working for the Media ‘Control Apparatus’
“They’re job is not to inform you. They are working for the small group of people who actually run the world.” @TuckerCarlson @fullsendpodcast pic.twitter.com/jR09jVIhwP
— Chief Nerd (@TheChiefNerd) March 13, 2023

Celý podcast můžete shlédnout zde:

 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Tucker Carlson: Úkolem médií je pracovat pro malou skupinu lidí, kteří skutečně ovládají svět (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden