Syřan, který uprchl do Německa před 5 lety, kandiduje do parlamentu. “Opravdu chci pomoci zlepšit životní podmínky uprchlíků v Německu,” řekl

Syřan, který uprchl do Německa před 5 lety, kandiduje do parlamentu. “Opravdu chci pomoci zlepšit životní podmínky uprchlíků v Německu,” řekl

“Ucházím se o národní parlament jako první uprchlík ze Sýrie,” řekl tichý Alaows agentuře Associated Press na shromáždění na podporu žadatelů o azyl před budovou Reichstagu v Berlíně, kde sedí parlament. “Chci dát hlas uprchlíkům a migrantům v Německu a bojovat za rozmanitou a spravedlivou společnost pro všechny.”
S vousy a dlouhými černými vlasy staženými do drdolu má neformální vzhled zeleného politika a sdílí také zaměření strany na lidská práva a sociální spravedlnost.
V Sýrii se během studia práva na univerzitě v Aleppu účastnil pokojných protestů proti vládě prezidenta Bašára Asada. Během občanské války se také dobrovolně přihlásil do pomocné skupiny Červeného půlměsíce a pomáhal registrovat vnitřně vysídlené uprchlíky. Informuje agentura AP.
V roce 2015, kdy byla válka v Sýrii stále brutální a po ukončení studia čelil branné povinnosti do vojenské služby, se Alaows rozhodl uprchnout na „místo, kde mohu žít v bezpečí a důstojně,“ řekl.
“Opravdu chci pomoci zlepšit životní podmínky uprchlíků v Německu,” řekl Alaows. “Není v pořádku, že se zdržují na vnějších hranicích Evropské unie v nejistých podmínkách, topí se ve Středomoří a musí žít v obrovských táborech v Německu, zatímco evropští ministři vnitra se scházejí, aby našli způsoby, jak jim zabránit nebo je deportovat. “
Příspěvek Syřan, který uprchl do Německa před 5 lety, kandiduje do parlamentu. “Opravdu chci pomoci zlepšit životní podmínky uprchlíků v Německu,” řekl pochází z ČeskoAktuálně.czJak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější