Americký ekonom, který předpověděl nejhorší ekonomickou krizi, varuje: „Jsme na konci a hroutí se to samo od sebe“
RSS

Americký ekonom, který předpověděl nejhorší ekonomickou krizi, varuje: „Jsme na konci a hroutí se to samo od sebe“

SLOVANKA


Pokud jste sledovali za „doby covidové“ takzvanou „Velkou porotu,“ pak vám nemohlo jméno Eda Dowda uniknout, neboť byl jedním z těch, kdo vypovídali o zločinech systému.

On sám v minulosti pracoval na nejvyšších postech na Wall street – přímo ve vedení nechvalně známé BlackRock, takže umí mnohé dění velmi dobře předpovědět.
Na začátku roku 2020 přesně předpověděl co se bude za covidismu dít – od lockdownů, přes covid pasy až po nucené  očkování  a jeho „vedlejší účinky.“ Když se ho po více než dvou letech zeptali, jak mohl vědět, co se bude dít, tak odpověděl:
„Protože když pracujete na Wall street, naučíte se myslet jako zločinec. Kdybych měl nekalé úmysly, přesně takhle bych to dělal.“
Stejně tak posléze předpověděl přicházející krizi a její průběh. On sám uvedl, že bude srovnatelná či dokonce horší než krize ze 30. let.
Výkonný ředitel pro kapitálové investice Ed Dowd byl ve War Room na Lindell TV, kde diskutoval o důsledcích Bidenových kroků na ekonomiku. Nevypadá to dobře.
Steve Bannon měl Eda Dowda v  The War Room , kde diskutovali o důsledcích akcí Joe Bidena na ekonomiku a předpovědích, které Dowd učinil před několika měsíci.
Dowd byl loni v pořadu The War Room a předpověděl, že „rychle a zběsile přijde velmi hluboká recese v prvním a druhém čtvrtletí“.
Dowd dále prohlásil:
„Meziroční růst peněžní zásoby (M2) se poprvé od roku 1930 (Velká hospodářská krize) dostal do záporných hodnot. Dovolte mi to zopakovat, rok 1930. Je to popáté, co se to stalo, a předtím to bylo čtyřikrát od roku 1868, kdy to bylo spojeno s finanční panikou. Takže M2 jsou v podstatě peníze a peníze jsou úvěr…
Wall Street Journal podněcuje runy na banky tím, že hlásí, že 186 z nich má potíže.“
Dowd dále říká, že konsolidujeme banky do šesti bank. Ale to jen oddálí nepořádek.
Sledujeme Japonsko. Sledujeme Čínu. Takže se to rozšíří po celém světě. Upřímně řečeno, je to mimo kontrolu kohokoliv, včetně Fedu a amerického ministerstva financí…


Uvolňovacím ventilem pro všechny tyto dluhy bude měnová emise a globální platební neschopnost státního dluhu. Takže měnové války se blíží. Budou měnové problémy, které povedou ke kinetické válce…


Tohle je mimo kontrolu každého. Jsme na konci a ono se to hroutí samo do sebe.

 
Slovanka

The post Americký ekonom, který předpověděl nejhorší ekonomickou krizi, varuje: „Jsme na konci a hroutí se to samo od sebe“ first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden