Trumpova zbrusu nová cesta do Bílého domu? Stát se mluvčím, zahájit impeachment Bidena

Trumpova zbrusu nová cesta do Bílého domu? Stát se mluvčím, zahájit impeachment Bidena

CATHOLIC OBSERVER
Bývalý hlavní stratég Bílého domu Steve Bannon vidí pro jeho bosse Donalda Trumpa zbrusu novou cestu návratu do Bílého domu v r. 2024 – po dvouletém nasazení jako mluvčího Bílého domu.

„Trump je buřič, má však dlouhodobou vizi, kvůli tomu absolutně do morku kosti věřím, že v r. 2024 bude naším kandidátem,“ řekl v sobotu (13. února) Bannon skupině bostonských republikánů u příležitosti snídaně slavnosti Lincolnova dne.
„Vrátí se nám zpět. V r. 2022 dosáhneme výrazného vítězství, a on nás v r. 2024 povede,“ prohlásil podle novin Boston Herald Bannon.
Bannon naznačil, že by Trump mohl v r. 2022 kandidovat do Kongresu a potom se ucházet o post mluvčího , protože se od republikánů očekává, že znovu získají většinu.
„Úplně se zbavíme Nancy Pelosiové, a pak bude prvním aktem prezidenta Trumpa jako mluvčího zahájit impeachment Joe Bidena za jeho nezákonné aktivity krádeže postu prezidenta,“ řekl Bannon republikánskému výboru ve dvacátém okrese West Roxbury (čtvrť Bostonu – pozn, překl.)
Bannon prostřednictvím jeho populárního podcastu „War Room“ tvrdil, že důkazy volebního podvodu nasbírané výslechy v šesti kolísavých státech i další šetření ukazují, že Trump zvítězil. Argumentuje tím, že soudy včetně Nejvyššího soudu USA, se neucházely o důkazy a že namísto toho odmítly se případy zabývat z procesních důvodů, takových jako příslušnost a termín podání.
„Půjdeme dál, Republikánskou stranu můžeme více transformovat na hnutí MAGA …zanořit právě hnutí MAGA (Make America Great Again – Učinit Ameriku opět velkou) do Republikánské strany a v budoucnu dosáhnout masivního vítězství“, řekl Bannon.
Bannon také řekl, že je to bitva „populistů, nacionalistů a tradicionalistů versus tento druh globalistů, elit a sekulárních radikálů.“
Republikánům v sobotu Bannon také řekl, že potřebují stát tváří v tvář „proti této radikální Bidenově administrativě každý den“
„To je to, co myslím, že je budoucností tohoto hnutí….chystáme velkou vyhlídku nespokojených Demokratů co k nám přejdou,“ řekl Bannon.
Lou Murray, předseda skupiny Republikánů, řekl, že radikální elementy Bidenovy administrativy vyštvou tradiční Demokraty.
„Trumpův brand není poražen. MAGA, poselství Donalda Trumpa America First je velice populární , a to poselství velmi populárním zachováme,“ řekl Bannon.
Bannon byl Trumpem omilostněn poté, co byl obviněn z podvodu vztahujícímu se k projektu stavby hraniční zdi (s Mexikem – pozn. překl.)
V té době tisková tajemnice Bílého domu Kayleigh McEnamyová reportérům řekla, že Bannonovi Trump udělil plné odpuštění trestu.
“Žalobci pana Bannona stíhali obviněními vztahujícími se k podvodu vyvstávajícího z jeho zapojení to politického projektu. Pan Bannon byl důležitým vůdcem v konzervativním hnutí a znám je svou politickou prozíravostí,“ řekla McEnamyová.
Bannon, bývalý výkonný předseda novin Breitbart News, se jako šéf Trumpovy exekutivy v r. 2016 ujal tři měsíce před volbami kampaně, soustředící se na propagování „národní bezpečnosti a suverenity.“
(Překlad Catholic Observer)
 
Zdroje:
https://www.wnd.com/2021/02/trumps-brand-new-path-white-house-become-house-speaker-impeach-biden/
https://www.bostonherald.com/2021/02/14/steve-bannon-speaks-to-boston-republicans-trump-will-lead-us-in-2024/Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější